26 Απρ

Υπάλληλος Προμηθειών - Ηράκλειο Κρήτης

Δήμος Ηρακλείου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Επιθυμητή ειδικότητα: Υπάλληλος Προμηθειών Θέση: ΒΙ.ΠΕ. Ηρακλείου Τόπος: Κρήτη Απαραίτητα προσόντα: Μηχανικός A.E.I. / Τ.Ε.Ι. με 3ετή προϋπηρεσία σε διαχείριση ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού και χρήση συστημάτων ενδοεπιχειρησιακού σχεδιασμού (ERP) Η εταιρία: Πρωτοπόρος ελληνική εταιρία στη...

Σχετικες Αγγελιες

03 Ιαν
Δήμος Ηρακλείου [SYCHEM ΑΕ]

Επιθυμητή ειδικότητα: Υπάλληλος Προμηθειών Θέση: ΒΙ.ΠΕ. Ηρακλείου Τόπος: Κρήτη Απαραίτητα προσόντα: Μηχανικός A.E.I./Τ.Ε.Ι. με τριετή προϋπηρεσία σε διαχείριση ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού και χρήση συστημάτων ενδοεπιχειρησιακού σχεδιασμού (ERP). Η εταιρία: Πρωτοπόρος ελληνική εταιρία στη

15 Ιαν
Δήμος Ηρακλείου [Civitel Hotel]

Ο όμιλος Civitel Hotels Resorts ζητά Υπάλληλο Υποδοχής για το ξενοδοχείο Creta Beach. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση αγγλικών και γερμανικών Άριστη ικανότητα στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις

09 Ιαν
Δήμος Ηρακλείου [KNOSSOS BEACH]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Knossos Beach Bungalows Suites Resort Spa, δέχεται αιτήσεις για τη θερινή περίοδο 2019 με στόχο την κάλυψη της παρακάτω θέσης: Υπάλληλος Δημοσίων Σχέσεων / Guest Relations Agent / Hostess Heraklion area - Crete Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτοι λυκείου (πτυχίο AEI ή ΤΕΙ ή πτυχίο τουριστικής σχολής θα θεωρηθεί επιπρόσθετο

03 Ιαν
Δήμος Ηρακλείου [ALDEMAR]

Η Aldemar Resorts αναζητά προσωπικό στην παρακάτω ειδικότητα για τα ξενοδοχεία της στην Κρήτη κατά τη σεζόν 2019. Υπάλληλος Παραλίας Κωδικός θέσης: BB Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση και την ικανοποίηση του

03 Ιαν

Η Aldemar Resorts αναζητά την παρακάτω ειδικότητα για τα ξενοδοχεία της στην Κρήτη για την σεζόν 2019: Υπάλληλος Λινοθήκης (Κωδικός θέσης: ΗΚΛ) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης Ομαδικότητα Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, η εταιρία μας προσφέρει: