04 Οκτ

Πωλήσεις & Εξυπηρέτηση Πελατών

Βόλος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πολυβραβευμένη Εταιρία με έδρα τον Βόλο και αντικείμενο τη διοργάνωση Μεγάλων Διαφημιστικών Campaigns αναζητά 2 νέους συνεργάτες.

Παρέχονται:
-Διαρκής δωρεάν εκπαίδευση
-Προοπτικές εξέλιξης και σταδιοδρομίας
-Δημιουργικό και ευχάριστο περιβάλλον
-Ασφάλιση ΙΚΑ

Απαραίτητα Προσόντα:
-Άμεση διαθεσιμότητα
-Ευχέρεια λόγου και άνεση στην επικοινωνία
-Γνώση της Αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
-Αντίστοιχη προϋπηρεσία εκτιμάται θετικά αλλά δεν απαιτείται

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα στην αξιολόγηση των βιογραφικών των υποψηφίων
* Οι θέσεις δεν αφορούν διαμοίραση έντυπου υλικού (φυλλάδια) ή τηλεφωνικές πωλήσεις.

INTELLIGENT

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Δήμος Θήρας [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

Η KSM Human Resources για λογαριασμό πελάτη της αναζητά Υπαλλήλο Εξυπηρέτησης Πελατών σε Πρατήριο Υγρών Καυσίμων στη Σαντορίνη. Ο πελάτης: Εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων στη Σαντορίνη. Ρόλος: Εξυπηρέτηση πελατών στην πλατφόρμα (αντλία) και εντός της αίθουσας (ταμείο) Προφίλ υποψηφίων: Νέοι και νέες

12 Δεκ
Αθήνα [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

Η KSM Human Resources για λογαριασμό πελάτη της αναζητά Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών σε Πρατήριο Υγρών Καυσίμων Ο πελάτης: Εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων στο Περιστέρι. Ρόλος: Εξυπηρέτηση πελατών στην πλατφόρμα (αντλία) και εντός της αίθουσας (ταμείο) Προφίλ υποψηφίων: Νέοι και νέες με διάθεση για

12 Δεκ
Αθήνα [ACTION LINE]

Στελέχη Εξυπηρέτησης Πελατών / Call Center Agent - Αθήνα Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ναι» τότε είστε ο άνθρωπος που ψάχνουμε! Η ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη

11 Δεκ
Δήμος Κω [MEETING POINT HELLAS AE]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Meeting Point Hotels του ομίλου FTI αποτελείται από 60 μονάδες και περισσότερα από 14.000 δωμάτια, με παρουσία σε 10 χώρες και 4 ηπείρους, και αναζητά για τα ξενοδοχεία της στην Ελλάδα (Κέρκυρα, Ρόδο και Κω) για τη σεζόν 2019 υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων σε Υποδοχή / Στελέχη Υποδοχής Υπεύθυνοι

11 Δεκ
Πανελλήνια [SLVnet]

Στελέχη Administration Εξυπηρέτησης Πελατών Η SLVnet ιδρύθηκε το 2012 και ως αποκλειστικός συνεργάτης της Vodafone διαχειρίζεται μεγάλους εταιρικούς πελάτες δημοσίου. Είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο των τηλεπικοινωνιακών προϊόντων και υπηρεσιών και διατηρεί ένα ευρύ και σταθερό