25 Απρ

Ζητούνται μονταδόροι

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από ανώνυμη κατασκευαστική εταιρεία που βρίσκεται στην βιομηχανική περιοχή του Καλοχωρίου ζητούνται μονταδόροι για μόνιμη απασχόληση. Ανάλογη προυπηρεσία θα εκτιμηθεί. Αποστολή βιογραφικών στο φαξ 2310752817 ή στο email g_zakos@otenet.gr

Κανάκης Μιχάλης

Σχετικες Αγγελιες

26 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Θεσσαλονίκης Sales Representative Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την

25 Μαι
Θεσσαλονίκη [EXPLORERS]

Η επιχείρηση “Explorers” που δραστηριοποιείται στην ενοικίαση μη μηχανικίνητων θαλασσίων μέσων αναψυχής (kayak, stand up paddle (SUP), θαλάσσια ποδήλατα) και εδρεύει στην Βουρβουρού Χαλκιδικής, αναζητά βοηθό για μερική ή πλήρη απασχόληση κατά την θερινή περίοδο. Αρμοδιότητες: • Εξυπηρέτηση και ενημέρωση πελατών. • Προετοιμασία και τακτοποίηση εξοπλισμού. • Εποπτεία πελατών και εξοπλισμού. Απαραίτητα Προσόντα: • Ικανότητα κολύμβησης. • Ικανοποιητική...

... γνώση Αγγλικών.
• Ευέλικτο ωράριο.
• Επικοινωνιακός και ευχάριστος.

Επιθυμητά Προσόντα:
Η εμπειρία σε επιχείρηση θα προσμετρηθεί θετικά.

Η εταιρία προσφέρει: Υψηλό ημερομίσθιο

Tags:

25 Μαι
Θεσσαλονίκη [Μαρια]

Ζητείται Γηροκομοσ γυναίκα για 4 ρεπα το μήνα τις Παρασκευές από 9 το πρωί έως 9 τό βράδυ στό Ωραίοκαστρο Θεσσαλονίκη 20 ευρώ τό ρεπο. Τηλ:6943508054

25 Μαι

25 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Πρακτική Άσκηση σε θέση Human Resources – Θεσσαλονίκη (ADM 2505) Περιγραφή: Εταιρία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών αναζητά κατάλληλη υποψήφια για την κάλυψη θέσης πρακτικής άσκησης στο πλαίσιο συνεργασίας ορισμένου χρόνου (4 μήνες). Καθήκοντα θέσης: Τα καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν, αλλά δεν