09 Μαι

Βοηθός Λογιστή / Λογιστής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τα γυμναστήρια Yava για την υποστήριξη των αναγκών του λογιστηρίου ζητούν να προσλάβουν Βοηθό Λογιστή / Λογιστή Οι κατάλληλοι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν: Πτυχίο λογιστικής από Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. λογιστικής Τουλάχιστον 5 χρόνια εμπειρία σε παρόμοια θέση σε οργανωμένο λογιστήριο και ειδικά σε θέματα...

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουν
Πανελλήνια [Όμιλος Εταιριών]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή από όμιλο εταιριών. Καθήκοντα θέσης: Διαχείριση πελατών και προμηθευτών Καταχωρήσεις παραστατικών Διαχείριση εμπορικών συμφωνιών (επικοινωνία με προμηθευτές, κτλ.) Σύνταξη των μηνιαίων και ετήσιων λογαριασμών Reporting Συνεργασία με τράπεζες Γενικές εργασίες

21 Ιουν
Πανελλήνια [NEILIS IKE]

Η εταιρία NEILIS, που δραστηριοποιείται στην οργάνωση εκδηλώσεων, συνεδρίων και ταξιδιών, αναζητά για μόνιμη απασχόληση στα γραφεία της στην Αθήνα Βοηθό Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο λογιστικής από ΑΕΙ ή ΤΕΙ Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρίας σε οργανωμένο λογιστήριο Πολύ καλή γνώση / χρήση Η/Υ, MS

20 Ιουν
Πανελλήνια [PROTASIS]

Η εταιρία ΠΡΟΤΑΣΙΣ Α.Ε. αναζητά για το τμήμα του λογιστηρίου Βοηθό Λογιστή Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τα παρακάτω: Κάτοχοι πτυχίου ΤΕΙ λογιστικής Γνώστες της αγγλικής γλώσσας Γνώστες του πακέτου Office (Word, Excel, Outlook κ.λπ.) Γνώστες λογιστικού προγράμματος (επιθυμητή η γνώση

18 Ιουν
Πανελλήνια [Λογιστική εταιρία]

Ζητείται από λογιστική εταιρία: Βοηθός Λογιστή / Λογίστρια Απαραίτητες προϋποθέσεις: Έως 5 χρόνια προϋπηρεσία maximum Πτυχίο λογιστικής σχολής Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανικής εταιρίας,