25 Απρ

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΕΘΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
Αρμοδιότητες: ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΙΤΑΛΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑ ADR
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΣΩΣΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [FOYRNOS]

Ζητείται οδηγός για ημιαπασχόληση σε φούρνο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Γιώργος]

Συνεταιρισμός παραγωγής γαλακτοκομικών προϊόντων με έδρα την Προσοτσάνη Δράμας, αναζητά να προσλάβει Οδηγό με δίπλωμα Γ' Κατηγορίας και προϋπηρεσία  στην διανομή προϊόντων, για την πόλη της Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικών: meleneklis1806@gmail.com

14 Ιαν

11 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η peopleatwork-hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι διαμεταφορική

10 Ιαν
Πανελλήνια [Canco]

  H CANCO INTERNATIONAL FORWARDERS S.A, η οποία έχει μια άκρως επιτυχή και δυναμική θέση στον χώρο των διεθνών μεταφορών και Logistics (3pl) από το 1988, έχοντας ένα εκτενές και αξιόπιστο δίκτυο ανταποκριτών στην Ευρώπη, με γνώμονα την συνεχή ενίσχυση του πελατολογίου και των υπηρεσιών της, αναζητεί:   ΠΩΛΗΤΗ / ΡΙΑ   Κύριες