26 Απρ

Υπάλληλος Προμηθειών - Ηράκλειο Κρήτης

Δήμος Ηρακλείου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Επιθυμητή ειδικότητα: Υπάλληλος Προμηθειών Θέση: ΒΙ.ΠΕ. Ηρακλείου Τόπος: Κρήτη Απαραίτητα προσόντα: Μηχανικός A.E.I. / Τ.Ε.Ι. με 3ετή προϋπηρεσία σε διαχείριση ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού και χρήση συστημάτων ενδοεπιχειρησιακού σχεδιασμού (ERP) Η εταιρία: Πρωτοπόρος ελληνική εταιρία στη...

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαι
Δήμος Ηρακλείου [ΚΑΥΚΑΣ]

Υπάλληλος Γραφείου – Ηράκλειο Κρήτης Κωδικός θέσης: ΗΡCHR0518 Εταιρικό προφίλ: H Β. Καυκάς Α.Ε. είναι η μεγαλύτερη εταιρία ηλεκτρολογικού υλικού στην Ελλάδα με δίκτυο 58 καταστημάτων σε όλη τη χώρα, δύο σύγχρονες μονάδες κατασκευής πινάκων και ένα σύγχρονο εκπαιδευτικό κέντρο, το Kafkas Institute of Training

22 Μαι
Δήμος Ηρακλείου [Ξενοδοχείο]

Παραλιακό ξενοδοχείο 4* στο Ηράκλειο Κρήτης ζητά Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση αγγλικών και γερμανικών Γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας (επιθυμητό προσόν) Άριστη ικανότητα στην επικοινωνία και στις

16 Μαι
Δήμος Ηρακλείου [Ανώνυμη εταιρία]

Υπάλληλος Κρατήσεων Τουριστικού Γραφείου Εισερχόμενου Τουρισμού ζητείται με έδρα το Ηράκλειο της Κρήτης. Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στις κρατήσεις Γνώση συστήματος κρατήσεων και υπολογιστών Γαλλική και αγγλική γλώσσα Παρέχονται: Μισθός βάσει προσόντων και εμπειρίας Ευχάριστο

09 Μαι
Δήμος Ηρακλείου [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

09 Μαι