25 Απρ

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΕΘΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
Αρμοδιότητες: ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΙΤΑΛΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑ ADR
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΣΩΣΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

27 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΣΤΕΦΟΣ ΤΡΑΝΣ]

Ζητείται έμπειρος οδηγός διεθνών Μεταφορών με Ε' Κατηγορίας Δίπλωμα, ADR, ΠΕΙ και κάρτα ηλεκτρονικού ταχογράφου με γνώσει από ανατολικά.

10 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΜΕΤΑΛΙΚΑ Α.Ε.]

ΟΔΗΓΟΣ Γ' με καρτα ψηφιακου ταχογραφου Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Με εμπειρια στη διανομη [μεταφορικες] Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Αποστειλατε βιογραφικο στο παρακατω φαξ η μαιλ.

09 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Φιλανθρωπικός σύλλογος]

Φιλανθρωπικός σύλλογος στη Θεσσαλονίκη, αναζητά Οδηγό (γυναίκα) επαγγελματικού αυτοκινήτου - ασθενοφόρου με κύριο αντικείμενο τη μεταφορά και φροντίδα ασθενών από και προς νοσοκομεία της πόλης, καθώς και την επιμέλεια της καθαριότητας των κοινόχρηστων χώρων των εγκαταστάσεων του συλλόγου

06 Οκτ
Πειραιάς [Dias 2011]

Οδηγος Απαραίτητα Προσόντα: Ζητειται εμπειρος οδηγος για ταξιδια Ελλαδα-Ισπανια Η εταιρία προσφέρει:Καλο μισθο και μονιμη θεση εργασιας .

05 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο