24 Απρ

Ζητείται Σερβιτόρος/Σερβιτόρα ΠΛΗΡΗΣ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ΖΗΤΕΙΤΑΙ από το Canal Cafe στο Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα «Σταύρος Νιάρχος» σερβιτόρος/α με σχετική προϋπηρεσία για πλήρη ή μερική...

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., πρωτοπόρος στον κλάδο της, διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας. Στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Προφίλ υποψηφίου: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε θέση ευθύνης στον χώρο

10 Ιαν
Αθήνα [ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ]

Εστιατόριο - Μπυραρία στην περιοχή Ελληνικό , ζητά να προσλάβει Σερβιτόρο / Σερβιτόρα. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

21 Δεκ

18 Ιαν
Δήμος Πάργας [LICHNOS BEACH HOTEL AND SUITES]

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Lichnos Beach Hotel and Suites στην Πάργα επιθυμεί να προσλάβει για το διάστημα Μάιος-Οκτώβριος 2019 Α' Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Απαραίτητες προϋποθέσεις η προϋπηρεσία σε 5 αστέρων ξενοδοχεία και η γνώση γερμανικών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Ιαν
Δήμος Κω [Lambi Resort]

Το νέο ξενοδοχείο Lambi Resort στην περιοχή Λάμπη της Κω επιθυμεί να προσλάβει για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Μπαρ Απαραίτητα προσόντα: Γνώση της αγγλικής γλώσσας Πηγαία διάθεση για εξυπηρέτηση Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε