27 Σεπ

Στέλεχος Δημοσίων Σχέσεων & Επικοινωνίας

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ Α.Ε. επιθυμεί να προσλάβει δύο απόφοιτες ή τελειόφοιτες τμημάτων Δημοσίων Σχέσεων, ΜΜΕ, Επικοινωνίας & Marketing.
Ξένη γλώσσα υποχρεωτική.
cv@zouboulakis.gr (Βιογραφικό με φωτογραφία) 2105732084

ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ Α.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Αθήνα [Elia Ermou Athens Hotel]

Η Elia Ermou Athens Hotel είναι ένα νεόδμητο, καινοτόμο ξενοδοχείο στην πλατεία Συντάγματος επί της οδού Ερμού, το οποίο διαθέτει 125 δωμάτια. Επιθυμεί για την άμεση έναρξη της λειτουργίας του: Υπάλληλο Δημοσίων Σχέσεων (Κωδικός: 004) Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής Άριστη γνώση της

22 Νοε
Δήμος Πάργας [LICHNOS BEACH HOTEL AND SUITES]

Το Lichnos Beach, πολυτελές ξενοδοχείο στην Πάργα, ζητά να προσλάβει για Μάιο έως Οκτώβριο 2019 Στέλεχος Δημοσίων Σχέσεων Ο υποψήφιος θα πρέπει: Να έχει πηγαία διάθεση για φιλοξενία. Nα είναι προσανατολισμένος/η στην επίτευξη ποιοτικών και οικονομικών στόχων. Nα διακατέχεται από ομαδικότητα,

14 Δεκ
Αθήνα [ΣΤΗΛΜΕΤ / VIOHALKO]

Η ΣΤΗΛΜΕΤ Α.Ε. ζητεί να προσλάβει για τα γραφεία της στην Αθήνα Στέλεχος Οικονομικών Υπηρεσιών Οι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν τα ακόλουθα προσόντα: Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο και μεταπτυχιακές σπουδές οικονομικής κατεύθυνσης Εξειδίκευση στη Λογιστική και στα Χρηματοοικονομικά θα

13 Δεκ
Δήμος Πάρου [ΒΗΤΑ ΔΕΛΤΑ ΑΕΤΕ]

Tο ξενοδοχείο 4 αστέρων Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 (Μάιος-Οκτώβριος) Guest Relations Manager / Υπάλληλο Δημοσίων Σχέσεων (γυναίκα) με πολύ καλή εμφάνιση και προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία τουλάχιστον 4 και 5 αστέρων. Απαραίτητα προσόντα:  Πτυχίο ανώτερης σχολής τουριστικών

13 Δεκ
Αθήνα [H/R]

Από H/R και για λογαριασμό πελάτη - εταιρίας που δραστηριοποιείται στον χώρο των χρηματοοικονομικών υπηρεσιών ζητείται για την επάνδρωση της παρακάτω θέσης Στέλεχος Χρηματοοικονομικής Ανάλυσης Βασικές προϋποθέσεις συνεργασίας: Πτυχίο ανώτερης και ανώτατης εκπαίδευσης Τουλάχιστον 3 έτη