21 Απρ

Digital Health enthusiast

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Care Across is a digital health company focusing on *cancer*. We are looking for someone passionate about healthcare, to grow and engage our *community* of...

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Αθήνα [DIGICON]

Εκδοτική εταιρεία με έδρα στο Κορωπί ζητά Στέλεχος Marketing/Digital Marketing

09 Αυγ
Αθήνα [Carky]

Carky is a fast growing start-up in the mobility space. We are looking for a marketer with strong digital experience to join our dynamic team. The ideal

Tags:

08 Αυγ
Αθήνα [ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΜΗ]

To Μητροπολιτικό Κολλέγιο, στο πλαίσιο της στελέχωσης της σχολής διοίκησης και οικονομίας ζητά να προσλάβει Εισηγητές για Digital Marketing (Module Leaders) Περιοχή: Μαρούσι Τύπος απασχόλησης: μερική απασχόληση Κωδικός εργασίας: DIGMAR18 Περιγραφή θέσης: Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα είναι υπεύθυνοι για τον

07 Αυγ
Αθήνα [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο ανάπτυξης των εμπορικών του δραστηριοτήτων στην Αθήνα ζητά να προσλάβει Digital Marketing Specialist Κωδικός θέσης: DIG_18 Θέση: Σχεδιασμός, υλοποίηση και βελτιστοποίηση paid social media καμπανιών (Google, Facebook, LinkedIn, Instagram, YouTube) Επιμέλεια περιεχομένου στα social και digital media σε συνεργασία με την ομάδα

07 Αυγ
Αθήνα [E-GATE]

Η Ε-Gate προσφέρει μεγάλη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας και επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα της και να προσλάβει για τα γραφεία της στο Μαρούσι: Digital Marketer - Μαρούσι Κωδικός θέσης: DM 0718 Περιγραφή θέσης: Σχέση απασχόλησης: Πλήρης απασχόληση Ελάχιστη απαιτούμενη εκπαίδευση: ΤΕΙ