20 Απρ

Γραφίστας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γραφίστας Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση προγραμμάτων Abode Photoshop, Illustrator, In Design Άριστη γνώση αγγλικών Δημιουργικότητα, αισθητική, υπευθυνότητα, οργάνωση, διάθεση για δουλειά, ενημερωμένος, συνεργάσιμος Στο Sticky θέλουμε πάντα να έχουμε την καλύτερη δημιουργική ομάδα με άτομα που επενδύουν στο...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιαν
Αθήνα [EXPRESS PUBLISHING ΑΕΕ]

Ζητείται Γραφίστας για τη στελέχωση τμήματος multimedia, εκδοτικού οίκου. Άριστη γνώση Flash, Photoshop και Illustrator, καθώς και της αγγλικής γλώσσας. Προϋπηρεσία επιθυμητή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Ιαν
Πανελλήνια [ALOUETTE]

Η Alouette αναζητά Γραφίστα/τρια για το τμήμα του e-shop. Αρμοδιότητες: Δημιουργία εικαστικών για website / social media / newsletters / banners Εμπειρία στη δημιουργία ηλεκτρονικών καταλόγων Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση Απόφοιτος σχολής Γραφιστικής Άριστη γνώση Adobe Creative Suite

12 Ιαν
Θεσσαλονίκη [PRIKA HOME]

Ζητείται Γραφίστας από επιχείρηση λευκών ειδών, μερική απασχόληση , στην περιοχή Ευόσμου Θεσσαλονίκης με τα παρακάτω απαραίτητα προσόντα: 1. Πολύ καλή γνώση κατασκευής ιστοσελίδων 2.Γνώση Photoshop 3.Γνώση αγγλικής γλώσσας Επικοινωνία στα τηλέφωνα:6994691114 ή 6983478262

09 Ιαν
Δυτικής Αττικής [PLAISIO COMPUTERS]

Η Πλαίσιο Computers, η Νο 1 εταιρία τεχνολογίας και ειδών γραφείου στην ελληνική αγορά, προσλαμβάνει Γραφίστα για τα κεντρικά γραφεία της εταιρίας στη Μαγούλα Αττικής. Ως γραφίστας θα ασχοληθείς με την ανάπτυξη πολύ δυνατού δημιουργικού –art και copy– για επικοινωνία προϊόντων και υπηρεσιών,

07 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [PERIDEO SA]

Αναζήτηση Γραφίστα / Γραφίστριας για μερική απασχόληση για τη δημιουργική ομάδα της Perideo. Zητείται γραφίστας / γραφίστρια με διετή τουλάχιστον προϋπηρεσία για να ενταχθεί στη δημιουργική ομάδα της εταιρίας που δραστηριοποιείται στον χώρο των κοσμημάτων και εδρεύει στη Θεσσαλονίκη.