25 Απρ

3 Υπάλληλοι για το Τμήμα Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Teleresponse A.E., μέλος ενός από τους μεγαλύτερους ομίλους εταιριών στην Ελλάδα, ζητεί να προσλάβει για λογαριασμό νέου πελάτη της 3 Υπαλλήλους για το...

Σχετικες Αγγελιες

02 Ιαν
Αθήνα [ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΑΕ]

Η Τeleresponse A.E., μέλος ενός από τους μεγαλύτερους ομίλους εταιριών στην Ελλάδα, ζητεί να προσλάβει για λογαριασμό νέου πελάτη της 3 Υπαλλήλους για το Τμήμα Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου, ΤΕΙ ή ΑΕΙ Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία Άνεση χειρισμού Η/Υ Γνώση της

15 Ιαν
Αθήνα [Παλιά Αγορά]

Ζητείται Yπεύθυνος/η Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών Συντονισμού Παραγγελιών Delivery Η εταιρία: Η Παλιά Αγορά είναι μία από της παλαιότερες και πιο επιτυχημένες επιχειρήσεις στον τομέα της εστίασης με μία σειρά επιτυχημένων εστιατόριων – μπαρ στο ενεργητικό της, όπως το Λα Χόγια και το Deals. Η θέση

10 Ιαν
Πειραιώς [Εταιρία γνωστού ομίλου]

Εταιρία γνωστού ομίλου στη Νίκαια ζητεί για άμεση πρόσληψη και μόνιμη απασχόληση κυρίες -κυρίους 22 έως 45 ετών για το Τμήμα Τηλεφωνικής Προώθησης των Προϊόντων και Υπηρεσιών ίντερνετ – τηλεφωνίας - τηλεόρασης. Πενθήμερο, 5ωρη, 6ωρη, 8ωρη εργασία με μισθό, ασφαλιστική κάλυψη και bonus. [Για να στείλετε το

10 Ιαν
Αθήνα [Φροντιστήρια Μέσης Εκπαίδευσης]

ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ- ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ 3ΩΡΗ- 4Η ΩΡΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ Είδος Εργασίας: Μερική

08 Ιαν
Αθήνα [MEDIATEL]

Σύμβουλος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης στον Κλάδο της Ενέργειας Η Mediatel κατέχει ηγετική θέση στην παροχή ολοκληρωμένων υπηρεσιών contact center από το 1995. Η επιτυχημένη πορεία μας οφείλεται κατά κύριο λόγο στους εργαζομένους μας. Προτεραιότητά μας είναι η συνεχής ανάπτυξη και ο υψηλός δείκτης δέσμευσης