20 Απρ

Γραφίστας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γραφίστας Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση προγραμμάτων Abode Photoshop, Illustrator, In Design Άριστη γνώση αγγλικών Δημιουργικότητα, αισθητική, υπευθυνότητα, οργάνωση, διάθεση για δουλειά, ενημερωμένος, συνεργάσιμος Στο Sticky θέλουμε πάντα να έχουμε την καλύτερη δημιουργική ομάδα με άτομα που επενδύουν στο...

Σχετικες Αγγελιες

11 Οκτ
Δήμος Κορινθίων [HELLENIC BAKERY]

Graphic Designer / Γραφίστας Η εταιρία Hellenic Bakery Α.Ε. μέλος του Group of Companies Pietris, τη μεγαλύτερη εταιρία στον νομό Κορινθίας, που δραστηριοποιείται σε όλους τους τομείς της αρτοποιείας και ζαχαροπλαστικής, με ένα δίκτυο δέκα (10) και πλέον καταστημάτων στην ευρύτερη περιοχή της Πελοποννήσου και της Αττικής, με

05 Οκτ
Αθήνα [ΛΥΧΝΙΑ ΑΕ]

Η εταιρία γραφικών τεχνών Λυχνία Α.Ε. ζητά τελειόφοιτο ΤΕΙ για πρακτική άσκηση για την παρακάτω θέση: Γραφίστας Απαραίτητα προσόντα: Τελειόφοιτος ΤΕΙ ή ΑΕΙ Καλή γνώση αγγλικών Χειρισμός εφαρμογών Η/Υ Αν ο ενδιαφερόμενος έχει τα κατάλληλα προσόντα για τη θέση αυτή υπάρχει και το ενδεχόμενο της

04 Οκτ
Πανελλήνια [STICKY]

Γραφίστας Στο Sticky θέλουμε πάντα να έχουμε την καλύτερη δημιουργική ομάδα με άτομα που επενδύουν στο μέλλον, με προοπτικές εξέλιξης μέσα σε ένα ευχάριστο δημιουργικό περιβάλλον. Η συνεχής διεύρυνση σε καινούρια προϊόντα, η καθημερινή ανάθεση ποικιλίας έργων και η άμεση αναγνώριση των πελατών

25 Σεπ
Δυτικής Αττικής [PLAISIO COMPUTERS]

Η Πλαίσιο Computers, η Νο 1 εταιρία τεχνολογίας και ειδών γραφείου στην ελληνική αγορά, προσλαμβάνει Γραφίστα για τα κεντρικά γραφεία της εταιρίας στη Μαγούλα Αττικής. Ως γραφίστας θα ασχοληθείς με την ανάπτυξη πολύ δυνατού δημιουργικού –art και copy– για επικοινωνία προϊόντων και υπηρεσιών,

25 Σεπ
Αθήνα [EXPRESS PUBLISHING ΑΕΕ]

Ζητείται Γραφίστας για τη στελέχωση τμήματος multimedia, εκδοτικού οίκου. Άριστη γνώση Flash, Photoshop και Illustrator, καθώς και της αγγλικής γλώσσας. Προϋπηρεσία επιθυμητή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]