09 Μαι

Λογιστής - Πάτρα

Δήμος Πατρέων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστής - Πάτρα Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος A.E.I. / Τ.Ε.Ι. οικονομικής κατεύθυνσης Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση ευθύνης πλήρως μηχανογραφημένου λογιστηρίου, εμπορικών εταιριών εισαγωγών/εξαγωγών, με δίκτυο πωλητών και πελατών Πολύ καλή γνώση φορολογίας...

Σχετικες Αγγελιες

12 Οκτ
Δήμος Πατρέων [VODAFONE]

Family Advisor / Εξωτερικός Πωλητής - Πάτρα Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Σου αρέσει να βρίσκεις τις κατάλληλες λύσεις για τους πελάτες (υφιστάμενους και νέους); Είσαι έτοιμος να φέρεις το μέλλον μπαίνοντας

12 Οκτ

Πωλητής Καρτοκινητής - Πάτρα Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Το κατάστημα Vodafone στην περιοχή της Πάτρας ψάχνει για θέση πλήρους ή μερικής απασχόλησης εξωτερικού πωλητή / πωλήτριας καρτοκινητής. Ρόλος:

11 Οκτ
Δήμος Πατρέων [ACTION LINE]

Σου αρέσει η μόδα; Έχεις την ικανότητα να διαχειρίζεσαι διαφορετικούς πελάτες, προσφέροντας με ενθουσιασμό τις ενδυματολογικές σου προτάσεις σύμφωνα με τις ανάγκες τους; Αν «ναι», τότε είσαι το άτομο που αναζητούμε. Η ΑCTION LINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, για

10 Οκτ
Δήμος Πατρέων [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών Sales Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Πάτρας. Μerchandisers Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για τον αποτελεσματικό

09 Οκτ
Δήμος Πατρέων [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, τα ηλεκτρικά και ηλεκτρονικά προϊόντα, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Η Media Markt Ελλάς ανήκει στον μεγαλύτερο όμιλο ηλεκτρονικών