18 Απρ

Βοηθός Guest Relations - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Blue Lagoon Village στην Κέφαλο της νήσου Κως ζητεί για τη νέα σεζόν 2018: Βοηθό Guest Relations Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτο λυκείου Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση γερμανικών, αγγλικών Ικανότητα διαχείρισης παραπόνων πελατών...

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιαν
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Βlue Lagoon Village στην Κέφαλο της νήσου Κως για τη θερινή σεζόν 2019 Βοηθό Guest Relations Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτο λυκείου Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση γερμανικών και αγγλικών

11 Ιαν

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Blue Lagoon Resort στην περιοχή Λάμπη της νήσου Κως για τη θερινή σεζόν 2019 Βοηθό Guest Relations Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη αγγλικών (γνώση δεύτερης

18 Ιαν
Δήμος Κω [GAIA ROYAL SA]

Η αλυσίδα ξενοδοχείων Gaia Hotels στην Κω ζητεί για τη σεζόν 2019: Guest Relations Απαραίτητα προσόντα: Δύο χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Απόφοιτος τουριστικής σχολής Άριστη γνώση αγγλικής και γερμανικής γλώσσας Ομαδικό πνεύμα Επιθυμητά προσόντα: Επιπλέον γλώσσα Το ξενοδοχείο μας προσφέρει: Άριστες

18 Ιαν
Δήμος Κω [MEETING POINT HELLAS AE]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Meeting Point Hotels του ομίλου FTI, αποτελείται από 60 μονάδες και περισσότερα από 14.000 δωμάτια με παρουσία σε 10 χώρες και 4 ηπείρους, αναζητά για την ξενοδοχειακή του μονάδα της Labranda Marine Aquapark στην Κω για τη σεζόν 2019: Γερμανόφωνη/ος Guest Relations Agent - Κως (κωδικός θέσης: AGUKGS) Απαραίτητα προσόντα:

17 Ιαν
Δήμος Κω [ATLANTICA HOTELS & RESORTS ]

Η Atlantica Hotels Resorts, μια από τις πιο γρήγορα ανελισσόμενες εταιρίες στην Ελλάδα και την Κύπρο, αναζητά τις παρακάτω θέσεις για τα ξενοδοχεία της εταιρίας στην Κω, για τη σεζόν 2019. Guest Relations Assistant Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική)