10 Ιουλ

Σερβιτόροι-ες, cafe-Beach Bar,Νικήτη,Χαλκιδική

Νικήτη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: τουλάχιστον 1 έτος προϋπηρεσία,μέχρι 30 ετών, δεκτά και ζευγάρια
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:Διαμονή, διατροφή, μισθό, ασφάλιση, επιδόματα, δώρα

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

11 Δεκ
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει Προσωπικό για το Service του Beach Bar για την τουριστική σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία στο service ή και σε αντίστοιχη θέση σε beach bar θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα Απαραίτητη η γνώση αγγλικών. Γνώση δεύτερης ξένης

08 Δεκ
Πανελλήνια [Asterias Beach Hotel]

Το ξενοδοχείο Asterias στην Αγία Νάπα αναζητά Σερβιτόρους/ες για το Levels Beach Bar κατά τη νέα τουριστική σεζόν, που ξεκινά στις 23 Μαρτίου 2019. Η σεζόν αφορά συμβόλαιο 8 μηνών (μέχρι 20-25 Νοεμβρίου). Το πακέτο μπορεί να περιλαμβάνει διαμονή, διατροφή και δωρεάν wi-fi στον χώρο διαμονής. Προσόντα: Απαραίτητη η

07 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Ζητούνται Σερβιτόροι για Pool Bar Εστιατόριο με πρoϋπηρεσία για ετήσια απασχόληση για ξενοδοχειακή μονάδα στην Αγία Τριάδα Θεσσαλονίκης. Μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

03 Δεκ
Δήμος Κω [ATLANTICA PORTO BELLO HOTELS]

Τα ξενοδοχεία Atlantica Porto Bello Beach και Αtlantica Porto Bello Royal στην Καρδάμαινα της νήσου Κως ζητούν για τη σεζόν 2019 να προσλάβουν Σερβιτόρους/ες Εστιατορίων Bars Αποστολή βιογραφικών με απαραίτητη πρόσφατη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

30 Νοε
Πανελλήνια [POMEGRANATE WELLNESS SPA HOTEL]

Η εταιρία Πόρτες Μέλαθρον Α.Ε., ιδιοκτήτρια των ξενοδοχείων Pomegranate Wellness Spa Hotel (5 αστέρων ) και Potidea Palace Hotel (4 αστέρων ), στη Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής, ενόψει της καλοκαιρινής σεζόν, αναζητά να προσλάβει Σερβιτόρους Α'/Β' Κεντρικών Εστιατορίων (PWSHPP – SerCR) Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε