26 Απρ

Μηχανολόγος / Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι.

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Επιθυμητή ειδικότητα: Μηχανολόγος / Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. Θέση: Βοηθός μελετητής μηχανολογικού / ηλεκτρολογικού σχεδιασμού στην παραγωγική διαδικασία Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης, Ελλάδα Απαραίτητα προσόντα: Τριετής προϋπηρεσία σε σχεδιασμό / κατασκευή / διασύνδεση...

Σχετικες Αγγελιες

15 Οκτ
Πανελλήνια [Τεχνική εταιρία]

Τεχνική εταιρία που ασχολείται με την κατασκευή τηλεπικοινωνιακών δικτύων ζητά Μηχανικό (Ειδικότητες: Τοπογράφος, Πολιτικός, Ηλεκτρολόγος, Μηχανολόγος) με γνώση αγγλικών και γερμανικών (επίπεδο Β1 ή Β2) για μόνιμη εργασία στη Γερμανία. Πληροφορίες και αποστολή βιογραφικών: Τηλέφωνο: 2310 589 600

09 Οκτ
Πανελλήνια [Βιομηχανία]

Βιομηχανία στη Θεσσαλία ζητά να προσλάβει Μηχανολόγο Μηχανικό / Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για το τεχνικό τμήμα κωδ θέσης: Μ.Η.1 Ο υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού (Α.Ε.Ι.) Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο Επιθυμητή γνώση της

04 Οκτ
Πανελλήνια [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Ηλεκτρολόγος / Μηχανολόγος Μηχανικός Πωλήσεων - Αθήνα Κωδικός: SAL 0410 Περιγραφή: Καταξιωμένη εταιρία στον χώρο παραγωγής δομικών υλικών, με παρουσία στην Ελλάδα και το εξωτερικό, αναζητά Ηλεκτρολόγο/ Μηχανολόγο Μηχανικό Πωλήσεων για τις ανάγκες περαιτέρω ανάπτυξής της. Καθήκοντα θέσης: Ο

12 Οκτ
Πανελλήνια [Μεγάλη βιομηχανία]

Μεγάλη βιομηχανία με έδρα την Αττική ζητά για άμεση πρόσληψη Ηλεκτρολόγο Μηχανικό Περιγραφή θέσης: Προϊστάμενος ηλεκτρολογικής συντήρησης Προγραμματισμός και εφαρμογή προληπτικής συντήρησης ηλεκτρολογικού εξοπλισμού και διατήρηση αρχείων συντήρησης Διατήρηση συστημάτων ασφαλείας

10 Οκτ
Πανελλήνια [SYCHEM ΑΕ]

Επιθυμητή ειδικότητα: Μηχανολόγος Μηχανικός ΑΕΙ ή ΤΕΙ Θέση: Project manager Η/Μ έργων Τόπος: Κύπρος, Λεμεσός Απαραίτητα προσόντα: Ελάχιστη τριετής προϋπηρεσία σε θέση εργοδηγού και project management έργων Η/Μ εγκαταστάσεων κυρίως HVAC Μεγάλη εξοικείωση με αντλίες θερμότητας Εξοπλισμός κλιματισμoύ και