20 Απρ

Εκτελωνιστής / Εκτελωνίστρια - Θεσσαλονίκη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εκτελωνιστική / Διαμεταφορική εταιρεία, κάτοχος Άδειας Εγκεκριμένου Οικονομικού Φορέα, αναζητά Εκτελωνιστή / Εκτελωνίστρια , με πιστοποίηση επάρκειας και πρότερη εμπειρία σε θέματα διαδικασιών και τελωνισμού εμπορευμάτων κατά την Εισαγωγή / Εξαγωγή. Παρακαλούμε αποστείλατε πλήρες...

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαι
Πανελλήνια [ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ]

Εκτελωνιστική / Διαμεταφορική εταιρία, κάτοχος άδειας εγκεκριμένου οικονομικού φορέα, αναζητά Εκτελωνιστή / Εκτελωνίστρια με πιστοποίηση επάρκειας και πρότερη εμπειρία σε θέματαδιαδικασιών και τελωνισμού εμπορευμάτων κατά την εισαγωγή / εξαγωγή. Παρακαλούμε αποστείλατε πλήρες

18 Μαι
Πανελλήνια [Εκτελωνιστική / Διαμεταφορική εταιρία]

Εκτελωνιστική / Διαμεταφορική εταιρία, κάτοχος άδειας εγκεκριμένου οικονομικού φορέα, αναζητά: Εκτελωνιστή / Εκτελωνίστρια με πιστοποίηση επάρκειας και πρότερη εμπειρία σε θέματαδιαδικασιών και τελωνισμού εμπορευμάτων κατά την εισαγωγή / εξαγωγή. Παρακαλούμε αποστείλατε πλήρες

25 Μαι
Πανελλήνια [ΓΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Α.Β.Ε.Ε]

Τα ζαχαροπλαστεία Kωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Πωλητής / Πωλήτρια Αναφερόμενος-η στον/στην διευθυντή-τρια του καταστήματος, οι κύριες αρμοδιότητές σου είναι να: Παρέχεις την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στους

25 Μαι
Πανελλήνια [SEITANIDIS SECURITY]

Προσωπικό Ασφαλείας / Φύλακες για τη στελέχωση της φύλαξης μεγάλων πολυκαταστημάτων στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα: Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας Ν. 2518/97 σε ισχύ Απόφοιτος μέσης εκπαίδευσης Δυνατότητα για πλήρη ή μερική απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες Βασικές

25 Μαι
Πανελλήνια [NOISIS DEVELOPMENT CONSULTANTS]

Σύμβουλοι Επιχειρησιακής Στρατηγικής και Ανάπτυξης Α.Ε. Η εταιρία μας, μία από τις μεγαλύτερες στον χώρο των συμβούλων ανάπτυξης, αναζητεί στελέχη για την κάλυψη θέσεων εργασίας στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη. Πωλητής Κωδικός: Π. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι Πέντε (5) έτη προϋπηρεσίας