16 Απρ

Καρδιολόγοι - Αθήνα

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η SOS Ιατροί Α.Ε. αποτελεί την πρώτη ελληνική οργάνωση ελεύθερων επαγγελματιών ειδικευμένων ιατρών με αντικείμενο την παροχή κατ\´ οίκον ιατρικών υπηρεσιών σε έκτακτα περιστατικά 24 ώρες το 24ωρο. Λόγω της ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της αναζητούνται Καρδιολόγοι Απαιτούμενα προσόντα: Τίτλος...

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Αθήνα [LIDL]

Πωλητής-τρια / Ταμίας (μερική απασχόληση) στους Αμπελόκηπους / Αθήνα Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

12 Δεκ
Αθήνα [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

12 Δεκ
Αθήνα [Μεγάλη πολυεθνική εταιρία του ξενοδοχειακού κλάδου]

Μεγάλη πολυεθνική εταιρία του ξενοδοχειακού κλάδου με βάση την Αθήνα, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της συνεργάτες με την ειδικότητα: Βοηθό Λογιστή (για το τμήμα μισθοδοσίας) Οι υποψήφιοι πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Απόφοιτος/η Οικονομικού Πανεπιστήμιου ή ΤΕΙ με κατεύθυνση

12 Δεκ
Αθήνα [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

H KSM Human Resources, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά νέους υποψηφίους με ενθουσιασμό για να αναλάβουν τη θέση B2B Sales Η εταιρία: Νεοφυής επιχείρηση ανάπτυξης λύσεων ψηφιακού marketing με έδρα την Αθήνα Περιγραφή θέσης: Επικοινωνία με πελάτες, τηλεφωνικά ή/και με επίσκεψη (θα απαιτηθεί και cold calling) σε όλη την

12 Δεκ
Αθήνα [ACTION LINE]

Στελέχη Εξυπηρέτησης Πελατών / Call Center Agent - Αθήνα Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ναι» τότε είστε ο άνθρωπος που ψάχνουμε! Η ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη