11 Φεβ

Ζητο΄ύνται Ατομα για Πωλήσεις

Πανελλήνια Part Time Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άτομα από εμπορική επιχείρηση τροφίμων, ως πωλητές, για μερική ή πλήρη απασχόληση,

Τηλ. 6977584367
αποστολη βιογραφικου: askost@hotmail.com

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

01 Φεβ
Πανελλήνια [TELEPERFORMANCE GREECE]

Άτομα για Τηλεφωνικές Πωλήσεις (με σταθερό μηνιαίο μισθό) Προσλαμβάνουμε άμεσα υποψηφίους με καλές επικοινωνιακές δεξιότητες για θέση εργασίας με αντικείμενο την τηλεφωνική πώληση σε υπάρχον πελατολόγιο για τον μεγαλύτερο πάροχο τηλεπικοινωνίας στην Ελλάδα. Προσφέρουμε: Σταθερό μηνιαίο

22 Φεβ
Πανελλήνια [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Άτομα για Λάντζα Απαραίτητα προσόντα: Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων των λειτουργιών της κουζίνας, τουλάχιστον 2 χρόνια στην ίδια θέση. Να εξασφαλίζει το υψηλότερο επίπεδο υγιεινής στο τμήμα του.

20 Φεβ
Πανελλήνια [Louis Hotels Plc Ltd]

Το ξενοδοχείο Hilton Park στη Λευκωσία ζητεί να προσλάβει Άτομα για τo Βar Σερβιτόρους για μερική η ολική απασχόληση. Προσόντα:  Εμπειρία σε συναφή κλάδο τουλάχιστον τριών χρονών Αιτήσεις: Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους στο [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε

20 Φεβ
Πανελλήνια [POMEGRANATE WELLNESS SPA HOTEL]

Η εταιρία Πόρτες Μέλαθρον Α.Ε., ιδιοκτήτρια των ξενοδοχείων Pomegranate Wellness Spa Hotel (5 αστέρων ) και Potidea Palace Hotel (4 αστέρων), στη Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής, ενόψει της καλοκαιρινής σεζόν, αναζητά να προσλάβει: Άτομα για Service Pool Bar / Beach Bar (PWSHPP - SerPBBar) Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε πολυτελή ξενοδοχεία 4 ή 5

18 Φεβ
Πανελλήνια [Μεσιτική εταιρία]

Κτηματομεσιτική εταιρία ζητά Άτομα για Εξυπηρέτηση-Υπόδειξη Ακινήτων στους πελάτες μας, στην περιοχή σας. Παρέχεται: ευέλικτο ωράριο, έτοιμο πελατολόγιο, δωρεάν εκπαίδευση, υψηλές αμοιβές. Γραφεία: Κηφισιά και Ελληνικό (πλησίον μετρό)  Tηλ. επικοινωνίας: 210 8040505 (κωδ. θέσης: ΣΚ10) [Για να στείλετε