18 Απρ

Ζητείται υπάλληλος υποδοχής-ρεσεψιόν

Ναύπλιο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος υποδοχής-ρεσεψιόν εώς 35 ετών,ωράριο εργασίας 14:00-21:00
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλική γλ΄΄ώσσα - Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Αθήνα [TALIS S.A]

Ζητείται υπάλληλος υποδοχής από χώρο αισθητικής-spa στην περιοχή των Νοτίων Προαστίων. Απαραίτητη, καλή γνώση Η/Υ και προϋπηρεσία σε αντίστοιχο χώρο.

13 Αυγ
Δήμος Θήρας [AQUA VISTA HOTELS ]

O όμιλος διαχείρισης ξενοδοχείων Aqua Vista Hotels αναζητά: Υπάλληλο Υποδοχής για Νυχτερινή Βάρδια σε ξενοδοχείο στη Σαντορίνη. Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία Καλή γνώση αγγλικών Θα εκτιμηθεί δεύτερη ξένη γλώσσα Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες Δυνατότητα εργασίας υπό

13 Αυγ
Δήμος Χερσονήσου [ΚΤΙΡΙΟ / ELYSIUM]

Το ξενοδοχείο Elysium Boutique στην Ανάληψη Χερσονήσου Κρήτης ζητεί Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτατης ή ανώτερης σχολής με κατεύθυνση στα τουριστικά επαγγέλματα Τουλάχιστον 3 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία πέντε αστέρων Άριστη γνώση αγγλικών Άριστη γνώση

13 Αυγ

O όμιλος διαχείρισης ξενοδοχείων Aqua Vista Hotels αναζητά Υπάλληλο Υποδοχής για μερική απογευματινή απασχόληση για μέλος του ομίλου στην Οία Σαντορίνης. Προσόντα: Πτυχίο ελληνικής ή ξένης τουριστικής σχολής Απαραίτητη η προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και

13 Αυγ
Αθήνα [Ο.Π.Α.Π Play]

ΚΟΠΕΛΑ ζητείται για πλήρη απασχόληση σε κατάστημα PLAY ΟΠΑΠ με προϋπηρεσία στο χώρο της εστίασης. Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: doublezike@gmail