20 Απρ

Στέλεχος Πωλήσεων Γερμανόφωνων Χωρών Εξωτερικού (Ευρωπαϊκών Αγορών)

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στέλεχος Πωλήσεων Γερμανόφωνων Χωρών Εξωτερικού (Ευρωπαϊκών Αγορών) Η εταιρία Ε. ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ Α.Ε. αναζητά στελέχη για το τμήμα πωλήσεων των εξαγωγών της για τις γερμανόφωνες ευρωπαϊκές αγορές. Περιγραφή θέσης: Παρακολούθηση και ανάπτυξη πωλήσεων σε γερμανόφωνες ευρωπαϊκές αγορές Ανάπτυξη...

Σχετικες Αγγελιες

10 Αυγ
Πανελλήνια [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Στέλεχος Πωλήσεων – Αττική Κωδικός: SAL 2603 Περιγραφή: Επιτυχημένη εταιρία τροφίμων με έντονα εξαγωγικό προσανατολισμό επιθυμεί να αναπτύξει την παρουσία της και στην ευρύτερη περιοχή της Αττικής και αναζητά στέλεχος πωλήσεων με εμπειρία από τον χώρο των τροφίμων / του χονδρεμπορίου. Καθήκοντα

09 Αυγ
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο ανάπτυξης των εμπορικών δραστηριοτήτων του ζητεί να προσλάβει Στέλεχος Εγγραφών / Πωλήσεων Κωδικός θέσης: SALES_18 Η θέση: Διερεύνηση και αξιολόγηση εκπαιδευτικών αναγκών υποψήφιων φοιτητών Αναλυτική παρουσίαση των εκπαιδευτικών προγραμμάτων και των παρεχόμενων

08 Αυγ
Πανελλήνια [CREATE AND ACT]

Ο πελάτης μας, επώνυμη βιομηχανία χημικών δομικών υλικών, επιθυμεί να προσλάβει Στέλεχος Πωλήσεων Ελληνικής Αγοράς (ΑSENG06) O ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. 5ετή εμπειρία στον κλάδο των χημικών δομικών υλικών (απαραίτητη) Καλή γνώση αγγλικών Πολύ καλές

08 Αυγ

Ο πελάτης μας, επώνυμη βιομηχανία με έδρα το Λάκκωμα Χαλκιδικής, επιθυμεί να προσλάβει Στέλεχος Πωλήσεων Ελληνικής Αγοράς (SENG06) O ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. 5ετή εμπειρία στον κλάδο των χημικών δομικών υλικών (απαραίτητη) Καλή γνώση αγγλικών Πολύ καλές

01 Αυγ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης