25 Απρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητείται χειριστής Μηχανημάτων έργου (jcb κ.τ.λ.) με σχετική άδεια οδήγησης, για εργασία σε Τεχνική Εταιρεία στην περιοχή Θεσσαλονίκης.
Αποστολή βιογραφικού στο fax 2310796965 απαραίτητη η αναγραφή του χειρισμού των μηχανημάτων.
Τηλέφωνο 2310 796918

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Ανατολικής Αττικής [ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΑΕ]

O όμιλος εταιριών υγείας Βιοϊατρική στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Χειριστή Ακτινολογικών Μηχανημάτων στα Μεσόγεια Ραφήνα – Μαρκόπουλο για τη στελέχωση των τμημάτων κλασικού ακτινολογικού, αξονικού και μαγνητικού τομογράφου.

13 Αυγ
Αθήνα [ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΑΕ]

O όμιλος εταιριών υγείας Βιοϊατρική στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Χειριστή Ακτινολογικών Μηχανημάτων στα βόρεια προάστια (Χαλάνδρι, Κηφισιά, Άγιος Στέφανος, Μελίσσια) για τη στελέχωση των τμημάτων κλασικού ακτινολογικού, αξονικού και

09 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Βλάχος Γεώργιος]

Ζητείται τατουατζής, άνδρας ή γυναίκα, για την περιοχή της Τούμπας. Μισθός ικανοποιητικός + bonus. Τηλ. επικοινωνίας: 6974520527

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΑΣ]

ΚΡΕΟΠΩΛΗΣ Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΤΗΣ ΚΡΕΑΤΟΣ Ξεκοκαλιστης Απαραίτητα Προσόντα: ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΙΣΘΟ

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Κώστας]

ΟΔΗΓΟΣ Αρμοδιότητες: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΣΕ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΕΛΦΩΝ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6945333531 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 12:00 ΜΕ 14:00 Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: