25 Απρ

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΕΘΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
Αρμοδιότητες: ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΙΤΑΛΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑ ADR
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΣΩΣΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Πανελλήνια [ΗΛΙΑΣ]

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ Αρμοδιότητες: ΕΛΛΑΔΑ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

25 Μαι
Θεσσαλονίκη [Kafemagazo]

Ζητείται οδηγός-αποθηκάριος σε εταιρεια χονδρικού εμπορίου καφέ Αρμοδιότητες: Εκτελεση παραγγελιων, διανομή και έλεγχος αποθήκης Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη προυπηρεσια ως οδηγός Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, ευγενεια και εχεμύθεια Η εταιρία προσφέρει:Θεση πληρους απασχόλησης, αποστολή βιογραφικού στο info@kafemagazo.gr

18 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

18 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΠΡΟΤΥΠΟ ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ]

Μονάδα χρόνιας αιμοκάθαρσης με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητά να προσλάβει Οδηγό Ασθενοφόρου Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος του Ι.Ε.Κ. Ε.Κ.Α.Β. Κάτοχος επαγγελματικού διπλώματος οδήγησης Εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση Ηλικία έως 35 ετών Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τα ανωτέρω

16 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΙΩΑΝΝΟΥ]

Η εταιρία Ιωάννου Ζαχαροπλαστική ζητά Άντρα Αποθηκάριο / Οδηγό κατά προτίμηση έως 40 ετών. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 40 ετών Επίδειξη ομαδικού πνεύματος στην εργασία Ικανότητα ανταπόκρισης υπό συνθήκες πίεσης Προϋπηρεσία Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις Επαγγελματικό δίπλωμα