12 Ιουν

Εργασία στον τομέα της αισθητικής και των καλλυντικών

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία Thema Adv ζητά άμεσα εμφανίσιμες νέες ηλικίας από 20 έως 35 ετών με πλήρη διαθεσιμότητα για την στελέχωση ομάδας αρωματικού που θα εργασθεί για λογαριασμό μεγάλης εταιρείας καλλυντικών, στην περιοχή του κέντρου της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:
Οι υποψήφιες θα εκπροσωπούν προϊόντα επώνυμης μάρκας καλλυντικών.

Απαραίτητα Προσόντα:
• Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις
• Προσεγμένη εμφάνιση
• Επικοινωνιακές ικανότητες
• Δυναμικός χαρακτήρας
• Ομαδικό πνεύμα

Η εταιρία προσφέρει:
• Μηνιαίες αποδοχές με ασφάλιση συν bonus
• Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης
• Συνεχόμενη εκπαίδευση

Telephone
Thema Adv
Thema Adv
thema-adv.gr/

Η διαφημιστική εταιρεια Thema Adv δραστηριοποιείται στο χώρο της προώθησης προϊόντων και υπηρεσιών, στοχεύοντας να αποτελέσει τον συνδετικό κρίκο ανάμεσα σε επιλεγμένες εταιρείες και τον τελικό καταναλωτή.

Σχετικες Αγγελιες

05 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College Θεσσαλονίκης στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Μηχανικών ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό στον τομέα Corporate Professional Development and Strategic Management για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Κωδικός θέσης: CPDE Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα τοπογράφου ή πολιτικού μηχανικού Συναφής

05 Μαρ

Το Mediterranean College Θεσσαλονίκης στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Μηχανικών ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό στον τομέα Site Surveying για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Κωδικός θέσης: CESS Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα τοπογράφου ή πολιτικού μηχανικού Συναφής μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών Άριστος

05 Μαρ

Το Mediterranean College Θεσσαλονίκης στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Μηχανικών ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό στον τομέα Earthquake Engineering για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Κωδικός θέσης: EARE Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα τοπογράφου ή πολιτικού μηχανικού Συναφής μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών

19 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Ζητείται άτομο με πτυχίο Αισθητικής ΤΕΙ από Ιατρείο ΔερματολόγουΠεριοχή: Θεσσαλονίκη, ΤούμπαΑρμοδιότητες:Χρήση λέιζερ ΑλεξανδρίτηΑπαραίτητα προσόντα:Από 22 έως 30 ετώνΠτυχίο Αισθητικής ΤΕΙΓνώση ΑγγλικώνΕπιθυμητά προσόντα:Γνώση χειρισμού λέιζερ Αλεξανδρίτη θα θεωρηθεί προσόνΠαροχές:ΜισθόςΑσφάλισηΠλήρης ΑπασχόλησηΓραφείο Ευρέσεως εργασίαςΔιεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 &Τσιμισκή, Έδεσσα, ΠέλλαΤηλ: (+30) 2381 100600Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.

19 Μαρ

Ζητείται άτομο με πτυχίο Νοσηλευτικής ή Αισθητικής από Ιατρείο ΔερματολόγουΠεριοχή: Θεσσαλονίκη, ΚέντροΑρμοδιότητες:Χρήση λέιζερ ΑλεξανδρίτηΑπαραίτητα προσόντα:Από 22 έως 30 ετώνΠτυχίο Νοσηλευτικής ή ΑισθητικήςΓνώση ΑγγλικώνΕπιθυμητά προσόντα:Γνώση χειρισμού λέιζερ Αλεξανδρίτη θα θεωρηθεί προσόνΠαροχές:ΜισθόςΑσφάλισηΠλήρης ΑπασχόλησηΓραφείο Ευρέσεως εργασίαςΔιεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 &Τσιμισκή, Έδεσσα, ΠέλλαΤηλ: (+30) 2381 100600Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ....