09 Μαι

Βοηθός Λογιστή / Λογιστής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τα γυμναστήρια Yava για την υποστήριξη των αναγκών του λογιστηρίου ζητούν να προσλάβουν Βοηθό Λογιστή / Λογιστή Οι κατάλληλοι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν: Πτυχίο λογιστικής από Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. λογιστικής Τουλάχιστον 5 χρόνια εμπειρία σε παρόμοια θέση σε οργανωμένο λογιστήριο και ειδικά σε θέματα...

Σχετικες Αγγελιες

13 Μαι
Πανελλήνια [ΕΥΓΟΝΙΑ]

Ζητείται Απόφοιτος Οικονομικών Σχολών για εργασία σε λογιστήριο κλινικής στο κέντρο των Αθηνών. Απαραίτητη η εμπειρία σε βιβλία Γ' κατηγορίας. Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε προγράμματα Accountant και Soft1. Γνώση Η/Υ και αγγλικών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

21 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία ]

Ζητείται Λογιστής ή Βοηθός Λογιστή (ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή ΙΕΚ) από ανώνυμη εταιρία με έδρα στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου. Η θέση απασχόλησης αφορά: Την καταχώριση παραστατικών, τραπεζικών κινήσεων και τιμολογίων Παρακολούθηση – συμφωνία πελατών / προμηθευτών Έλεγχος – συμφωνία λογαριασμών όψεως Σε όλα τα παραπάνω θα

20 Μαι
Πανελλήνια [CONSULTS]

Μεγάλη παραγωγική εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο της βιομηχανικής συσκευασίας ζητά Λογιστή Αναφερόμενος στον Financial Controller θα είναι υπεύθυνος για τo reporting, την κοστολόγηση, το budgeting, την Γενική λογιστική και διάφορα φορολογικά θέματα. Aπαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης

20 Μαι
Πανελλήνια [Εταιρία ανακύκλωσης]

Δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρία ανακύκλωσης στην Αθήνα αναζητά Βοηθό Λογιστή Κύρια καθήκοντα: Καταχωρίσεις εγγραφών γενικής λογιστικής Συμφωνίες ταμείου και τραπεζικών λογαριασμών Έλεγχος διακίνησης εμπορευμάτων / α' υλών και τιμολόγηση πελατών Αρχειοθέτηση λογιστηρίου Αναζητούμε

16 Μαι
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά Λογιστή με επιθυμητή προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακή επιχείρηση για μόνιμη απασχόληση. Η θέση αφορά τη Χαλκιδική. Απαραίτητη η γνώση και η χρήση της εφαρμογής Pylon Hospitality. Επιθυμητή η φωτογραφία στα βιογραφικά. [Για να στείλετε το