19 Απρ

Υπάλληλος πρατηρίου καυσίμων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος πρατηρίου καυσίμων
Αρμοδιότητες: εξυπηρέτηση πελατών καυσίμων στο τμήμα των αντλιών
Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία 1 έτος σε πρατήρια καυσίμων
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση

GAS TECh

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

13 Αυγ
Θεσσαλονίκη [SPECIAL ΕΔΕΣΜΑΤΑ ΑΕ]

Υπάλληλος Κυ΄λικείου Αρμοδιότητες: Παραγωγής καφέ, ψησίματος τυροπιτοειδών, παραγωγή κρύων σάντουιτς Απαραίτητα Προσόντα: Να έχει προϋπηρεσία στο αντικείμενο Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Πρώτος Μισθός 550€ καθαρά

10 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΖΕΣΗ ΕΠΕ]

Τεχνικός Αερίων Καυσίμων Αρμοδιότητες: Συντηρητής Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία σε εγκαταστάσεις φυσικού αερίου Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

08 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΔΑ ΘΕΣΣ]

Η ΕΔΑ ΘΕΣΣ επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση με έδρα τη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Επιθεώρησης Ποιότητας Έργων (σύμβαση ορισμένου χρόνου) Διεξάγει ελέγχους σε εργασίες κατασκευής, λειτουργίας και συντήρησης του δικτύου διανομής φυσικού εερίου, για αξιολόγηση τήρησης τεχνικών κανόνων και

08 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ]

Περιγραφή Θέσης Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΡΕΟΠΩΛΩΝ και ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: