18 Οκτ

ΠΩΛΗΤΡΙΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΕΑΡΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΕΙ ΩΣ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ ΡΟΥΧΩΝ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΠΤΑΛΟΦΟΥ.ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 2310 650958 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 10.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 14.00 ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 6906 472810 ΑΠΟ ΤΙΣ 9.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 21.00.ΥΠΕΥΘΗΝΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Emporio Grama]

Ζητείται ΕΜΠΕΙΡΗ πωλήτρια για το κατάστημα γυναικείων ρούχων Emporio Grama Αρμοδιότητες: Πωλήσεις Απαραίτητα Προσόντα: • Εμπειρία σε θέση πωλήτριας • Βασικές γνώσεις Η/Υ • Γνώσεις Αγγλικών • Δυναμικότητα και ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης Aποστολή βιογραφικών στο e-mail: logistirio@emporiograma.gr

28 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρος εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 18 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει Πωλητή / Πωλήτρια στην ανατολική Θεσσαλονίκη. Προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε

28 Φεβ

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρος εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει Πωλητή / Πωλήτρια στη δυτική Θεσσαλονίκη. Προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη

12 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα Zαχαροπλαστεία Kωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Πωλητή / Πωλήτριας Αναφερόμενος/η στον/στη διευθυντή/τρια του καταστήματος, οι κύριες αρμοδιότητές σου είναι να: Παρέχεις την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στους

14 Μαρ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για το κατάστημα της Ομόνοιας εμφανίσιμο/η Πωλητή / Πωλήτρια Προφίλ