03 Οκτ

Στελέχη Χρηματοοικονομικού Ομίλου

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο μεγαλύτερος Τραπεζοασφαλιστικός Όμιλος της χώρας και με ηγετική θέση στην Αγορά, δημιουργεί νέες θέσεις και επιλέγει άμεσα 3 Στελέχη, με φιλοδοξία και άριστες επικοινωνιακές ικανότητες.

Απαιτούμενα προσόντα Υποψηφίων:

Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικών Επιστημών
Επικοινωνιακές, Οργανωτικές & Ηγετικές δεξιότητες
Διάθεση για δια βίου Μάθηση-Εκπαίδευση
Στρατηγική Σκέψη
Ευελιξία- Διάθεση για Συνεργασία-Ομαδικότητα
Επιθυμία για Προσφορά και Δίκαιη Ανταμοιβή
Ακεραιότητα, Εργατικότητα, Φιλοδοξία

Παρέχονται:

Συνεχής Εκπαίδευση - Υποστήριξη
Yψηλές αμοιβές αναλόγως προσόντων
Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
Επαγγελματική εξέλιξη
Bonus
Oμαδική ασφάλιση

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλλουν άμεσα το Βιογραφικό τους Σημείωμα στην Hλεκτρονική Διεύθυνση:kariera.ethnikiasfalistiki@gmail.com

Telephone
ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

19 Οκτ
Αθήνα [ΔΙΕΘΝΗΣ ΟΜΙΛΟΣ]

*Οικονομολόγοι - Στελέχη από τον Επενδυτικό & Τραπεζικό χώρο. * *Περιγραφή Θέσης : * ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ. ΕΛΑΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΕΠΕΝΔΥΣΕΩΝ ! !

17 Οκτ
Αθήνα [Eren Hellas AE]

Ζητείται νέος διπλωματούχος Πολιτικός Μηχανικός (Δομοστατικός) με άριστη γνώση Αγγλικών για εργασία σε εταιρία του ομίλου EREN, η οποία ασχολείται με την

11 Οκτ
Αθήνα [Γραφείο πωλήσεων μεγάλου χρηματοοικονομικού ομίλου]

Πρόταση Καριέρας Γραφείο πωλήσεων μεγάλου χρηματοοικονομικού ομίλου στα νότια προάστια ζητεί Στελέχη Αναζητεί ευφυείς και δραστήριους επαγγελματίες, που θα έχουν ως σκοπό να κρατούν τις οικογένειες ενωμένες, όταν θα συμβεί το χειρότερο αλλά και το καλύτερο δυνατό σενάριο, παρέχοντάς τους

09 Οκτ
Αθήνα

Στελέχη Παραγωγής & Διοίκησης Περιγραφή Θέσης : Μεγάλη εταιρεία Τραπεζικού ομίλου με γραφεία στην Πλατεία Κλαυθμώνος στην Αθήνα αναζητά άτομα 23-50 ετών τα

09 Οκτ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Στελέχη για εξερχόμενες κλήσεις ζητούνται για 4ωρη και 6ωρη απασχόληση. Περιγραφή θέσης: Αρμοδιότητες της θέσης η προώθηση υπηρεσιών σταθερής τηλεφωνίας και internet και τηλεόραση. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και ευχέρεια στη διαπραγμάτευση Ορθή χρήση του προφορικού λόγου Γνώση