19 Απρ

Υπάλληλος πρατηρίου καυσίμων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος πρατηρίου καυσίμων
Αρμοδιότητες: εξυπηρέτηση πελατών καυσίμων στο τμήμα των αντλιών
Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία 1 έτος σε πρατήρια καυσίμων
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση

GAS TECh

Σχετικες Αγγελιες

24 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Μ.& ΣΙΑ Ε.Ε.]

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων-Εμπορικού καταστήματος Αρμοδιότητες: Πωλήσεις Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Ηλικία εως 40 ετών Η εταιρία προσφέρει: Νυχτερινό ωράριο εργασίας

21 Μαι
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Trenkwalder Hellas για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών αναζητά Υπάλληλο Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων στην περιοχή του Αιγάλεω. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Δίπλωμα αυτοκινήτου / μηχανής Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών

15 Μαι
Αθήνα [ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΤΗΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - ΠΛΥΤΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΜΙΚΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ή ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Η εταιρία προσφέρει: ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ

15 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΠΑΝΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ Α.Ε.]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ ΓΙΑ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΕΩΣ 40 ΕΤΩΝ ΣΤΟ 8ο ΧΛΜ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΝΑΝΤΙ ΤΙΤΑΝ . ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6970875768 ΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

12 Μαι
Ασπρόπυργος [Avin]

Υπάλληλος υγρών καυσίμων πρατηρίου δευτέρα έως Σάββατο 7ωρη απασχόληση ΚΥΡΙΑΚΗ κλειστα. Μησθος βασικός για περισσότερες πληροφορίες 6936381650 Είδος Εργασίας