07 Οκτ

Ζητο΄ύνται Ατομα για Πωλήσεις

Πανελλήνια Part Time Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άτομα από εμπορική επιχείρηση τροφίμων, ως πωλητές, για μερική ή πλήρη απασχόληση,

Τηλ. 6977584367
αποστολη βιογραφικου: askost@hotmail.com

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Πανελλήνια [PEARSON ANDERSON UK]

Еταιρεία ψάχνει να προσλάβει προσωπικό (άντρες, γυναίκες ή και ζευγάρια) για φροντίδα ηλικιωμένων σε γηροκομείο στο Ηνωμένο Βασίλειο. Με ή χωρίς εμπειρία και προϋπηρεσία. Η εταιρεία παρέχει εκπαίδευση και προσωρινή φιλοξενία. Στείλτε PM για περισσότερες πληροφορίες ή σύντομο CV στο παρακάτω email.

15 Οκτ
Πανελλήνια [N/A]

SIA Group is a European leader in the design, creation and management of technology infrastructures and services for Financial Institutions, Central Banks, Corporates and the Public Sector, in the areas of payments, cards, network services and capital markets, providing services to over 50 countries.   For our Operations in Greece we currently are looking for a Short Cycle Sales Representative in order to strengthen our Commercial Department.     The jobholder...

... will be responsible for:

Selling SIA financial solutions by establishing contacts and developing relationships with prospects
BeIing responsible for retaining clients by building relationships with clients, providing support, information and guidance through relationship management and cross consulting
Being responsible for growing portfolios by researching and recommending new opportunities and service improvements
Will be adept at generating his/her own leads, as well as leveraging SIA partner relationships  to source sales opportunities
Identifying business opportunities by identifying prospects and evaluating their position in the industry; researching and analyzing sales options
Ascertaining Client’s needs –recommend SIA’s solutions in order to match client’s needs and always represent the SIA values of embodying the highest ethical standards and treating others with dignity, respect, and genuine concern
Keeping up to date with all new services and solutions
Preparing and deliver appropriate presentations on solutions/ services. Providing accurate describe services, features and benefits favorably and in a structured professional way
Creating frequent reviews and reports with various teams in Sales and Finance
Performing all tasks by following the company’s policies and procedures

Tags:

14 Οκτ
Πανελλήνια [ΜΙΧΑΗΛ]

ΕΠΙΣΗΜΟΣ συνεργάτης του μεγαλύτερου παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου, ζητεί στελέχη για την ανάπτυξη του δικτύου πωλήσεων. Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΕΙΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΛΥΚΕΙΟ Η εταιρία προσφέρει: Παρέχεται μισθός, bonus-εκπαίδευση, δυνατότητα εξέλιξης. Βιογραφικό στο παρακάτω e-mail.

14 Οκτ
Πανελλήνια [Grecruitment]

Εκ μέρους πελάτη μας, με έδρα κωμόπολη στην περιοχή Bielefeld της Γερμανίας, αναζητάμε για μόνιμη θέση πλήρους απασχόλησης, νέο τεχνικό φανοποιό/τεχνίτη αμαξωμάτων και βαφέων για τα πολυτελή οχήματα της AUDI/VW/BMW. Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών, γνώσεις αγγλικών, δίπλωμα οδήγησης και οργανωτικές ικανότητες. Εάν ενδιαφέρεστε, καλέστε μας στο τηλέφωνο που δίνεται ή στείλτε ηλεκτρονικά το βιογραφικό σας στο παρακάτω email.

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Όμιλος εταιρειών]

Ζητούνται άτομα με γνώσεις βίντεο επεξεργασία, δημιουργία animation παρουσιάσεις, απαραίτητη εμπειρία στο αντικείμενο εργασίας. Για περισσότερα στείλτε μας βιογραφικό και πορτφολιο εργασίας. Απαραίτητη προϋπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Διεύθυνση: 9ο χιλιόμετρο Θεσσαλονίκη-Καβάλα, Δερβένι