16 Απρ

Καρδιολόγοι - Αθήνα

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η SOS Ιατροί Α.Ε. αποτελεί την πρώτη ελληνική οργάνωση ελεύθερων επαγγελματιών ειδικευμένων ιατρών με αντικείμενο την παροχή κατ\´ οίκον ιατρικών υπηρεσιών σε έκτακτα περιστατικά 24 ώρες το 24ωρο. Λόγω της ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της αναζητούνται Καρδιολόγοι Απαιτούμενα προσόντα: Τίτλος...

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουλ
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο ελληνικός όμιλος «Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ», πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας - ζαχαροπλαστικής café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για την θέση: Πωλήτριες Πωλητές (Κέντρο Αθήνας - Περιοχή Ομόνοιας) Γενική περιγραφή θέσης: Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων υπηρεσιών προς τους

16 Ιουλ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται από την Κεντρική Κλινική Αθηνών Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης Ασθενών για την Αθήνα και τη Σαντορίνη. Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο διοίκησης μονάδων

16 Ιουλ

Ζητείται από την Κεντρική Κλινική Αθηνών Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης Ασθενών για την Αθήνα και τη Σαντορίνη. Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο διοίκησης μονάδων υγείας Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Επιθυμητή η γνώση της γερμανικής γλώσσας Άριστη γνώση Η/Υ Απαραίτητη η προϋπηρεσία 1 έτους σε

16 Ιουλ
Αθήνα [ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΜΗ]

To Μητροπολιτικό Κολλέγιο, στο πλαίσιο της στελέχωσης της Σχολής Παιδαγωγικών και Ειδικής Αγωγής ζητά να προσλάβει Εισηγητές Περιοχή: Μαρούσι Αθήνα (Κέντρο) Τύπος Απασχόλησης: Μερική Απασχόληση Κωδικός εργασίας: ECS18 Περιγραφή θέσης: Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα είναι υπεύθυνοι για τον

16 Ιουλ
Αθήνα [ConnectPhone]

Η ConnectPhone Α.Ε., εταιρεία προώθησης προϊόντων, αναζητά πωλητές/τριες για τη προώθηση πακέτων καρτοκινητής σε εξωτερικά και σταθερά σημεία της Αθήνας. Προσφέρονται: Άμεση πρόσληψη και ασφάλιση Μηνιαίος Μισθός Πενθήμερη εργασία (δυνατότητα επιλογής 5ωρης ή 6ωρης εργασίας) Bonus επίτευξης στόχων Μερική απασχόληση Απαραίτητα προσόντα: Επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη η Εμπειρία σε προώθηση προϊόντων ή εξωτερικές πωλήσεις Διάθεση για δουλειά