24 Απρ

Ζητείται Σερβιτόρος/Σερβιτόρα ΠΛΗΡΗΣ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ΖΗΤΕΙΤΑΙ από το Canal Cafe στο Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα «Σταύρος Νιάρχος» σερβιτόρος/α με σχετική προϋπηρεσία για πλήρη ή μερική...

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Αθήνα [Πολυεθνική εταιρία του ξενοδοχειακού κλάδου]

Μεγάλη πολυεθνική εταιρία του ξενοδοχειακού κλάδου με βάση την Αθήνα επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της συνεργάτες της ειδικότητας: Σερβιτόρα / Σερβιτόρος (Waitress / Waiter) Προφίλ υποψηφίου: 4-5 έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση σε εστιατόριο a la carte σε ξενοδοχεία 5*, πόλης ή θερέτρου (city hotel or resort)

21 Μαι

Ζητείται σερβιτόρος για μόνιμη εργασία με τουλαχιστον εμπειρία ενός έτους, για μόνιμη απασχόληση 5θημερο 8ωρο. Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Εμπειρία: *

14 Μαι
Αθήνα [Ψητοπωλείο]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ΖΗΤΕΙΤΑΙ έμπειρο προσωπικό για ψητοπωλείο (ταμείο). Κάτοικοι Αθηνών και περιοχών Ζωγράφου, Βύρωνα, Δάφνης, Υμηττού. Βιογραφικά στο e

14 Μαι
Αθήνα [Artemide Ελλάς Α.Ε.]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας Γραμματέας Ελάχιστα Απαιτούμενα Προσόντα: Απόφοιτος σχολής Γραμματέων ή 3 ετής εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, άπταιστη

11 Μαι
Αθήνα [Nice n Easy]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας Ο όμιλος Nice n Easy Group αναζητά συνεργάτες για το καινούργιο luxury outlet στην παραλία του Αστέρα Astir Beach κατά τη σεζόν 2018