14 Μαι

Ζητο΄ύνται Ατομα για Πωλήσεις

Πανελλήνια Part Time Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άτομα από εμπορική επιχείρηση τροφίμων, ως πωλητές, για μερική ή πλήρη απασχόληση,

Τηλ. 6977584367
αποστολη βιογραφικου: askost@hotmail.com

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

31 Μαι
Πανελλήνια [WELLNESSCOACH]

Από εταιρία διατροφής ζητείται πωλητής για ανάπτυξη πωλήσεων των προϊόντων της εταιρίας . Απαραίτητη γνώση H/Y και social media. Πλήρη απασχόληση.

21 Μαι
Πανελλήνια [TELEPERFORMANCE GREECE]

Πωλήσεις για Τηλεφωνικό Πάροχο Προσλαμβάνουμε υποψηφίους με καλές επικοινωνιακές δεξιότητες σε θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης με αντικείμενο την τηλεφωνική πώληση σε υπάρχον πελατολόγιο για τον μεγαλύτερο πάροχο τηλεπικοινωνίας στην Ελλάδα. Προσφέρουμε: Σταθερό μηνιαίο πακέτο

21 Μαι

Τηλεφωνικές Πωλήσεις Άμεσες προσλήψεις Προσλαμβάνουμε υποψηφίους με καλές επικοινωνιακές δεξιότητες για θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης με αντικείμενο την τηλεφωνική πώληση σε υπάρχον πελατολόγιο για τον μεγαλύτερο πάροχο τηλεπικοινωνίας στην Ελλάδα. Προσφέρουμε: Σταθερό μηνιαίο

20 Μαι
Πανελλήνια [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Ο όμιλος Tor Hotel Group, με παρουσία άνω των 90 ετών στο χώρο της φιλοξενίας, αναζητεί να προσλάβει ταλαντούχους επαγγελματίες για τη σεζόν του 2019. Συγκεκριμένα για τα ξενοδοχεία Eagles Palace Eagles Villas, αναζητούμε Άτομα για Λάντζα Τοποθεσία: Ουρανούπολη, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη

20 Μαι
Πανελλήνια [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Άτομα για Λάντζα Απαραίτητα προσόντα: Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων των λειτουργιών της κουζίνας, τουλάχιστον 2 χρόνια στην ίδια θέση. Να εξασφαλίζει το υψηλότερο επίπεδο υγιεινής στο τμήμα του.