11 Οκτ

Πνευμονολόγος στη Δανία

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο πελάτης μας, κλινική της Δανίας, επιθυμεί να προσλάβει Διευθυντή-Πνευμονολόγο.
Οι κατάλληλοι υποψήφιοι, γυναίκες και άνδρες, θα πρέπει να συγκεντρώνουν τα πιο κάτω:

Προσόντα:
Να έχουν αποκτήσει πτυχίο και ειδικότητα πνευμονολόγου από χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης
Να έχουν αποκτήσει άδεια ασκήσεως επαγγέλματος σε χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης
Να μιλούν από πολύ καλά έως και άριστα τα Αγγλικά
Να έχουν διανύσει 5 έτη κλινικής άσκησης του λειτουργήματός τους

Η κλινική προσφέρει:
Αποδοχές 95.000 ευρώ μικτά ετησίως
3ετή σύμβαση εργασίας (μετά τη λήξη της 3μηνης δοκιμαστικής περιόδου)
Δωρεάν μαθήματα στη Δανική γλώσσα για τον/την ιατρό και τα μέλη της οικογενείας του/της.

Βιογραφικά σημειώματα στα Αγγλικά αναφέροντας τη χώρα στην οποία θέλετε να απασχοληθείτε

Μιχαήλ Σερασκέρης
www.hrstratey.gr

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Πανελλήνια [MANPOWER]

Τηλεφωνική Τεχνική Υποστήριξη (6ωρη 8ωρη απασχόληση) Διαθέτεις τεχνικές γνώσεις έχοντας εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών; Έχεις απασχοληθεί σε θέσεις τηλεφωνικού κέντρου Τεχνικής Υποστήριξης; Τότε αυτή η θέση σε κορυφαία εταιρεία τηλεπικοινωνιών είναι για σένα! Περιγραφή θέσης: Ο κάτοχος

14 Νοε
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης ελληνικής εμπορικής

14 Νοε
Πανελλήνια [ΚΕΝΤΙΑ ΑΕ]

Η KENTIA, η ελληνική εταιρία πρότυπο στον χώρο των λευκών ειδών επιθυμεί να προσλάβει άμεσα: Υπεύθυνη/ο Καταστήματος Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία στη διοίκηση καταστήματος (εμπειρία σε λευκά είδη θα θεωρηθεί πλεονέκτημα) Οργανωτικές ικανότητες Διαχείριση αποθέματος

14 Νοε
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-Hotels στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητείται Μηχανικός Η/Υ Συστημάτων Τηλεπικοινωνιών που θα αναλάβει τη συντήρηση, επισκευή της σταθερής τηλεφωνίας των δωματίων των ξενοδοχείων, καθώς και την τεχνική υποστήριξη Η/Υ συστημάτων και δικτύων στους χώρους των

14 Νοε

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-Hotels στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητούνται Υδραυλικός, Ηλεκτρολόγος και Θερμαστής Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο από αντίστοιχη σχολή Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 ετών και άνω σε ανάλογη θέση εργασίας Επαγγελματισμός με πνεύμα συνεργασίας Η εταιρία προσφέρει: