20 Απρ

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού / Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΤΕΙ - Ηράκλειο Κρήτης

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού / Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Τ.Ε.Ι. Θέση: Τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης Τόπος: ΒΙ.ΠΕ. Ηρακλείου, Κρήτη Επιθυμητά προσόντα: Απαραίτητη η 3ετης προϋπηρεσία σε θέση τεχνίτη – εργοδηγού κατασκευών βιομηχανικού εξοπλισμού και ειδικών Η/Μ έργων Η εταιρία:...

Σχετικες Αγγελιες

01 Αυγ
Πανελλήνια [Synth3sis Ltd]

Ζητείται Μηχανολόγος / Πολιτικός / Ηλεκτρολόγος Μηχανικός με εμπειρία σε Φωτοβολταϊκά Πάρκα και γνώση της ολλανδικής γλώσσας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

14 Αυγ
Πανελλήνια [AGT Engineering & Operations Services]

Η AGT Engineering Operations Services είναι μία ταχέως αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία παροχής υπηρεσιών στους τομείς των facility management, engineering projects, security protection systems, energy environmental etc. Δραστηριοποιείται τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό με πελατολόγιο που συνθέτουν κορυφαίες επιχειρήσεις και οργανισμοί. H

13 Αυγ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται για μόνιμη εργασία σε μεγάλες εταιρίες και εργοστάσια στη Γερμανία και για το παρακάτω επάγγεμα: Μηχανικός Ηλεκτρολόγος Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Με ή χωρίς γνώσεις γερμανικών (εάν χωρίς γερμανικά, απαραίτητες οι γνώσεις αγγλικών σε καλό επίπεδο) Καλή φυσική κατάσταση

10 Αυγ
Πανελλήνια [ARI A.E.]

H ΑRI Greek Antipasti Α.Ε. βιομηχανία τροφίμων με δυναμική εξέλιξη και παρουσία στον χώρο, βρίσκεται στο Λάκκωμα Χαλκιδικής και αναζητά νέο συνεργάτη για την θέση: Ηλεκτρολόγος / Μηχανικός Παραγωγής Καθήκοντα θέσης: Εκτέλεση και εποπτεία προκαθορισμένων συντηρήσεων Εντοπισμός, αξιολόγηση και επίλυση

09 Αυγ
Δήμος Τανάγρας [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Βιομηχανία που κατέχει ηγετική θέση στον χώρο της διέλασης αλουμινίου, ζητά για άμεση πρόσληψη: Ηλεκτρολόγο ή Μηχανολόγο Μηχανικό Κωδικός θέσης: EM.ENG Ο ενδιαφερόμενος που θα επιλεγεί, θα ασχοληθεί με τη συντήρηση και παρακολούθηση των ηλεκτρομηχανολογικών και κτιριακών εγκαταστάσεων της