26 Απρ

υπεύθυνος Λογιστηρίου

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από σοβαρή  εταιρεία με δεκαεξαετή ηγετική λειτουργία στο χώρο της, ζητείται υπεύθυνος λογιστηρίου. Αρτιότητα γνώσεων και εμπειρία είναι απαραίτητα για την ευθύνη και λειτουργία του μονοατομικού λογιστηρίου της εταιρείας σε συνεργασία με την γραμματεία διοίκησης. Αριστη γνώση...

Σχετικες Αγγελιες

08 Οκτ
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό του πελάτη της: Υπεύθυνος Λογιστηρίου (HR 001337) Ο Ρόλος: Ο νέος συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος για την οργάνωση και την ομαλή λειτουργία του τμήματος λογιστηρίου της

27 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Η Κόσμος Συμβουλευτική Α.Ε., μία από τις ηγετικές εταιρίες στον κλάδο των συμβούλων επιχειρήσεων της Ελλάδας με έδρα τη Θέρμη Θεσσαλονίκης, ζητεί Υπεύθυνο Λογιστηρίου / Office Manager Κωδικός: 28715/18 Αρμοδιότητες: Τήρηση βιβλίων Γ' κατηγορίας Τιμολογήσεις Διαχείριση business center Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ

18 Σεπ
Αθήνα [Τουριστικό γραφείο]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή και Υπεύθυνος Λογιστηρίου από τουριστικό γραφείο. Απαραίτητη αντίστοιχη μεγάλη προϋπηρεσία σε outgoing τουριστικό γραφείο και γνώση του Travel Force. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Οκτ

Μία από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες της Β. Ελλάδος, με έδρα τη Θεσσαλονίκη, ζητεί: Υπεύθυνο Βάρδιας Προπαρασκευαστηρίου (κωδ. θέσης: 29017/18) Αρμοδιότητες: Ρύθμιση και επίβλεψη της ροής παραγωγής Επίβλεψη της λειτουργίας των μηχανών Επίβλεψη και καθοδήγηση εργατών Προσόντα: Πτυχίο Μηχανικού

12 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EMPTIES]

Από την εταιρία γραφικής ύλης ειδών γραφείου και υλικών μηχανογράφησης Εmpties προσφέρεται η θέση: Υπεύθυνου Γραφικής Ύλης για άμεση πρόσληψη. Mόνιμη, πλήρης απασχόληση εκτός Σαββάτου και Κυριακής. Απαραίτητο προσόν: Προϋπηρεσία στα είδη γραφείου Προσφέρονται: Διαρκής εκπαίδευση