09 Μαι

Λογιστής - Πάτρα

Δήμος Πατρέων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστής - Πάτρα Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος A.E.I. / Τ.Ε.Ι. οικονομικής κατεύθυνσης Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση ευθύνης πλήρως μηχανογραφημένου λογιστηρίου, εμπορικών εταιριών εισαγωγών/εξαγωγών, με δίκτυο πωλητών και πελατών Πολύ καλή γνώση φορολογίας...

Σχετικες Αγγελιες

20 Αυγ
Δήμος Πατρέων [AGT Engineering & Operations Services]

Η AGT Engineering Operations Services είναι μία ταχέως αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία παροχής υπηρεσιών στους τομείς των Facility Management, Engineering Projects, Security Protection Systems, Energy Environmental etc. Δραστηριοποιείται τόσο στην Ελλάδα, όσο και στο εξωτερικό με πελατολόγιο που συνθέτουν κορυφαίες επιχειρήσεις και οργανισμοί. H

17 Αυγ
Δήμος Πατρέων [LIDL]

Υπάλληλος Γραφείου Προσωπικού / Recruiting (ορισμένου χρόνου) στην Πάτρα Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

17 Αυγ
Δήμος Πατρέων [Όμιλος εταιριών]

Στέλεχος Προώθησης Φίλτρων Νερού Όμιλος εταιριών που δραστηριοποιείται στον τομέα των φίλτρων νερού ζητά για άμεση συνεργασία άτομο άνω των 25 ετών για να απασχοληθεί στο τμήμα προώθησης. Εργασία από τον χώρο σας με ευέλικτο ωράριο. Απαραίτητα προσόντα: Η/Υ και internet Ευχέρεια στην επικοινωνία

14 Αυγ
Δήμος Πατρέων [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Πάτρας: Προωθητές/τριες τσιγάρων, ποτών, τροφίμων, προϊόντων

13 Αυγ
Δήμος Πατρέων [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, τα ηλεκτρικά και ηλεκτρονικά προϊόντα, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Η Media Markt Ελλάς ανήκει στον μεγαλύτερο όμιλο ηλεκτρονικών