11 Ιουν

B2b & B2c ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η BEFON, έχοντας πολυετή εμπειρία στις πωλήσεις και ως master dealer της ELPEDISON, εταιρία Παραγωγής και Προμήθειας ηλεκτρικής ενέργειας στην Ελλάδα, ενδιαφέρεται να προσλάβει Εξωτερικούς συμβούλους πωλήσεων.

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ
- Απόφοιτος/η Λυκείου ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ
- Επιθυμητή η εργασιακή εμπειρία σε b2b πωλήσεις (γνώση υπηρεσιών ενέργειας Ηλεκτρικού Ρεύματος/Φυσικού Αερίου θα θεωρηθεί
επιπλέον προσόν)
- Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
- Διάθεση για εργασία και δέσμευση για το αποτέλεσμα
- Επαγγελματισμός, συνέπεια
- Γρήγορη αντίληψη
- Ομαδικό και φιλόδοξο πνεύμα
- Πολύ καλές δεξιότητες Η/Υ
- Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας στα Ελληνικά
- Πνεύμα ομαδικότητας και ευελιξίας

ΠΑΡΟΧΕΣ
- Αναλυτική θεωρητική και πρακτική εκπαίδευση
- Σταθερός μισθός με πλήρη ασφάλιση
- Bonus επίτευξης στόχων
- Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον με τάσεις ανάπτυξης
- Προοπτικές εξέλιξης

BEFON

Σχετικες Αγγελιες

19 Οκτ
Πανελλήνια [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace, αναζητά για το τμήμα πωλήσεων στην Αθήνα Εξειδικευμένο Σύμβουλο Πωλήσεων Επιχειρηματικού Λογισμικού (ERP, CRM) Κωδικός θέσης: ATH.ΚΑ Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2ετής εμπειρία στον τομέα

19 Οκτ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Έχετε εμπειρία ως Εκπρόσωπος B2B Πωλήσεων επαγγελματικών μηχανών καφέ; Ψάχνετε για μία καινούρια πρόκληση στις Πωλήσεις Χονδρικής; Έχετε τεχνικές γνώσεις και αγαπάτε τα ταξίδια; Τότε αυτή η ευκαιρία σας ενδιαφέρει. Παροχές: Η εταιρία παρέχει στον Εκπρόσωπο B2B Πωλήσεων τα παρακάτω: Ανταγωνιστικό

15 Οκτ

Έχετε εμπειρία ως Εκπρόσωπος B2B Πωλήσεων επαγγελματικών μηχανών καφέ; Ψάχνετε για μία καινούργια πρόκληση στις Πωλήσεις Χονδρικής;  Έχετε τεχνικές γνώσεις και αγαπάτε τα ταξίδια; Τότε αυτή η ευκαιρία σας ενδιαφέρει! Παροχές: Η εταιρία παρέχει στον Εκπρόσωπο B2B Πωλήσεων τα παρακάτω:

12 Οκτ
Πανελλήνια [Εταιρία μεγάλου προμηθευτή ηλεκτρικής ενέργειας]

Σύμβουλος Τηλεφωνικών Πωλήσεων Εταιρία μεγάλου προμηθευτή ηλεκτρικής ενέργειας ζητεί άτομο για το τμήμα πωλήσεων, με σκοπό την τηλεφωνική ενημέρωση και προώθηση των υπηρεσιών σε νέο πελατολόγιο. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία Επαγγελματισμός - συνέπεια Διάθεση για εργασία –

11 Οκτ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής βιομηχανικής εταιρίας,