10 Ιουλ

Σερβιτόροι-ες, cafe-Beach Bar,Νικήτη,Χαλκιδική

Νικήτη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: τουλάχιστον 1 έτος προϋπηρεσία,μέχρι 30 ετών, δεκτά και ζευγάρια
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:Διαμονή, διατροφή, μισθό, ασφάλιση, επιδόματα, δώρα

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

13 Φεβ
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-Hotels στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητείται Υπεύθυνος Beach Bar για την τουριστική σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε beach bar Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας / γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας και ιδιαίτερα της ρωσικής θα εκτιμηθεί ως

12 Φεβ
Πανελλήνια [SHANGRI LA BAY AE / BLUE DOLPHIN]

Σε ενδιαφέρει η επαγγελματική σου εξέλιξη; Θεωρείς ότι το επάγγελμά σου δεν είναι μόνο για βιοπορισμό αλλά είναι μέσο έκφρασης; Σου αρέσει να εργάζεσαι δίπλα στη θάλασσα; Σαν τη Χαλκιδική δεν έχει! Στη Μεταμόρφωση Χαλκιδικής το ξενοδοχείο Blue Dolphin 4 αστέρων (Half Board και Walk in πελατεία) ζητάει: Σερβιτόρους

12 Φεβ
Πανελλήνια [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής για τη θερινή σεζόν 2019: Beach Service (Σερβιτόρο Beach Bar) Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 30 ετών Πολύ καλή γνώση αγγλικών Γνώση ρωσικών ή/και βουλγαρικών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Επαγγελματική

11 Φεβ
Δήμος Θάσου [ICON SUITES]

Η εταιρία Icon Suites στη Θάσο, παραλιακό συγκρότημα 14 σουιτών με πισίνα και μπαρ, αναζητά για τη σεζόν 2019 Σερβιτόρο/α για Εστιατόριο ή Beach Bar Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2 ετών προϋπηρεσία στην ίδια ή σε παρόμοια θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Ικανότητα διαπροσωπικής επικοινωνίας και πολύ

08 Φεβ
Δήμος Πολύγυρου [BLUE LAGOON PRINCESS]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων TUI Family Life Blue Lagoon Princess στις Καλύβες Χαλκιδικής, μέλος του Blue Lagoon Group, δέχεται αιτήσεις για τη θερινή περίοδο 2019 με στόχο την κάλυψη της παρακάτω θέσης: Σερβιτόρος/α Bar (PRIBARWA1) Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου, πτυχίο AEI ή ΤΕΙ θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν Ελάχιστη προϋπηρεσία 2