09 Μαι

Λογιστής - Πάτρα

Δήμος Πατρέων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστής - Πάτρα Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος A.E.I. / Τ.Ε.Ι. οικονομικής κατεύθυνσης Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση ευθύνης πλήρως μηχανογραφημένου λογιστηρίου, εμπορικών εταιριών εισαγωγών/εξαγωγών, με δίκτυο πωλητών και πελατών Πολύ καλή γνώση φορολογίας...

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουν
Δήμος Πατρέων [Ανώνυμη εταιρία ιατρικών ειδών]

Ανώνυμη εταιρία ιατρικών ειδών αναζητά Ιατρικό Επισκέπτη με έδρα την Πάτρα. Απαιτούμενα προσόντα: Άριστη ικανότητα επικοινωνίας Επαγγελματισμός Γνώση της αγγλικής γλώσσας Χρήση Η/Υ Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες) Προϋπηρεσία

17 Ιουν
Δήμος Πατρέων [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Πάτρας: Προωθητές/τριες τσιγάρων, ποτών, τροφίμων, προϊόντων

15 Ιουν
Δήμος Πατρέων [LIDL]

Υπάλληλος Αποθήκης / Ταξινομητής Εμπορευμάτων (6ωρη απασχόληση ορισμένου χρόνου) στην Πάτρα Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μία νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες,

14 Ιουν

Υπάλληλος Έρευνας και Αξιοποίησης Ακινήτων (ορισμένου χρόνου) στην Πάτρα Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μία νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

12 Ιουν
Δήμος Πατρέων [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος αναζητά Τεχνικό Τεχνολογίας Ηλεκτρονικών Συστημάτων για να στελεχώσει το κατάστημα στην Πάτρα. Κύριες αρμοδιότητες / καθήκοντα: Επιδιορθώνει / επισκευάζει