25 Απρ

Τεχνίτης Προετοιμασίας Βαφής / Βαφέας

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Τεχνίτης Προετοιμασίας Βαφής / Βαφέας από αντιπροσωπία αυτοκινήτων. Εργασία 5 ημερών, ωράριο 08:00-16:30. Προϋπηρεσία απαραίτητη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

14 Αυγ
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.Ε. για έργο που έχει αναλάβει αναζητά: Ηλεκτροτεχνίτη κάτοχο άδειας ασκήσεως επαγγέλματος ΣΤ' ειδικότητας εναέριων δικτύων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

08 Αυγ
Αθήνα [ΑΦΟΙ ΦΙΛΟΣΙΔΗ ΑΕ]

Η Αφοί Φιλοσίδη A.E., εξουσιοδοτημένος έμπορος της Kosmocar A.E., ζητά για άμεση πρόσληψη Βαφέα Αυτοκινήτων για την περιοχή του Βύρωνα. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στην προετοιμασία επιφανειών και βαφής τουλάχιστον 5 χρόνων Γνώστης προετοιμασίας αποχρώσεων με μηχανή χρωμάτων και χρήση

06 Αυγ
Αθήνα [δομικον]

Τεχνίτης, με εμπειρία σε οικοδομικές εργασίες ζητείται από Κατασκευαστική Εταιρεία στα Βόρεια Προάστια. Έως 40 ετών, άριστη γνώση Ελληνικών, απαραίτητες συστάσεις. Τηλ. επικοινωνίας: 2108130804

31 Ιουλ
Αθήνα [AMCO ΑΒΕΕ]

Η εταιρία AMCO ABEEείναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία που δραστηριοποιείται στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων αυτοματισμού υψηλής τεχνολογίας. Η εταιρία ειδικεύεται στη σχεδίαση, στην κατασκευή, στην εγκατάσταση και στην υποστήριξη: Ολοκληρωμένων συστημάτων έκδοσης εισιτηρίων για

25 Ιουλ