20 Απρ

Γραμματέας Τηλεφωνικού Κέντρου - Αθήνα

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ιατρική εταιρία SOS ΙΑΤΡΟΙ Α.Ε. λόγω διεύρυνσης των δραστηριοτήτων της αναζητά Γραμματεία Τηλεφωνικού Κέντρου Το προφίλ και τα καθήκοντα της θέσης απευθύνονται σε υποψηφίους με εμπειρία και αποδεδειγμένα αποτελέσματα σε τηλεφωνικό κέντρο. Προφίλ υποψηφίου: Πτυχίο Α.Ε.Ι. – Τ.Ε.Ι. Εργασιακή...

Σχετικες Αγγελιες

02 Αυγ
Αθήνα [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Υπεύθυνη Τηλεφωνικού Κέντρου για πλήρη απασχόληση στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ επιθυμητό Άριστη γνώση αγγλικών Εμπειρία σε εντίστοιχη θέση κυρίως σε πολυδύναμα

08 Αυγ
Αθήνα [Τηλεφωνικό Κέντρο]

Για μοντέρνο Call Center Τηλεγραμματειακής Υποστήριξης (Εισερχόμενες Κλήσεις Μόνο) ζητούνται: Telephone Secretaries (18 – 25 ετών). Ωράρια: full time & part

03 Αυγ

ΑΤΟΜΑ ζητούνται από τηλεφωνικό κέντρο, με προϋπηρεσία, για 4ωρη – 6ωρη πρωινή ή απογευματινή εργασία, έδρα Περιστέρι, παρέχεται σταθερός μηνιαίος μισθός,

03 Αυγ
Αθήνα [Cosmetic Derma Medicine]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Υπεύθυνη Τηλεφωνικού Κέντρου για πλήρη

31 Ιουλ
Αθήνα [Μεγάλος όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών στα βόρεια προάστια ζητούνται Υπάλληλοι Τηλεφωνικού Κέντρου Προσόντα: Θα ληφθούν υπόψη μόνο υποψηφιότητες με εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο Ιδιαίτερα επιθυμητή η εμπειρία στον χώρο της υγείας Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ επιθυμητό Άριστη γνώση αγγλικών και Η/Υ Παρέχεται