16 Ιουν

Εργασία στη Γερμανία

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άτομα για εργασία στη Γερμανία σε γαστρονομικές επιχειρήσεις.Όσοι θέλουν να αποκατασταθούν επαγγελματικά μπορούν να επικοινωνήσουν με το γραφείο μας στα παρακάτω τηλέφωνα 6972038360 και 004917641238270.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος στο πλαίσιο του προγράμματος εταιρικής υπευθυνότητας δίνει τη δυνατότητα στους φοιτητές των ΤΕΙ να κάνουν την πρακτική τους άσκηση* στην εταιρία μας (σε όλη την Ελλάδα). *Επιδοτούμενη υποχρεωτική

14 Μαρ
Πανελλήνια [HR STRATEGY ]

Πελάτης μας, όμιλος ιδιωτικών κλινικών της Γερμανίας επιθυμεί να προσλάβει μόνιμα:Οφθαλμιάτρους και χειρουργούς Οφθαλμιάτρους. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι/ες, απόφοιτοι Ιατρικών Σχολών Ευρώπης ή Αμερικής (επιθυμητά της Ευρωπαϊκής Ένωσης) ειδικευμένοι ή ειδικευόμενοι στην Οφθαλμιατρική -

14 Μαρ

Πελάτης μας Γερμανική εταιρία αποθήκευσης και διακίνησης προϊόντων επιθυμεί να προσλάβει με σύμβαση αορίστου χρόνου 50 οδηγούς. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν τα πιο κάτω προσόντα: - άδεια οδήγησης Ε' κατηγορίας - Π.Ε.Ι. - ηλεκτρονικό ταχογράφο -να μιλούν Γερμανικά ή Αγγλικά σε

08 Μαρ
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητεί να προσλάβει για την τουριστική σεζόν 2019 Υπάλληλο για Εργασία στην Παραλία Αρμοδιότητες: Έλεγχος ασφάλειας της παραλίας και των λουόμενων Εξυπηρέτηση πελατών Τακτοποίηση της παραλίας (ομπρέλες, ξαπλώστρες) Άδειασμα των

26 Φεβ
Πανελλήνια [SAMURAI SECURITY HELLAS]

ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ ΣΑΣ: • Φροντίδα των ηλικιωμένων • Σερβίρισμα και σίτιση των ηλικιωμένων ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ: • Μόνιμη και πλήρη εργασία με όλες τις νόμιμες αποδοχές (Δώρα-Αδειες-Επιδόματα). • Υπολογισμός των προσαυξήσεων στη συνολική αμοιβή χωρίς κρυφές παγίδες! • Εργασία πέντε ημέρες την εβδομάδα (από Δευτέρα έως Κυριακή) με δυνατότητα νόμιμης υπερεργασίας βάσει νόμου • Για τις πρώτες εβδομάδες παροχή καταλείματος και βοήθεια στην μετέπειτα εύρεση σπιτιού...

... και μετεγκατάσταση σε αυτό
• Υποστήριξη σε διάφορα θέματα σχετικά με την ένταξη στη νέα χώρα εργασίας, όπως διαμονή και γραφειοκρατία
• Στολές εργασίας καθώς και εργασιακός εξοπλισμός
• Εκπτωτικά κουπόνια σε: Zalando, SKY, Sony και σε περισσότερους από 150 άλλους συνεργάτες
• Ατομική περαιτέρω εκπαίδευση

ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΑΣ:
• Πτυχίο Νοσηλευτικής ΤΕΙ-ΑΕΙ ή Βοηθός Νοσηλευτικής Γενικής Νοσηλείας ΙΕΚ-ΕΠΑΛ-ΕΠΑΣ (Δημόσιο ή Ιδιωτικό με πιστοποίηση)
• Εναλλακτικά δεκτή βεβαίωση ιδιώτη ή οργανισμού από την οποία να αποδεικνύεται η εμπειρία στην φροντίδα ηλικιωμένων ατόμων τουλάχιστον 200 ωρών.
• Πιστοποιητικό γλωσσομάθειας της Γερμανικής γλώσσας σε επίπεδο τουλάχιστον Β1
• (Μαθήματα Γερμανικής γλώσσας για περαιτέρω ανάπτυξή της παρέχονται απο εμάς)
• Προθυμία για περαιτέρω επαγγελματική κατάρτιση
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Αν ενδιαφέρεστε για αυτή τη θέση:

Στείλτε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@security-hellas.eu αναγράφοντας τον κωδικό NUR019:

Samurai Security Hellas
Φρουρίου 11-13