18 Απρ

Ζητείται υπάλληλος υποδοχής-ρεσεψιόν

Ναύπλιο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος υποδοχής-ρεσεψιόν εώς 35 ετών,ωράριο εργασίας 14:00-21:00
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλική γλ΄΄ώσσα - Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

16 Μαι
Αθήνα [Κέντρο Αισθητικής-Spa]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ υπάλληλος υποδοχής από χώρο αισθητικής – spa στην περιοχή των νοτίων προαστίων. Απαραίτητη η καλή γνώση Η/Υ και η προϋπηρεσία σε αντίστοιχο χώρο.

08 Μαι
Περιφερειακή ενότητα Κυκλάδων [proson.gr]

Ζητείται από ξενοδοχείο 5* υπάλληλος ρεσεψιόν με προϋπηρεσία

04 Μαι
Αθήνα [Holiday Inn]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας Το ξενοδοχείο Holiday Inn Athens Attica Avenue ζητά να προσλάβει Υπάλληλο Υποδοχής γυναίκα, έως 25 ετών. Απαραίτητη η γνώση της

01 Μαι
Αθήνα [Ιδιωτική Κλινική]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ΙΔΙΩΤΙΚΗ κλινική ζητεί κυρία έως 30 ετών για ρεσεψιόν και γραμματειακή υποστήριξη, απαραίτητα προσόντα άριστη γνώση αγγλικών και Η/Υ,

01 Μαι
Αθήνα [T.G.I Friday\'s]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας Θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας του TGI Fridays; Η TGI Fridays λειτουργεί από το 1965 & μέχρι σήμερα έχει περισσότερα από 800