20 Απρ

Γραφίστας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γραφίστας Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση προγραμμάτων Abode Photoshop, Illustrator, In Design Άριστη γνώση αγγλικών Δημιουργικότητα, αισθητική, υπευθυνότητα, οργάνωση, διάθεση για δουλειά, ενημερωμένος, συνεργάσιμος Στο Sticky θέλουμε πάντα να έχουμε την καλύτερη δημιουργική ομάδα με άτομα που επενδύουν στο...

Σχετικες Αγγελιες

01 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Button Networks]

Ζητείται γραφίστας για web, με ανάλογο portfolio και εμπειρία στη responsive σχεδίαση ιστοσελίδων. Θα εκτιμηθούν γνώσεις social media marketing. Αποστολή βιογραφικών στο info@button-networks.com

12 Αυγ
Πανελλήνια [Freelancer]

ΓΡΑΦΙΣΤΡΙΑ με εμπειρία και άρτια γνώση στο σχεδιασμό και την επιμέλεια παραγωγής έντυπου υλικού οπτικής επικοινωνίας αναλαμβάνει εργασίες ως εξωτερικός συνεργάτης. Το αντικείμενο εργασίας μου περιλαμβάνει: σχεδιασμό εντύπων, εταιρική ταυτότητα, συσκευασίες και διαφημιστικές καταχωρίσεις, δημιουργία web banner και σχεδιασμό ιστοσελίδων, επεξεργασία φωτογραφιών και άλλες γραφιστικές εργασίες. Πολύ προσιτές τιμές, διαθέσιμο δείγμα δουλειάς

10 Αυγ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά ένα (1) άτομο για τη

10 Αυγ
Αθήνα [ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΟ Μ.ΙΚΕ]

Η εταιρεία ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΟ Μ.ΙΚE με δραστηριότητα την παροχή υπηρεσιών επικοινωνίας και ανάπτυξης, αναζητά γραφίστα για σχεδιασμό εντύπων/λογότυπου/εταιρικής ταυτότητας/αφίσας/συσκευασίας, επεξεργασία εικόνας, γραφικά ιστοσελίδων. Γνώση Adobe Suite (InDesign/Illustrator/Photoshop/Acrobat Pro), CorelDraw. Απαιτείται κάρτα ανεργίας και ηλικία 18-29 ετών για ένταξη σε επιδοτούμενο πρόγραμμα του ΟΑΕΔ. Αποστολή βιογραφικών: hr@katakoryfo.gr με ΘΕΜΑ: Γραφίστας

07 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΟΜΙΛΟΣ ALUMIL]

Η Alumil, ένας από τους μεγαλύτερους και πιο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς ομίλους στον τομέα της έρευνας, ανάπτυξης και παραγωγής προϊόντων διέλασης αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση: Γραφίστας Κωδικός: GRD-18 Με έδρα την Ευκαρπία. Περιγραφή θέσης: Υποστήριξη