19 Απρ

Guest Relations Officer - Σιθωνία Χαλκιδικής

Δήμος Σιθωνίας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία του κατά τη σεζόν 2018 (Απρίλιος-Οκτώβριος): Guest Relations Officer (AGRO18) Περιγραφή θέσης: Ενημερώνει τους πελάτες για τις δραστηριότητες του ξενοδοχείου, όπως καθημερινές εκδηλώσεις, εκδρομές, spa, για τη λειτουργία...

Σχετικες Αγγελιες

10 Αυγ
Δήμος Σιθωνίας [ACROTEL HOTELS & RESORTS]

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία του κατά τη σεζόν 2018 (Απρίλιος-Οκτώβριος): Guest Relations Officer (AGRO18) Περιγραφή θέσης: Ενημερώνει τους πελάτες για τις δραστηριότητες του ξενοδοχείου, όπως καθημερινές εκδηλώσεις, εκδρομές, spa, για τη λειτουργία

14 Αυγ

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για το ξενοδοχείο Elea Village Βοηθό Κουζίνας / Λαντζιέρη/α Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο ή εστιατόριο Γρήγορος/η, μεθοδικός/ή Ομαδικότητα και συνεργασία Παροχές εταιρίας: Ευχάριστο και

14 Αυγ

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία του Athena Pallas Village και Elea Village για τη σεζόν 2018 (Απρίλιος-Οκτώβριος) Οδηγό Προφίλ υποψηφίου: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση της αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Κάρτα

14 Αυγ

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της: Οδηγό Προφίλ υποψηφίου: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Κάρτα ηλεκτρονικού ταχογράφου Επαγγελματικό δίπλωμα Δ’ Παροχές εταιρίας:

10 Αυγ

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία τoυ κατά τη σεζόν 2018 (Απρίλιος-Οκτώβριος): Καμαριέρες Απαραίτητο προσόν: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ξενοδοχεία Παροχές εταιρίας: Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Διαμονή (για τα άτομα εκτός