25 Απρ

Τεχνίτης Προετοιμασίας Βαφής / Βαφέας

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Τεχνίτης Προετοιμασίας Βαφής / Βαφέας από αντιπροσωπία αυτοκινήτων. Εργασία 5 ημερών, ωράριο 08:00-16:30. Προϋπηρεσία απαραίτητη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

11 Οκτ
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.Ε. για έργο που έχει αναλάβει αναζητά Ηλεκτροτεχνίτη κάτοχο άδειας ασκήσεως επαγγέλματος ΣΤ' ειδικότητας εναέριων δικτύων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

26 Σεπ
Αθήνα [ICON GROUP ΤΕΧΝΙΚΗ]

Άμεση Πρόσληψη για πλήρη απασχόληση Τεχνίτη και Βοηθού Ψυκτικών Εγκαταστάσεων, κάτοχος αδείας Ψυκτικού, περιοχή Αττικής. Αποστολή βιογραφικών στο hr@iconstruction.gr ή στο fax 2108314016

16 Οκτ
Αθήνα [Μεγάλος όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητούνται για εγκατάσταση στα βόρεια προάστια Τεχνολόγοι Μαγνητικού Τομογράφου (Κωδ.: MR 18) Προσόντα: Πτυχίο Ραδιολογίας – Ακτινολογίας (ΤΕΙ επιθυμητό) Σχετική εμπειρία επιθυμητή Γνώση αγγλικών, χειρισμού Η/Υ Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα Ομαδικό

16 Οκτ
Αθήνα [FOOD PLUS ]

To εστιατόριo Pizza Hut Αγίας Παρασκευής ζητά Σερβιτόρους μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Οκτ

To εστιατόριo Pizza Hut Αγίας Παρασκευής ζητά Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]