20 Απρ

Γραφίστας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γραφίστας Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση προγραμμάτων Abode Photoshop, Illustrator, In Design Άριστη γνώση αγγλικών Δημιουργικότητα, αισθητική, υπευθυνότητα, οργάνωση, διάθεση για δουλειά, ενημερωμένος, συνεργάσιμος Στο Sticky θέλουμε πάντα να έχουμε την καλύτερη δημιουργική ομάδα με άτομα που επενδύουν στο...

Σχετικες Αγγελιες

25 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR MON REPOS PALACE ]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Mon Repos Palace «Art Hotel» της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Υπάλληλος Γραφείου / Γραφίστας Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Γνώσεις γραφιστικής τέχνης Εμπειρία σε στήσιμο διαφημιστικού εντύπου Σπουδές ανωτέρου επιπέδου

18 Μαι
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της αναζητά ένα (1) άτομο για τη

09 Μαι
Δήμος Κορινθίων [HELLENIC BAKERY]

Graphic Designer / Γραφίστας Η εταιρία Hellenic Bakery Α.Ε. μέλος του Group of Companies Pietris, τη μεγαλύτερη εταιρία στον νομό Κορινθίας, που δραστηριοποιείται σε όλους τους τομείς της αρτοποιείας και ζαχαροπλαστικής, με ένα δίκτυο δέκα (10) και πλέον καταστημάτων στην ευρύτερη περιοχή της Πελοποννήσου και της Αττικής, με

09 Μαι
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται Γραφίστας για τη στελέχωση τμήματος multimedia εκδοτικού οίκου. Άριστη γνώση γνώση Flash, Photoshop και Illustrator, καθώς και της αγγλικής γλώσσας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

27 Απρ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των