12 Ιουν

Εργασία στον τομέα της αισθητικής και των καλλυντικών

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία Thema Adv ζητά άμεσα εμφανίσιμες νέες ηλικίας από 20 έως 35 ετών με πλήρη διαθεσιμότητα για την στελέχωση ομάδας αρωματικού που θα εργασθεί για λογαριασμό μεγάλης εταιρείας καλλυντικών, στην περιοχή του κέντρου της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:
Οι υποψήφιες θα εκπροσωπούν προϊόντα επώνυμης μάρκας καλλυντικών.

Απαραίτητα Προσόντα:
• Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις
• Προσεγμένη εμφάνιση
• Επικοινωνιακές ικανότητες
• Δυναμικός χαρακτήρας
• Ομαδικό πνεύμα

Η εταιρία προσφέρει:
• Μηνιαίες αποδοχές με ασφάλιση συν bonus
• Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης
• Συνεχόμενη εκπαίδευση

Telephone
Thema Adv
Thema Adv
thema-adv.gr/

Η διαφημιστική εταιρεια Thema Adv δραστηριοποιείται στο χώρο της προώθησης προϊόντων και υπηρεσιών, στοχεύοντας να αποτελέσει τον συνδετικό κρίκο ανάμεσα σε επιλεγμένες εταιρείες και τον τελικό καταναλωτή.

Σχετικες Αγγελιες

01 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΧΟΛΕΣ ΔΕΛΤΑ]

Εκπαιδευτής στον Τομέα των Ξενοδοχειακών Σπουδών Κωδικός θέσης: ΞΥ01 Το ΙΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 º Θεσσαλονίκης, ένας κορυφαίος εκπαιδευτικός οργανισμός, επιθυμεί να προσλάβει εκπαιδευτικό προσωπικό στον τομέα των Ξενοδοχειακών Σπουδών με εξειδίκευση στο τμήμα του Food and Beverage ή και στο τμήμα του Rooms Division.

12 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Αχιλλέας]

Γραμματιακη υποστηριξη Αρμοδιότητες: Υπεύθυνη Απαραίτητα Προσόντα: Γνωσεις Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Κάρτα ανεργίας Η εταιρία προσφέρει: Μισθός και ασφάλιση

09 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με: Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Αισθητικής, Μόδας Ομορφιάς Κομμωτικής τέχνης Αισθητικής Επαγγελματικού μακιγιάζ Κοπτικής – Ραπτικής Απαιτούμενα

08 Αυγ
Αθήνα [Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος ζητά να προσλάβει για την Αθήνα Καθηγητές στον Τομέα Επισιτισμού (κωδικός θέσης CHEF-PRF) για τη διδασκαλία των μαθημάτων της ειδικότητας: Τεχνικός Μαγειρικής Τέχνης. Θέση: Προετοιμασία και παράδοση διαλέξεων σύμφωνη με τη διδακτέα ύλη και την τρέχουσα βιβλιογραφία

08 Αυγ

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος ζητά να προσλάβει για την Αθήνα Καθηγητές στον Τομέα Τουρισμού (κωδικός θέσης TRM-PRF) για τη διδασκαλία των μαθημάτων των ειδικοτήτων: Στέλεχος Διοίκησης και Οικονομίας στον τομέα του Τουρισμού Τεχνικός Τουριστικών Μονάδων και Επιχειρήσεων Φιλοξενίας Θέση: