20 Απρ

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού / Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΤΕΙ - Ηράκλειο Κρήτης

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού / Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Τ.Ε.Ι. Θέση: Τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης Τόπος: ΒΙ.ΠΕ. Ηρακλείου, Κρήτη Επιθυμητά προσόντα: Απαραίτητη η 3ετης προϋπηρεσία σε θέση τεχνίτη – εργοδηγού κατασκευών βιομηχανικού εξοπλισμού και ειδικών Η/Μ έργων Η εταιρία:...

Σχετικες Αγγελιες

10 Οκτ
Δήμος Ηρακλείου [SYCHEM ΑΕ]

Επιθυμητή ειδικότητα: Μηχανολόγος Μηχανικός ΑΕΙ ή ΤΕΙ Θέση: Μηχανικός μελέτης και κατασκευής Η/Μ εγκαταστάσεων Τόπος: Κρήτη, ΒΙΠΕ Ηρακλείου Απαραίτητα προσόντα: Ελάχιστη τριετής προϋπηρεσία σε μελέτη και project management έργων Η/Μ εγκαταστάσεων κυρίως HVAC Μεγάλη εξοικείωση με αντλίες θερμότητας

15 Οκτ
Πανελλήνια [Τεχνική εταιρία]

Τεχνική εταιρία που ασχολείται με την κατασκευή τηλεπικοινωνιακών δικτύων ζητά Μηχανικό (Ειδικότητες: Τοπογράφος, Πολιτικός, Ηλεκτρολόγος, Μηχανολόγος) με γνώση αγγλικών και γερμανικών (επίπεδο Β1 ή Β2) για μόνιμη εργασία στη Γερμανία. Πληροφορίες και αποστολή βιογραφικών: Τηλέφωνο: 2310 589 600

10 Οκτ
Πανελλήνια [SYCHEM ΑΕ]

Επιθυμητή ειδικότητα: Μηχανολόγος Μηχανικός ΑΕΙ ή ΤΕΙ Θέση: Project manager Η/Μ έργων Τόπος: Κύπρος, Λεμεσός Απαραίτητα προσόντα: Ελάχιστη τριετής προϋπηρεσία σε θέση εργοδηγού και project management έργων Η/Μ εγκαταστάσεων κυρίως HVAC Μεγάλη εξοικείωση με αντλίες θερμότητας Εξοπλισμός κλιματισμoύ και

09 Οκτ
Πανελλήνια [Βιομηχανία]

Βιομηχανία στη Θεσσαλία ζητά να προσλάβει Μηχανολόγο Μηχανικό / Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για το τεχνικό τμήμα κωδ θέσης: Μ.Η.1 Ο υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού (Α.Ε.Ι.) Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο Επιθυμητή γνώση της

04 Οκτ
Πανελλήνια [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Ηλεκτρολόγος / Μηχανολόγος Μηχανικός Πωλήσεων - Αθήνα Κωδικός: SAL 0410 Περιγραφή: Καταξιωμένη εταιρία στον χώρο παραγωγής δομικών υλικών, με παρουσία στην Ελλάδα και το εξωτερικό, αναζητά Ηλεκτρολόγο/ Μηχανολόγο Μηχανικό Πωλήσεων για τις ανάγκες περαιτέρω ανάπτυξής της. Καθήκοντα θέσης: Ο