25 Απρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητείται χειριστής Μηχανημάτων έργου (jcb κ.τ.λ.) με σχετική άδεια οδήγησης, για εργασία σε Τεχνική Εταιρεία στην περιοχή Θεσσαλονίκης.
Αποστολή βιογραφικού στο fax 2310796965 απαραίτητη η αναγραφή του χειρισμού των μηχανημάτων.
Τηλέφωνο 2310 796918

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

15 Οκτ
Πολύκαστρο [Αλέξανδρο]

Ζητείται πωλήτρια καθημερινά από Δευτέρα έως Σάββατο Σε διάφορες συνοικίες της Θεσσαλονίκης τιμή 20 ευρώ πληρωμή αυθημερόν Η δουλειά είναι από τις 9 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι

10 Οκτ
Δήμος Κιλκίς [ELVIAL]

Η ELVIAL Α.Ε., βιομηχανία διέλασης αλουμινίου με έδρα το 25ο χλμ Θεσσαλονίκης - Κιλκίς, αναζητά συνεργάτη για την παρακάτω θέση εργασίας. Χειριστής / Προγραμματιστής Μηχανημάτων CNC Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ΤΕΙ ή Μηχανικού Βιομηχανικού Σχεδιασμού Γνώση χειρισμού CNC

10 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης ΕΠΕ]

Διανομέας με μηχανάκι Αρμοδιότητες: Παράδοση εμπορευμάτων σε συνεργεία και ΚΤΕΛ Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία απαραίτητη Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Βασικό μισθό έξοδα μετακίνησης κατά την εργασία Βιογραφικά να σταλούν στο cvjobreq@gmail.com αναφέροντας την θέση ''Διανομέας''

09 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Θανάσης]

Ζητείται έμπειρος ηλεκτροσυγκολλητής , στα Λαγυνά Θεσσαλονίκης ,για πλήρη απασχόληση . Αποστολή βιογραφικών στο masterofmetal@hotmail.gr

09 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΗΛΙΑΔΗΣ ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΣΤΡΑΝΤΖΑΣ Η εταιρία προσφέρει: