19 Απρ

Εργάτης για χειρωνακτικές εργασίες

Νέα Καλλικράτεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H επιχείρηση Αγροφλόρα ΑΕ, η οποία δραστηριοποιείται στο Λάκκωμα Χαλκιδικής, ενδιαφέρεται για την πρόσληψη εργάτη για χειρωνακτικές εργασίες.
Αρμοδιότητες: Γενικές εργασίες
Επιθυμητά Προσόντα: Ευχέρεια επικοινωνίας, ομαδικότητα και συνέπεια.

Telephone
ΚΟΖΑΔΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Πανελλήνια [EUROTRAINING]

Ο εκπαιδευτικός οργανισμός Εurotraining Α.Ε. δραστηριοποιείται σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Βόλο. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην ιστοσελίδα www.eurotraining.gr. Ζητείται Συνεργάτης για Μεταφράσεις Γερμανικών Κειμένων Αντικείμενο της απασχόλησης: Μεταφράσεις από τη γερμανική γλώσσα στην ελληνική

13 Αυγ
Αθήνα [Green Promotions & Sales]

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ (ΚΩΔ.Ε.Ε) Οι ενδιαφερόμενοι θα είναι υπεύθυνοι για τη διανομή καταλόγων για λογαριασμό πελατών μας, σε περιοχές εντός του νομού Αττικής, Προσόντα • Κάτοχος μηχανής (μικρού κυβισμού κατά προτίμηση). • Ικανότητα ανάγνωσης χάρτη και προσανατολισμού. • Γνώση περιοχών Αττικής Προσφέρουμε: • Υψηλές αποδοχές • Ασφάλιση • Πρωινό ωράριο απασχόλησης • Μερική ή πλήρης απασχόληση • Συνεχή εκπαίδευση • Δυνατότητα...

... εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό, μέσω e-mail : hr@greenpromotions.gr

Tags:

10 Αυγ
Αθήνα [Alcasa]

Ζητάμε συνεργάτες για μεσητικό με έδρα στα νότια προάστια, Νέα Σμύρνη και στη Καβάλα . Για δραστηριότητα σε όποια περιοχή τον εξυπηρετεί . Προσόντα :

09 Αυγ
Πανελλήνια [ALOUETTE]

Η Alouette A.E., με παρουσία 41 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος, αναζητά Συνεργάτη για το Τμήμα Παραγωγής (Τεχνικές Προδιαγραφές) Οι υποψήφιοι θα πρέπει απαραιτήτως να διαθέτουν: Πτυχίο με κατεύθυνση σπουδών τον σχεδιασμό ή/και την παραγωγή ενδυμάτων σε Ελλάδα και εξωτερικό Ηλικία 30-45 ετών

09 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων]

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει: Εργάτη Παραγωγής Προσόντα: Προϋπηρεσία σε βιομηχανική – βιοτεχνική εργασία Υπευθυνότητα και μεθοδικότητα Υψηλό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητα Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία σε