25 Απρ

Πωλητής Β2Β

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Έχετε εμπειρία στον κλάδο των πωλήσεων και θέλετε να εξελίξετε την καριέρα σας ως πωλητής Β2Β σε εταιρία-ηγέτη στον κλάδο της; Έχετε εργαστεί σε θέση πωλήσεων σε φαρμακευτική εταιρία ή σε εταιρία κτηνιατρικών προιόντων; Περιμένουμε άμεσα την αίτησή σας! Παροχές: Η εταιρία προσφέρει για τη θέση του...

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FIGURA ]

Πωλητής / Leader – Θεσσαλονίκη Ο πωλητής / leader είναι ο συνδετικός κρίκος και ο δίαυλος επικοινωνίας της εταιρίας με τους πελάτες / μέλη της. Είναι υπεύθυνος για τη στοχευμένη προώθηση των υπηρεσιών του ομίλου στην πελατεία του και την εξαιρετική εξυπηρέτηση του πελάτη / μέλους. Σχεδιάζει, οργανώνει και

13 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ALL ABOUT CONCEPT]

Γνωστός οίκος μόδας ζητά Πωλητή ή Πωλήτρια για το κατάστημά της στο εμπορικό κέντρο Mediterranean Cosmos. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 30 ετών Να ασχολείται με τη μόδα / styling Εμπειρία στον χώρο θα εκτιμηθεί Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες Επαγγελματισμός και συνέπεια Οργανωτικότητα Άριστη γνώση

08 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η peopleatwork-hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι εταιρία στον κλάδο

31 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [DATA MEDIA]

Η Data Media– Καϊσίδης Ντέμης ΣΙΑ Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 2001, εξειδικεύεται στο χονδρικό εμπόριο, κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001 και ISO 27001 για το σύνολο των εργασιών της. Η εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει για τον νομό

26 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Μεγάλη εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο της κυτιοποιίας αναζητά για την περιοχή της Θεσσαλονίκης Πωλητή Κωδ.: 28101/17 Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη νέων συνεργασιών και διαπραγμάτευση συμφωνιών Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες και διασφάλιση της πλήρους ικανοποίησής τους