24 Απρ

Ζητείται Σερβιτόρος/Σερβιτόρα ΠΛΗΡΗΣ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ΖΗΤΕΙΤΑΙ από το Canal Cafe στο Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα «Σταύρος Νιάρχος» σερβιτόρος/α με σχετική προϋπηρεσία για πλήρη ή μερική...

Σχετικες Αγγελιες

30 Σεπ
Αθήνα [Casual Restaurant]

Ζητείται σερβιτόρος- υπεύθυνος καταστήματος έως 30 ετών με προϋπηρεσία. Καλη γνώση αγγλικών. Παραγγελίες προμηθειών - παραλαβή α ´ υλών. Γνώσεις ταμειακής

24 Σεπ
Αθήνα [CONGO PALACE HOTEL]

Ζητείται Σερβιτόρος / Σερβιτόρα σε ξενοδοχειακή μονάδα με έδρα τη Γλυφάδα, για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Κρατικό πτυχίο τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 7-8 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων (με ξενοδοχειακή εμπειρία μόνο) Γνώση διαδικασιών υγιεινής και

16 Οκτ
Αθήνα [Express Publishing ΑΕΕ]

Κέντρο ξένων γλωσσών με έδρα τα Άνω Πατήσια ζητά Υπάλληλο για την Γραμματειακή Υποστήριξη του κέντρου. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης

16 Οκτ
Αθήνα [Alouete]

Η Alouette A.E., με παρουσία 41 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος, αναζητά Υπάλληλο Αποθήκης Ο υποψήφιος πρέπει να διαθέτει: Προϋπηρεσία τουλάχιστον

16 Οκτ
Αθήνα [Χρωματοπωλείο]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ υπάλληλος με την ιδιότητα του πωλητή σε χρωματοπωλείο της Αθήνας έως 35 χρόνων με δίπλωμα για μηχανάκι και αυτοκίνητο. Βιογραφικά στο e-mail: