16 Ιουν

Εργασία στη Γερμανία

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άτομα για εργασία στη Γερμανία σε γαστρονομικές επιχειρήσεις.Όσοι θέλουν να αποκατασταθούν επαγγελματικά μπορούν να επικοινωνήσουν με το γραφείο μας στα παρακάτω τηλέφωνα 6972038360 και 004917641238270.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

11 Δεκ
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για την τουριστική σεζόν 2019: Υπάλληλο για εργασία στην παραλία Αρμοδιότητες: Έλεγχος ασφάλειας της παραλίας και των λουόμενων Εξυπηρέτηση πελατών Τακτοποίηση της παραλίας (ομπρέλες - ξαπλώστρες) Άδειασμα των

30 Νοε
Σέρρες [ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΥΡΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑ]

ΟΔΗΓΟΙ Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(25t) Αρμοδιότητες: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΥ ΦΟΡΤΗΓΟΥ.ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΟΤΩΝ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ.ΦΟΡΤΩΣΗ ΚΑΙ ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΣ. Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΙ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ. Επιθυμητά Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ,Η ΓΝΩΣΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ(ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΩΝ)ΘΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΠΡΟΣΟΝ.ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ,ΕΥΣΥΝΕΙΔΗΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει:ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΕΣ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ,ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΙ ΜΙΣΘΟΙ,ΔΙΑΜΟΝΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΚΟΣΤΟΣ.

23 Νοε
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος στο πλαίσιο του προγράμματος εταιρικής υπευθυνότητας, δίνει τη δυνατότητα στους φοιτητές των ΤΕΙ να κάνουν την πρακτική τους άσκηση* στην εταιρία μας (σε όλη την Ελλάδα). * Επιδοτούμενη υποχρεωτική

19 Δεκ
Πανελλήνια [Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete]

Ο όμιλος Radisson Hotel Group αποτελεί έναν από τους μεγαλύτερους ομίλους ξενοδοχείων παγκοσμίως με περισσότερα από 1.350 ξενοδοχεία και παρουσία σε πέραν των 105 χώρες ανά τον κόσμο. Το Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete, μέλος του πολυεθνικού ομίλου στη Μίλατο Λασιθίου, έχοντας ως πρωταρχικό στόχο την προσφορά πολυτελούς

19 Δεκ
Αθήνα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

Ο όμιλος εταιριών OCEANIC SECURITY Α.Ε. αναζητά Προσωπικό Ασφαλείας στην Αθήνα( Κέντρο-Δυτικά-Νότια-Βόρεια). Απαραίτητη Προυπόθεση : Άδεια Security σε ισχύ. Επιθυμητή Προυπόθεση : Μεταφορικό μέσο Οι Φυλάξεις είναι Στατικές με κυλλιόμενο 8ωρο ωράριο. Παρακαλώ αν σας ενδιαφέρει καλέστε μας για να κανονίσουμε κάποιο ραντεβού στα γραφείας μας. Τα τηλέφωνα επικοινωνίας είναι : 6987851764 / 2610454327 ή αποστείλτε μας το βιογραφικό σας στο email andreas.oceanhr@gmail.com...

... με θέμα Security Aθήνα