25 Απρ

Πωλητής Β2Β

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Έχετε εμπειρία στον κλάδο των πωλήσεων και θέλετε να εξελίξετε την καριέρα σας ως πωλητής Β2Β σε εταιρία-ηγέτη στον κλάδο της; Έχετε εργαστεί σε θέση πωλήσεων σε φαρμακευτική εταιρία ή σε εταιρία κτηνιατρικών προιόντων; Περιμένουμε άμεσα την αίτησή σας! Παροχές: Η εταιρία προσφέρει για τη θέση του...

Σχετικες Αγγελιες

11 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανικής

20 Σεπ

16 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ALPHA PLAN]

Η Alpha Plan Consultants, αναζητεί για λογαριασμό δυναμικά αναπτυσσόμενης επιχείρησης, με ηγετική θέση στον κλάδο της βιομηχανίας δομικών υλικών, υποψηφίους για την κάλυψη θέσης: Πωλητή (έδρα: Nομός Θεσσαλονίκης) Απαιτούμενα προσόντα: Επιθυμητή προϋπηρεσία σε πωλήσεις δομικών υλικών 1-3 έτη Γνώση

16 Οκτ
Ανατολικής Αττικής [Πωλητή Πρώτης Ύλης Τροφίμου]

Αναζητάμε για τις εγκαταστάσεις μας στην Παλλήνη, Αττικής:   B2B Πωλητή (Πρώτη ύλη - Τρόφιμο)   Περιγραφή θέσης: ΑνάπτυξηΠωλήσεων (B2B)στον χώρο της βιομηχανίας τροφίμου Χαρακτηριστικά Κατάλληλου Υποψηφίου: Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών στην ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΠΩΛΗΣΕΩΝ (B2B) στον χώρο της βιομηχανίας τροφίμου

15 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [VODAFONE]

Πωλητής Καρτοκινητής - Θεσσαλονίκη Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Το κατάστημα Vodafone στην περιοχή της Θεσσαλονίκης ψάχνει για θέση πλήρους ή μερικής απασχόλησης εξωτερικού πωλητή / πωλήτριας