16 Απρ

Καρδιολόγοι - Αθήνα

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η SOS Ιατροί Α.Ε. αποτελεί την πρώτη ελληνική οργάνωση ελεύθερων επαγγελματιών ειδικευμένων ιατρών με αντικείμενο την παροχή κατ\´ οίκον ιατρικών υπηρεσιών σε έκτακτα περιστατικά 24 ώρες το 24ωρο. Λόγω της ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της αναζητούνται Καρδιολόγοι Απαιτούμενα προσόντα: Τίτλος...

Σχετικες Αγγελιες

13 Απρ
Αθήνα [SOS ΙΑΤΡΟΙ ΑΕ]

Από τους SOS Ιατρούς ζητούνται: Καρδιολόγοι Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ιατρικής σχολής Τίτλος ειδικότητας Κλινική εμπειρία στα επείγοντα Γνώση Αγγλικών Οι SOS Ιατροί εξασφαλίζουν στον ιατρό: Εξαιρετικές οικονομικές αποδοχές Ευέλικτο ωράριο εργασίας Ενδιαφέρον αντικείμενο εργασίας

23 Απρ
Αθήνα [Flying Tiger Copenhagen]

Η Flying Tiger Copenhagen σε συνέχεια της ανάπτυξης της παγκοσμίως είναι η πλέον αναγνωρισμένη και αγαπημένη αλυσίδα καταστημάτων στην Ελλάδα. Η καινοτομία

23 Απρ
Αθήνα [WORKATHLON]

Ένας απο τους μεγαλύτερους Πολυχώρους της Αθήνας με πλούσιο πρόγραμμα εκδηλώσεων, αναζητά για μόνιμη απασχόληση Μάγειρα Β' Για την στέλεχωση του Τμήματος της κουζίνας   Προσφέρεται: Μόνιμη απασχόληση   Απαιτούμενα Προσόντα: Τουλάχιστον 1-2 χρόνια εμπειρίας σε παρόμοια θέση σε εστιατόριο

23 Απρ

Ένας απο τους μεγαλύτερους Πολυχώρους της Αθήνας με πλούσιο πρόγραμμα εκδηλώσεων, αναζητά για μόνιμη απασχόληση Αρχιμάγειρα Για την στέλεχωση του Τμήματος της κουζίνας   Καθήκοντα: Η διοίκηση και η υποστήριξη της λειτουργίας της κουζίνας. Οργάνωση, εκπαίδευση, επίβλεψη και έλεγχο των

23 Απρ
Αθήνα [Inestia]

Το ξενοδοχείο OB Athens Boutique Hotel ζητεί Σερβιτόρα για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε εστιατόριο Ευχάριστη προσωπικότητα Άριστη γνώση Αγγλικών Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο Γνώση Μπουφέ/Μπαρ Γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,