04 Οκτ

Πωλήσεις & Εξυπηρέτηση Πελατών

Βόλος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πολυβραβευμένη Εταιρία με έδρα τον Βόλο και αντικείμενο τη διοργάνωση Μεγάλων Διαφημιστικών Campaigns αναζητά 2 νέους συνεργάτες.

Παρέχονται:
-Διαρκής δωρεάν εκπαίδευση
-Προοπτικές εξέλιξης και σταδιοδρομίας
-Δημιουργικό και ευχάριστο περιβάλλον
-Ασφάλιση ΙΚΑ

Απαραίτητα Προσόντα:
-Άμεση διαθεσιμότητα
-Ευχέρεια λόγου και άνεση στην επικοινωνία
-Γνώση της Αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
-Αντίστοιχη προϋπηρεσία εκτιμάται θετικά αλλά δεν απαιτείται

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα στην αξιολόγηση των βιογραφικών των υποψηφίων
* Οι θέσεις δεν αφορούν διαμοίραση έντυπου υλικού (φυλλάδια) ή τηλεφωνικές πωλήσεις.

INTELLIGENT

Σχετικες Αγγελιες

18 Οκτ
Δήμος Λάρισας [ACTION LINE]

Η ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για στελέχωση εξυπηρέτησης πελατών σε κατάστημα μεγάλου χρηματοπιστωτικού οργανισμού. Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Επιθυμητός μεταπτυχιακός τίτλος σε χρηματοοικονομική

18 Οκτ
Πανελλήνια [Όμιλος Εταιρειών Μέλλον ]

Η Μellon Technologies, μητρική εταιρία του Ομίλου Εταιριών Mellon, κατέχει ηγετικό ρόλο στον χώρο των ηλεκτρονικών συναλλαγών, των υπηρεσιών τηλεφωνικής εξυπηρέτησης, καθώς επίσης και των υπηρεσιών business process outsourcing. Η Μellon Technologies αναζητά άμεσα: Σύμβουλο Διαχείρισης και Εξυπηρέτησης Πελατών Περιγραφή

18 Οκτ
Αθήνα [RANDSTAD]

Είσαι επικοινωνιακός και έμπειρος στην εξυπηρέτηση για να εργαστείς ως Υπεύθυνος Εξυπηρέτησης Πελατών για πολυεθνική εταιρία ηλεκτρικών ειδών; Έχεις ισχυρές οργανωτικές και διεκπεραιωτικές δεξιότητες; Επιθυμείς να γίνεις μέλος πολυεθνικής εταιρίας και να ξεκινήσεις τώρα από το τμήμα

18 Οκτ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά: Yποψηφίους για το Τμήμα Τηλεφωνικής

17 Οκτ

Είστε νέος με φιλοδοξίες για το μέλλον σας και θέλετε να ξεκινήσετε την καριέρα σας ως Eκπρόσωπος εξυπηρέτησης πελατών; Ψάχνετε να εργαστείτε σε μία από τις μεγαλύτερες πολυεθνικές εταιρίες στον χώρο ενοικιάσεων αυτοκινήτων; Ξεκινήστε από το τμήμα τηλεφωνικής υποστήριξης ως Εκπρόσωπος