25 Απρ

Ζητούνται μονταδόροι

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από ανώνυμη κατασκευαστική εταιρεία που βρίσκεται στην βιομηχανική περιοχή του Καλοχωρίου ζητούνται μονταδόροι για μόνιμη απασχόληση. Ανάλογη προυπηρεσία θα εκτιμηθεί. Αποστολή βιογραφικών στο φαξ 2310752817 ή στο email g_zakos@otenet.gr

Κανάκης Μιχάλης

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία ιατρικών ειδών]

Zητούνται Yπάλληλοι για απογευματινή εργασία σε εταιρία ιατρικών ειδών. Aπαραίτητη προϋπόθεση: κάτοχος διπλώματος δίκυκλου. Eπιθυμητή προϋπόθεση: κάτοχος δίκυκλου. Δίνεται μισθός και bonus. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής, με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Τεχνικό για Συντήρηση Eγκαταστάσεων Προσόντα: Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος ΤΕΙ ή ΙΕΚ ή τεχνικής

16 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College Θεσσαλονίκης, στο πλαίσιο στελέχωσης της σχολής διοίκησης επιχειρήσεων ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό στον τομέα: Financial Economics and Accounting για διδασκαλία στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα (κωδικός θέσης: BUSFA) Απαραίτητα προσόντα: Μεταπτυχιακές / διδακτορικές σπουδές ή/και

16 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [GAP]

Η Μαρινόπουλος Σύμβουλοι Επιχειρήσεων Α.Ε. ζητά να προσλάβει Visual Merchandiser (VMΤ-18) για τα καταστήματα GAP τα οποία βρίσκονται στη Θεσσαλονίκη. Περιγραφή θέσης: Αναφερόμενος στον διευθυντή του καταστήματος, ο κάτοχος των θέσεων θα είναι υπεύθυνος για την υλοποίηση των απαραίτητων διαδικασιών για την

16 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [AMD TELECOM SA]

AMD Telecom, the global SMS Voice connectivity provider launched the new brandRoutee, a Web API cloud communication solution, aiming to expand and simplify communication capabilities between people, applications, corporations and machines. The means to achieve such goals are through its provided products; Text (SMS) Voice Messaging, Text to Speech, Email Messaging, Two Factor Authentication, Number Lookup, Number Validation and various plugins. Our global...

... clients are revolutionaries, pioneers some all-stars blue-chip companies, financial institutions, fashion icon