18 Απρ

Ζητείται υπάλληλος υποδοχής-ρεσεψιόν

Ναύπλιο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος υποδοχής-ρεσεψιόν εώς 35 ετών,ωράριο εργασίας 14:00-21:00
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλική γλ΄΄ώσσα - Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιαν
Δήμος Κω [NEPTUNE HOTELS]

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Neptune Hotels 5 αστέρων στο Μαστιχάρι της Κω, επιθυμεί να προσλάβει Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Πολύ καλή γνώση της γερμανικής και της

18 Ιαν
Πανελλήνια [SUNRISE]

Η Sunrise Hotels αποτελείται από 5 ιδιόκτητα ξενοδοχεία, το πολυτελή Sunrise Pearl Hotel Spa, το Sunrise Beach Hotel, το Sunrise Gardens και το Sunrise Oasis και το Sunrise Jade. Στον όμιλο ανήκουν Italian Restaurant, Asian Restaurant, American Grill Restaurant, Greek Restaurant, Fish Restaurant, Patisserie, καθώς και Lounge Bar, όλα στην καρδιά του Πρωταρά, στην ελεύθερη περιοχή της επαρχίας Αμμοχώστου.

18 Ιαν

18 Ιαν
Δήμος Νοτίου Πηλίου [LEDA VILLAGE RESORT]

Το Leda Village Resort στο Πήλιο αναζητά υποψηφίους για τη θέση: Υπάλληλος Υποδοχής / Κρατήσεων για την καλοκαιρινή σεζόν 2019. Περιγραφή καθηκόντων: Ο Υπάλληλος Υποδοχής / Κρατήσεων έχει την ευθύνη για την υποδοχή των πελατών, την άριστη φιλοξενία και εξυπηρέτηση αυτών, καθώς και την οργάνωση της αναχώρησής

18 Ιαν
Δήμος Κω [GAIA ROYAL SA]

Η αλυσίδα ξενοδοχείων Gaia Hotels στην Κω ζητεί για τη σεζόν 2019: Υπάλληλο Υποδοχής / Receptionist Απαραίτητες προϋποθέσεις: Δύο χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Απόφοιτος τουριστικής σχολής Άριστη γνώση γερμανικής και αγγλικής γλώσσας Εξοικίωση στη χρήση Η/Υ και συγκεκριμένα σε ξενοδοχειακά