08 Αυγ

Στέλεχος Δημοσίων Σχέσεων & Επικοινωνίας

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ Α.Ε. επιθυμεί να προσλάβει δύο απόφοιτες ή τελειόφοιτες τμημάτων Δημοσίων Σχέσεων, ΜΜΕ, Επικοινωνίας & Marketing.
Ξένη γλώσσα υποχρεωτική.
cv@zouboulakis.gr (Βιογραφικό με φωτογραφία) 2105732084

ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ Α.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

17 Αυγ
Αθήνα [Aνώνυμη εταιρία]

Από HR και για λογαριασμό εταιρίας που δραστηριοποιείται στον χώρο των τραπεζοεπενδυτικών υπηρεσιών ζητούνται συνεργάτες που θα στελεχώσουν την παρακάτω ειδικότητα: Στέλεχος Τμήματος Εξυπηρέτησης Πελατών Απαραίτητες προϋποθέσεις: Σπουδές ανώτατης εκπαίδευσης Αποδεδειγμένη εργασιακή

17 Αυγ
Αθήνα [Πολυεθνικός επενδυτικός όμιλος]

Πολυεθνικός επενδυτικός όμιλος ζητά στελέχη διοίκησης για τα κορυφαία υποκαταστήματά του, τα οποία θα στελεχώσουν την παρακάτω θέση: Συντονιστής Εκπαίδευσης και Επικοινωνίας Ο υποψήφιος: Διαθέτει αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία σε έναν από τους παρακάτω τομείς: marketing, management, finance,

13 Αυγ
Αθήνα [DIGICON]

Εκδοτική εταιρεία με έδρα στο Κορωπί ζητά Στέλεχος Marketing/Digital Marketing

10 Αυγ
Αθήνα [ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΟ Μ.ΙΚΕ]

Η εταιρεία ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΟ Μ.ΙΚE με δραστηριότητα την παροχή υπηρεσιών επικοινωνίας και ανάπτυξης, αναζητά κατάλληλο υποψήφιο με τα εξής προσόντα: Πτυχίο ή Μεταπτυχιακό Δημοσίων Σχέσεων/Επικοινωνίας/Τουριστικών Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας (Θα συνεκτιμηθεί γνώση πρόσθετων ξένων γλωσσών) Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες Δυνατότητα απασχόλησης εκτός έδρας Επιθυμητή εμπειρία σε διοργάνωση συνεδρίων/ημερίδων/πολιτιστικών εκδηλώσεων Απαιτείται κάρτα ανεργίας...

... και ηλικία 18-29 ετών για ένταξη σε επιδοτούμενο πρόγραμμα του ΟΑΕΔ.

Αποστολή βιογραφικών: hr@katakoryfo.gr με ΘΕΜΑ: Υπεύθυνος επικοινωνίας

Tags:

08 Αυγ
Αθήνα [Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος ζητά να προσλάβει για την Αθήνα Καθηγητές στον Τομέα Επικοινωνίας ΜΜΕ (κωδικός θέσης ΜΜΕ-PRF) για τη διδασκαλία των μαθημάτων των ειδικοτήτων: Δημοσιογραφίας Αθλητικής Δημοσιογραφίας Θέση: Προετοιμασία και παράδοση διαλέξεων σύμφωνη με τη διδακτέα ύλη και την