20 Απρ

Τεχνικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Κινητών Τηλεφώνων - Θεσσαλονίκη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Data Media – Καϊσίδης Ντέμης ΣΙΑ Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 2001, εξειδικεύεται στο χονδρικό εμπόριο, κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001 και ISO 27001 για το σύνολο των εργασιών της. Η εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει στα κεντρικά...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

10 Οκτ
Πανελλήνια [ΒΑΛΙΑΔΗΣ ΑΕ]

Τεχνικός Ηλεκτρονικών Ειδών (Inverters Soft Starters) Η εταιρία ΒΑΛΙΑΔΗΣ Α.Ε., ως αποκλειστικός αντιπρόσωπος των ρυθμιστών στροφών (inverter) της LG και της Power Electronics, καθώς και των ομαλών εκκινητών (soft starters) της AUCOM, επιθυμεί να προσλάβει Ηλεκτρονικό Τεχνικής Υποστήριξης / Επισκευών. Περιγραφή θέσης: Υποστήριξη

09 Οκτ
Δήμος Παύλου Μελά [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, τα ηλεκτρικά και ηλεκτρονικά προϊόντα, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Ηλεκτρονικών Υπολογιστών για τη

05 Οκτ
Πανελλήνια [Ιδιωτικό διαγνωστικό εργαστήριο]

Ιδιωτικό διαγνωστικό εργαστήριο ενδιαφέρεται να προσλάβει: Τεχνικό Υπολογιστών (Κωδικός θέσης: ΤΗΥ-02) για πλήρη απασχόληση, στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ, ΤΕΙ ή άλλου τμήματος Πληροφορικής Δυνατότητα τεχνικής υποστήριξης της εταιρίας (δικτύου, Η/Υ, κ.λπ.) σε περιβάλλον Windows

04 Οκτ
Πανελλήνια [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, την επικοινωνία με τον κόσμο, σου αρέσει να προσφέρεις τεχνικής φύσεως λύσεις και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης και ανέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Νέες θέσεις εργασίας: Τεχνικοί

01 Οκτ
Πανελλήνια [PLAISIO COMPUTERS]

Πωλητές/τριες Ηλεκτρονικών Υπολογιστών @ Πλαίσιο Computers για την Αττική. Με ηγετική θέση στον χώρο της πληροφορικής, των τηλεπικοινωνιών και των ειδών γραφείου στην Ελλάδα, ξέρουμε καλά τη μυστική συνταγή της επιτυχίας: έχουμε πάθος για εξειδικευμένα προϊόντα και αφοσιωνόμαστε απόλυτα στους