16 Απρ

Καθηγητρια Αγγλικων

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητειται αμεσα καθηγητρια Αγγλικων σε φροντιστηριο στα Βορεια Προαστια Αττικης
Αρμοδιότητες: Διδασκαλια Αγγλικων σε μαθητες ολων των επιπεδων
Απαραίτητα Προσόντα: Αποφοιτη Αγγλικης Φιλολογιας
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Ευρωπαϊκές Γλώσσες

Σχετικες Αγγελιες

26 Σεπ
Αθήνα [Κεντρο Ξενων Γλωσων]

Διδασκαλία σε junior A και senior A ταξεις Είδος Εργασίας: Μερική απασχόληση Μισθός: 7,00€ έως 10,00€ /ώρα Εκπαίδευση: * Πανεπιστημιακή Εκπαίδευση

09 Οκτ
Αθήνα [EXPRESS PUBLISHING ΑΕΕ]

Το κέντρο ξένων γλωσσών Παγουλάτου – Βλάχου με έδρα στα Άνω Πατήσια ζητά Καθηγητές/τριες Αγγλικών (native / non-native / bilingual) ελληνικού ή ξένου πανεπιστημίου για την επόμενη σχολική χρονιά για πλήρη απασχόληση. Προϋπηρεσία επιθυμητή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

03 Οκτ
Δήμος Μυκόνου [Ανώνυμη εταιρία]

Καθηγήτρια Αγγλικών με εμπειρία στη διδασκαλία ενηλίκων και καλή γνώση οικονομικών και marketing όρων ζητείται για μαθήματα σε δύο ενήλικες στο νησί της Μυκόνου. Απασχόληση από τον Νοέμβριο μέχρι τον Μάρτιο (η εορταστική περίοδος εξαιρείται). Προσφέρονται ικανοποιητικές αποδοχές, διαμονή και

17 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΚΥΚΝΩΝ]

Αρμοδιότητες: Εκμάθηση αγγλικής γλώσσας σε παιδιά νηπιαγωγείου Απαραίτητα Προσόντα: πτυχίο αγγλικής φιλολογίας Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

16 Οκτ
Αθήνα [FOOD PLUS ]

To εστιατόριo Pizza Hut Αγίας Παρασκευής ζητά Σερβιτόρους μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]