25 Απρ

Πωλητής Β2Β

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Έχετε εμπειρία στον κλάδο των πωλήσεων και θέλετε να εξελίξετε την καριέρα σας ως πωλητής Β2Β σε εταιρία-ηγέτη στον κλάδο της; Έχετε εργαστεί σε θέση πωλήσεων σε φαρμακευτική εταιρία ή σε εταιρία κτηνιατρικών προιόντων; Περιμένουμε άμεσα την αίτησή σας! Παροχές: Η εταιρία προσφέρει για τη θέση του...

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [FIGURA ]

Πωλητής / Leader – Θεσσαλονίκη Ο πωλητής / leader είναι ο συνδετικός κρίκος και ο δίαυλος επικοινωνίας της εταιρίας με τους πελάτες / μέλη της. Είναι υπεύθυνος για τη στοχευμένη προώθηση των υπηρεσιών του ομίλου στην πελατεία του και την εξαιρετική εξυπηρέτηση του πελάτη / μέλους. Σχεδιάζει, οργανώνει και

22 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η People at Work – Hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι εταιρία διανομής

22 Μαι
Δήμος Λάρισας [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 17 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό του πελάτη της: Υπεύθυνο/ η Πωλήσεων - Τρόφιμο (νωπό) Έδρα: Λάρισα / Βόλος (HR M6822) Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη και διατήρηση του πελατολογίου της εταιρείας σε χώρους εστίασης,

21 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

B2B Πωλητής – Θεσσαλονίκη Περιγραφή θέσης: Η ManpowerGroup Greece για λογαριασμό πελάτη της με παγκόσμιο ηγετικό ρόλο στον χώρο του αναζητά B2B πωλητή με έδρα την περιοχή της Θεσσαλονίκης. Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την πώληση των υπηρεσιών της εταιρίας και την περαιτέρω ανάπτυξη της παρουσίας

16 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [PROVIL]

Η εταιρία Provil, που δραστηριοποιείται στον χώρο των τροφίμων, ζητά Πωλητή Εξωτερικού για την υποστήριξη πελατών στο εξωτερικό. Προσόντα: Προϋπηρεσία 5-6 χρόνων σε αντίστοιχη θέση απαραίτητα στον χώρο των τροφίμων Πτυχίο αντίστοιχου τμήματος πωλήσεων Άριστη γνώση ρωσικών απαραίτητα και