20 Απρ

Υπάλληλος Καθαριότητας - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η κλινική δέρματος και υγείας ΕΟΝΙΑ αναζητεί κατάλληλους υποψηφίους για την κάλυψη της παρακάτω θέσης στα καταστήματα των Αθηνών: Υπάλληλος Καθαριότητας Κωδικός θέσης: ΕΑ 71 Προφίλ υποψηφίων: Ευγένεια, υπομονή, καλή επικοινωνία Προσεγμένη επαγγελματική εμφάνιση Ικανότητα εργασίας σε ομάδα...

Σχετικες Αγγελιες

16 Μαι
Πανελλήνια [FIGURA ]

Η κλινική δέρματος και υγείας ΕΟΝΙΑ αναζητεί κατάλληλους υποψηφίους για την κάλυψη της παρακάτω θέσης στα καταστήματα των Αθηνών: Υπάλληλος Καθαριότητας Κωδικός θέσης: ΕΑ 71 Προφίλ υποψηφίων: Ευγένεια, υπομονή, καλή επικοινωνία Προσεγμένη επαγγελματική εμφάνιση Ικανότητα εργασίας σε ομάδα

25 Μαι
Πανελλήνια [Εμπορική επιχείρηση]

Εμπορική επιχείρηση επιθυμεί να προσλάβει για τη στελέχωσή της στην Αθήνα 5ωρο: Υπάλληλο Λογιστηρίου Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 28 ετών Πτυχίο οικονομικής κατεύθυνσης Πολύ καλή γνώση Η/Υ (περιβάλλον MS Office και ERP) Γνώση αγγλικών επιθυμητή Προϋπηρεσία θα ληφθεί υπόψη ως επιπλέον προσόν Άριστη

25 Μαι
Πανελλήνια [BAZAAR]

Στη Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

24 Μαι
Πανελλήνια [Inestia]

Το ξενοδοχείο MET34 Athens Hotel ζητεί: Υπάλληλο Υποδοχής (Πρακτική) Απαραίτητα προσόντα: Άριστη χρήση Η/Υ Άριστη γνώση αγγλικών Επιθυμητά προσόντα: Γνώση χρήσης PMS και OTA extranets Γνώση επιπλέων ξένων γλωσσων Προϋπηρεσία σε κρατήσεις [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

23 Μαι
Πανελλήνια [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Trenkwalder Hellas για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο της γυναικείας ένδυσης αναζητά Υπάλληλο Αποθήκης Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου / Ι.Ε.Κ. Προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένη αποθήκη Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους Εκπληρωμένες