25 Απρ

Ζητούνται μονταδόροι

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από ανώνυμη κατασκευαστική εταιρεία που βρίσκεται στην βιομηχανική περιοχή του Καλοχωρίου ζητούνται μονταδόροι για μόνιμη απασχόληση. Ανάλογη προυπηρεσία θα εκτιμηθεί. Αποστολή βιογραφικών στο φαξ 2310752817 ή στο email g_zakos@otenet.gr

Κανάκης Μιχάλης

Σχετικες Αγγελιες

14 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία marketing]

Νεοσύστατη εταιρία marketing αναζητεί άτομα με άμεση διαθεσιμότητα και με όρεξη για μάθηση, για τη θέση Marketing Assistant Ο υποψήφιος θα έχει την ευκαιρία να συμμετέχει στα project της εταιρίας με τη βοήθεια έμπειρων συνεργατών για να μπορεί να εξελιχθεί στο νεανικό και φιλικό περιβάλλον που προσφέρει η εταιρία

14 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Όμιλος εταιριών]

Στέλεχος Προώθησης Φίλτρου Νερού – Θεσσαλονίκη Όμιλος εταιριών που δραστηριοποιείται στον τομέα φίλτρων νερού ζητά για άμεση συνεργασία άτομο άνω των 25 ετών από τη Θεσσαλονίκη, το οποίο θα απασχοληθεί στο τμήμα προώθησης. Εργασία από τον χώρο σας με ευέλικτο ωράριο. Απαραίτητα προσόντα:

14 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Θεσσαλονίκης: Νέους / Νέες για Προώθηση Καπνικών Προϊόντων Ποτών

14 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [BIZERBA]

Η εταιρία Bizerba Hellas, με έδρα τη Λυκόβρυση-Πεύκη Αττικής και για τα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη, επιθυμεί να προσλάβει Τεχνικό για το τμήμα υποστήριξης των προϊόντων της. Απαραίτητα προσόντα: 23 – 26 ετών με εκπληρωμένες τις στρατιωτικές υποχρεώσεις Πτυχιούχος ΤΕΙ/ΙΕΚ Ηλεκτρονικών ή άλλης ομότιμης

13 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των