10 Ιουλ

Σερβιτόροι-ες, cafe-Beach Bar,Νικήτη,Χαλκιδική

Νικήτη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: τουλάχιστον 1 έτος προϋπηρεσία,μέχρι 30 ετών, δεκτά και ζευγάρια
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:Διαμονή, διατροφή, μισθό, ασφάλιση, επιδόματα, δώρα

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Αθήνα [Mikel Καφέ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της επί της Λ. Κηφισίας 334 (Έναντι Υγεία), ζητά άτομα για τα πόστα: α)

08 Οκτ
Δήμος Κω [ATLANTICA PORTO BELLO HOTELS]

Τα ξενοδοχεία Atlantica Porto Bello Beach και Αtlantica Porto Bello Royal στην Καρδάμαινα της νήσου Κω ζητούν για τη σεζόν 2019 να προσλάβουν: Σερβιτόρους/ες Εστιατορίων Bars Αποστολή βιογραφικών με απαραίτητη πρόσφατη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

05 Οκτ
Πανελλήνια [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής, για τη θερινή σεζόν 2018 Beach Service (Σερβιτόρο Beach Bar) Απαραίτητα προσόντα: Ηλικίας έως 30 ετών Πολύ καλή γνώση αγγλικών Γνώση ρωσικών ή/και βουλγαρικών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Επαγγελματική

02 Οκτ
Αθήνα [Καφετέρια]

ΝΕΟΙ -ες Σερβιτόροι -ες barista μπαργούμαν ζητούνται για καφετέρια μπαρ στον Άλιμο, απαραίτητη προϋπηρεσία, πλήρης ή μερική απασχόληση . Βιογραφικά στο e-mail

27 Σεπ
Πανελλήνια [BLUE LAGOON GROUP]

Το TUI Sensimar Blue Lagoon Palace 5*, μέλος του Blue Lagoon Group, λειτουργεί από τον Μάιο του 2018 στις Καλύβες Χαλκιδικής και δέχεται αιτήσεις για την κάλυψη των παρακάτω θέσεων: Σερβιτόροι/ες Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου, πτυχίο A.E.I. ή Τ.Ε.Ι. θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η