09 Μαι

Λογιστής - Πάτρα

Δήμος Πατρέων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστής - Πάτρα Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος A.E.I. / Τ.Ε.Ι. οικονομικής κατεύθυνσης Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση ευθύνης πλήρως μηχανογραφημένου λογιστηρίου, εμπορικών εταιριών εισαγωγών/εξαγωγών, με δίκτυο πωλητών και πελατών Πολύ καλή γνώση φορολογίας...

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιαν
Δήμος Πατρέων [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Σύμβουλος Πωλήσεων Προϊόντων Υπηρεσιών Κινητής Τηλεφωνίας για το κατάστημα στην Πάτρα. (Πλήρης απασχόληση) Είστε άνθρωπος που επικεντρώνεται στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη; Διακρίνεστε για το πάθος σας

18 Ιαν
Δήμος Πατρέων [VODAFONE]

Family Advisor (Εξωτερικός Πωλητής/τρια) - Πάτρα Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών της τεχνολογίας; Σου αρέσει να βρίσκεις τις κατάλληλες λύσεις για τους πελάτες (υφιστάμενους και νέους); Είσαι έτοιμος να φέρεις το μέλλον

18 Ιαν

Πωλητής Καρτοκινητής - Πάτρα Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών της τεχνολογίας; Το κατάστημα Vodafone στη περιοχή της Πάτρας, ψάχνει για θέση πλήρους ή μερικής απασχόλησης Εξωτερικού Πωλητή / Πωλήτριας Καρτοκινητής. Ρόλος:

17 Ιαν
Δήμος Πατρέων [JYSK A.E.]

Πωλητές/τριες Μερικής Απασχόλησης – Πάτρα H JYSK αναζητά αφοσιωμένους πωλητές: Είστε πρόθυμοι να κάνετε την υπέρβαση για να κλείσετε μια πώληση; Σας αρέσει να εργάζεστε σε ένα ταχύτατα εξελισσόμενο περιβάλλον με συνεχείς προκλήσεις; Απολαμβάνετε τη συνεργασία με την ομάδα; Τότε πρέπει να είστε ο

15 Ιαν
Δήμος Πατρέων [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, την επικοινωνία με τον κόσμο, σου αρέσει να προσφέρεις τεχνικής φύσεως λύσεις και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης και ανέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Νέες θέσεις εργασίας: Τεχνικοί