19 Απρ

Εργάτης για χειρωνακτικές εργασίες

Νέα Καλλικράτεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H επιχείρηση Αγροφλόρα ΑΕ, η οποία δραστηριοποιείται στο Λάκκωμα Χαλκιδικής, ενδιαφέρεται για την πρόσληψη εργάτη για χειρωνακτικές εργασίες.
Αρμοδιότητες: Γενικές εργασίες
Επιθυμητά Προσόντα: Ευχέρεια επικοινωνίας, ομαδικότητα και συνέπεια.

Telephone
ΚΟΖΑΔΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [MYCONIAN COLLECTION]

Τα ξενοδοχεία μας Myconian Kyma, a member of Design Hotels, Myconian Naia Luxury Suites, a member of Preferred Hotels Resorts, και Myconian Korali Relais et Chateaux αναζητούν για τη σεζόν 2019 Εργάτη Γενικών Καθηκόντων Απαραίτητα προσόντα: Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Οργάνωση Επαγγελματισμός Τα βιογραφικά να στέλντονται υπ' όψιν κ. Μ. Δακτυλίδη. [Για να

18 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [Μεγάλη Ελληνική Βιομηχανία Τροφίμων]

Μεγάλη Ελληνική Βιομηχανία Τροφίμων επιθυμεί να προσλάβει για τις εγκαταστάσεις της στο Κορωπί: Εργάτη Αποθήκης Βασικές αρμοδιότητες: Διαχείριση και έλεγχος παραλαβής των προϊόντων Φόρτωση - εκφόρτωση εμπορευμάτων Έλεγχος αποθεμάτων Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας Προφίλ

18 Ιαν
Πανελλήνια [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της στη Χαλκιδική, για τη θερινή σεζόν 2019: Συντηρητής / Εργάτης Απαραίτητα προσόντα: Γνώσεις κηπουρικής, ηλεκτρολογικών, υδραυλικών Δυνατότητα οδήγησης και κατοχή αυτοκινήτου επιθημητή Επαγγελματική εμφάνιση, σοβαρότητα, υπευθυνότητα

17 Ιαν
Αθήνα [MADEL FOOD LTD]

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για τη θέση: Αρτεργάτη Η φιλοσοφία του αρτοποιείου προκύπτει από τη λατρεία για φρέσκο, φυσικό χειροποίητο ψωμί. Στόχος μας είναι να προσφέρουμε καθημερινά, άριστης

17 Ιαν
Δήμος Ερέτριας [AVANTIS HOTEL]

To Avantis Suites Hotel 4 αστέρων στην Ερέτρια ζητεί Επαγγελματίες - Κατόχους Φουσκωτού Θαλάσσιου και μη εξοπλισμού ψυχαγωγίας για συνεργασία.  Τηλέφωνο επικοινωνίας: 22290 64004 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]