09 Μαι

Βοηθός Λογιστή / Λογιστής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τα γυμναστήρια Yava για την υποστήριξη των αναγκών του λογιστηρίου ζητούν να προσλάβουν Βοηθό Λογιστή / Λογιστή Οι κατάλληλοι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν: Πτυχίο λογιστικής από Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. λογιστικής Τουλάχιστον 5 χρόνια εμπειρία σε παρόμοια θέση σε οργανωμένο λογιστήριο και ειδικά σε θέματα...

Σχετικες Αγγελιες

22 Οκτ
Πανελλήνια [Τουριστικό γραφείο]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή και Υπεύθυνος Λογιστηρίου από τουριστικό γραφείο. Απαραίτητη αντίστοιχη μεγάλη προϋπηρεσία σε outgoing τουριστικό γραφείο και γνώση του Travel Force. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Οκτ
Πανελλήνια [Μεγάλη εταιρία παροχής υπηρεσιών]

Μεγάλη εταιρία παροχής υπηρεσιών αναζητά στέλεχος για το τμήμα λογιστηρίου έως 25 ετών. Η θέση αφορά σε Βοηθό Λογιστηρίου Κωδικός θέσης: LO67 Στις αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνονται η τιμολόγηση και η γραμματειακή υποστήριξη. Το στέλεχος θα αναφέρεται στον προϊστάμενο του λογιστηρίου.

19 Οκτ
Πανελλήνια [Όμιλος εταιριών]

Ζητείται Λογιστής για όμιλο εταιριών, με εμπειρία στον ναυτιλιακό τομέα. Πλήρης απασχόληση και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτατης ή ανώτερης οικονομικής σχολής της Ελλάδας (ΑΕΙ ή ΤΕΙ) λογιστικής κατεύθυνσης Πενταετής επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη

19 Οκτ
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο Kassandra Palace Hotel Spa 5* στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά: Λογιστή με επιθυμητή προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακή επιχείρηση για μόνιμη απασχόληση. Η θέση αναφέρεται στη Χαλκιδική. Επιθυμητή φωτογραφία στα βιογραφικά. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Οκτ
Κηφισιά [ELTRAK]

O όμιλος εταιριών της ΕΛΤΡΑΚ Α.Ε. ζητά να προσλάβει για τις εγκαταστάσεις του στη Νέα Κηφισιά: Βοηθό Λογιστή - Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος ΑΕΙ