02 Μαι

Συνεργάτες - Αργυρούπολη

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Συνεργάτες Εταιρία με πολυετή παρουσία στην τηλεφωνική προώθηση προϊόντων τηλεφωνίας – ενέργειας αναζητά συνεργάτες πωλητές για 4ωρη, 6ωρη, 8ωρη εργασία. Η εταιρία μας προσφέρει: Σταθερό μηνιαίο μισθό ανεξαρτήτως πωλήσεων Ασφαλιστική κάλυψη Ι.Κ.Α. Έξτρα bonus επί των πωλήσεων Δυνατότητες...

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουν
Αθήνα [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητούνται για υποκατάστημα στην περιοχή της Αργυρούπολης Αιμολήπτες / Παρασκευαστές για πλήρη απασχόληση. Κωδικός: AMB 18 Προσόντα υποψηφίου: Πτυχίο ιατρικών - βιολογικών εργαστηρίων Σχετική εμπειρία τουλάχιστον 6 μηνών Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα

20 Ιουν
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει στο κατάστημά της στην Αργυρούπολη Barista για Παραγωγή Καφέ Προφίλ υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε

15 Ιουν

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 24 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση: Ψήστες στο κατάστημα της Αργυρούπολης.

11 Ιουν
Αθήνα [Εταιρία τηλεφωνικής προώθησης προϊόντων τηλεφωνίας]

Εταιρία με πολυετή παρουσία στην τηλεφωνική προώθηση προϊόντων τηλεφωνίας ζητά: Συνεργάτες / Πωλητές για πρωινή εργασία. Η εταιρία μας προσφέρει: Σταθερό μηνιαίο μισθό ανεξαρτήτως πωλήσεων Ασφαλιστική κάλυψη Ι.Κ.Α. Έξτρα bonus επί των πωλήσεων Δυνατότητες εξέλιξης Συνεχή εκπαίδευση Ευχάριστο

01 Ιουν
Αθήνα [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία και θέλεις να βρεις μία εργασία που προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Η Media Markt Ελλάς ανήκει στον μεγαλύτερο όμιλο ηλεκτρονικών ειδών στην Ευρώπη. Αριθμεί πάνω από 1.000 καταστήματα στον κόσμο και έχει παρουσία σε 15 χώρες. Στην