18 Απρ

Ζητείται υπάλληλος υποδοχής-ρεσεψιόν

Ναύπλιο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος υποδοχής-ρεσεψιόν εώς 35 ετών,ωράριο εργασίας 14:00-21:00
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλική γλ΄΄ώσσα - Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Οκτ
Αθήνα [Holiday Inn]

To ξενοδοχείο Holiday Inn Αττικής Οδού ζητεί Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Άνδρα έως 35 ετών Mε άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Επιθυμητή η

16 Οκτ
Αθήνα [Express Publishing ΑΕΕ]

Κέντρο ξένων γλωσσών με έδρα τα Άνω Πατήσια ζητά Υπάλληλο για την Γραμματειακή Υποστήριξη του κέντρου. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης

16 Οκτ
Αθήνα [Alouete]

Η Alouette A.E., με παρουσία 41 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος, αναζητά Υπάλληλο Αποθήκης Ο υποψήφιος πρέπει να διαθέτει: Προϋπηρεσία τουλάχιστον

16 Οκτ
Αθήνα [Χρωματοπωλείο]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ υπάλληλος με την ιδιότητα του πωλητή σε χρωματοπωλείο της Αθήνας έως 35 χρόνων με δίπλωμα για μηχανάκι και αυτοκίνητο. Βιογραφικά στο e-mail:

16 Οκτ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων των λειτουργιών του τμήματος, τουλάχιστον 3 χρόνια στην ίδια θέση Να εξασφαλίζει το υψηλότερο επίπεδο εργασίας με την αυστηρή