19 Απρ

Εργάτης για χειρωνακτικές εργασίες

Νέα Καλλικράτεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H επιχείρηση Αγροφλόρα ΑΕ, η οποία δραστηριοποιείται στο Λάκκωμα Χαλκιδικής, ενδιαφέρεται για την πρόσληψη εργάτη για χειρωνακτικές εργασίες.
Αρμοδιότητες: Γενικές εργασίες
Επιθυμητά Προσόντα: Ευχέρεια επικοινωνίας, ομαδικότητα και συνέπεια.

Telephone
ΚΟΖΑΔΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Πανελλήνια [ΕΚΕΦΕ «Δημόκριτος»]

e-mail: s.zafeiris@gel.demokritos.gr Αγ. Παρασκευή, 12-10-2018 Αρ. Πρωτ. 015/2018-3004 Παράταση Προκήρυξης Θέμα: Παράταση Προκήρυξης για την πρόσληψη επιστημονικού συνεργάτη με σύμβαση εργασίας ορισμένου χρόνου για την εκτέλεση του προγράμματος / έργου με τίτλο «Υποστήριξη Γραφείου Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης» –

15 Οκτ
Δήμος Δέλτα [Εισαγωγική εταιρία τροφίμων]

Εισαγωγική εταιρία τροφίμων στη ΒΙΠΕ Σίνδου Θεσσαλονίκης ζητά Εργάτη Αποθήκης Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσίας σε οργανωμένη αποθήκη Γνώση χειρισμού ηλεκτρικού ανυψωτικού Ικανότητα εργασίας σε πιεστικές συνθήκες Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικότητα Άριστες

15 Οκτ
Αθήνα [MADEL FOOD LTD]

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για τη θέση: Αρτεργάτη Η φιλοσοφία του αρτοποιείου προκύπτει από τη λατρεία για φρέσκο, φυσικό χειροποίητο ψωμί. Στόχος μας είναι να προσφέρουμε καθημερινά, άριστης

12 Οκτ
Πανελλήνια [multipro ltd]

Εργοληπτική εταιρία επιθυμεί να προσλάβει εργάτες και τεχνίτες όλων των οικοδομικών ειδικοτήτων, για απασχόληση σε εργοτάξια στην Κύπρο. Διαμονή και μετάβαση στην Κύπρο προσφέρονται από την εταιρία. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να επικοινωνήσουν στα τηλέφωνα • 00357 99 221723 • 00357 99 303542

12 Οκτ
Αθήνα [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά: Βοηθό