16 Απρ

Υπεύθυνος Ανάπτυξης Πωλήσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τη θέση του Υπεύθυνου Ανάπτυξης Πωλήσεων αναζητάει να καλύψει μεγάλη εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο της συσκευασίας των τροφίμων. Εάν έχετε εμπειρία από το συγκεκριμένο ή παρεμφερή χώρο και θέλετε να κάνετε το επόμενο βήμα στην καριέρα σας, σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη και καλά...

Σχετικες Αγγελιες

21 Νοε
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Θέλεις να εργαστείς ως Υπεύθυνος Ανάπτυξης Πωλήσεων σε μία μεγάλη εταιρία στο χώρο του φωτισμού; Έχεις εμπειρία στις χονδρικές πωλήσεις φωτισμού ή ηλεκτρολογικού υλικού και ψάχνεις το επόμενό σου βήμα; Αν η απάντησή σου είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σε ενδιαφέρει! Παροχές: Η εταιρία προσφέρει

30 Νοε

Τη θέση του Υπεύθυνου Ανάπτυξης Πωλήσεων αναζητά να καλύψει μεγάλη εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο της συσκευασίας των τροφίμων. Εάν έχετε εμπειρία από τον συγκεκριμένο ή παρεμφερή χώρο και θέλετε να κάνετε το επόμενο βήμα στην καριέρα σας, σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη και καλά

26 Νοε
Πανελλήνια [HUMAN VALUE]

Για λογαριασμό πελάτη μας, επιχείρησης εμπορίας α' υλών για βιομηχανίες, επιθυμούμε να καλύψουμε την παρακάτω θέση: ​   Υπεύθυνος Πωλήσεων Β. Ελλάδας Βαλκανίων Με έδρα τη Βιομηχανική Περιοχή Θεσσαλονίκης (Σίνδος) | Κωδικός Θέσης: NVS-1118   ​ ​ Γενικά για τη θέση​ ​ Ο πελάτης μας είναι εταιρεία που

26 Νοε
Πανελλήνια [ARI A.E.]

H ΑRI Greek Antipasti Α.Ε. βιομηχανία τροφίμων με δυναμική εξέλιξη και παρουσία στον χώρο, βρίσκεται στο Λάκκωμα Χαλκιδικής και αναζητά νέο συνεργάτη για τη θέση: Account Manager / Υπεύθυνος Τμήματος Πωλήσεων Βασικές αρμοδιότητες θέσης Δημιουργία και παρακολούθηση του brand image των προϊόντων της εταιρίας σε

22 Νοε
Πανελλήνια [Μεγάλη ξενοδοχειακή αλυσίδα]

Μεγάλη ξενοδοχειακή αλυσίδα ζητεί Υπεύθυνο Πωλήσεων MICE Προσόντα / χαρακτηριστικά υποψηφίου: Εργασιακή εμπειρία σε θέση υπευθύνου τμήματος πωλήσεων MICE Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, γνώση της γερμανικής γλώσσας θα συνεκτιμηθεί Γνώση της τουριστικής αγοράς στο εξωτερικό και στην Ελλάδα