25 Απρ

3 Υπάλληλοι για το Τμήμα Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Teleresponse A.E., μέλος ενός από τους μεγαλύτερους ομίλους εταιριών στην Ελλάδα, ζητεί να προσλάβει για λογαριασμό νέου πελάτη της 3 Υπαλλήλους για το...

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Αθήνα [ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ Α.Ε]

Η Teleresponse A.E., μέλος ενός από τους μεγαλύτερους ομίλους εταιριών στην Ελλάδα, ζητά να προσλάβει για το νέο έργο που ανέλαβε 4 Yπαλλήλους για το Τμήμα

02 Αυγ
Αθήνα [Κωτσόβολος]

Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons

10 Αυγ
Αθήνα [ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΑΕ]

Η Teleresponse A.E., μέλος ενός από τους μεγαλύτερους ομίλους εταιριών στην Ελλάδα, ζητά να προσλάβει για το νέο έργο που ανέλαβε 4 Yπαλλήλους για το Τμήμα Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου, ΤΕΙ, ΑΕΙ Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία Άνεση χειρισμού Η/Υ Γνώση της

13 Αυγ
Αθήνα [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία και θέλεις να βρεις εργασία που προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Η Media Markt Ελλάς ανήκει στον μεγαλύτερο όμιλο ηλεκτρονικών ειδών στην Ευρώπη. Ο όμιλος αριθμεί πάνω από 1.000 καταστήματα στον κόσμο και έχει παρουσία σε 15 χώρες. Στην

08 Αυγ
Αθήνα [Εμπορική Επιχείρηση]

ΖΗΤΟΎΝΤΑΙ άμεσα 4 άτομα , άνω των 20 ετών , από γραφείο εμπορικής επιχείρησης για την κάλυψη διαφόρων τμημάτων. Προϋπηρεσία όχι απαραίτητη. Πρωινή ή