26 Απρ

Υπάλληλος Υποδοχής - Πάρος

Δήμος Πάρου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Yria Boutique Hotel Spa 5***** στην Πάρο (70 δωματίων) ζητά για τη θερινή σεζόν 2018 Υπάλληλο Υποδοχής Προσόντα: Έως 35 ετών Γνώση της αγγλικής γλώσσας Επιθυμητή η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας (κατά προτίμηση της γαλλικής) Γνώσεις Η/Υ και ξενοδοχειακών λογισμικών Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε...

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων των λειτουργιών του τμήματος, τουλάχιστον 3 χρόνια στην ίδια θέση Να εξασφαλίζει το υψηλότερο επίπεδο εργασίας με την αυστηρή

15 Οκτ
Δήμος Θήρας [Sophia Collection Santorini]

To Sophia Collection Santorini αναζητά Βραδινό Υπάλληλο Υποδοχής για τη σεζόν 2019. Προσόντα: Διετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άπταιστη γνώση αγγλικών και Η/Υ Επικοινωνικές δεξιότητες Κάτοχος μεταφορικού μέσου Παρέχονται διαμονή και ημιδιατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Οκτ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Ανώνυμη εταιρία ζητεί κυρία άκρως επικοινωνιακή ως Υπάλληλο Υποδοχής Ταμείου για το κατάστημα των Βριλισσίων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

12 Οκτ
Αθήνα [Holiday Inn]

To ξενοδοχείο Holiday Inn Αττικής Οδού ζητεί Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Άνδρα έως 35 ετών Mε άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Επιθυμητή η

12 Οκτ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία 2 ετών Άριστη γνώση Αγγλικών Συστατική επιστολή Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Προοπτικές εξέλιξης Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που