15 Απρ

Μπαρ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητουνται κοπελες για pub στον Ευοσμο.Τηλεφωνο επικοινωνιας 6932301307

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

26 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR MON REPOS PALACE ]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Mon Repos Palace «Art Hotel» της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Σερβιτόροι / Σερβιτόρες Μπαρ Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Καλή γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί) Ικανότητα

19 Απρ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Υπεύθυνο Μπαρ Απαραίτητα προσόντα: Να εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία του τμήματος, τον έλεγχο των προϊόντων και την ποσότητα των παραγόμενων αντικειμένων. Να έχει άριστη γνώση του επισιτιστικού τομέα,

18 Απρ

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Υπεύθυνο Μπαρ Απαραίτητα προσόντα: Να εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία του τμήματος, τον έλεγχο των προϊόντων και την ποσότητα των παραγόμενων αντικειμένων. Να έχει άριστη γνώση του επισιτιστικού τομέα,

16 Απρ
Δήμος Ιητών [HAMOGELO]

Ο τουριστικός όμιλος ΧΑΜΟΓΕΛΑ Ε.Π.Ε., που εδρεύει στην Ίο, αναζητά για τη θερινή σεζόν 2018 Σερβιτόρους/ες για Καφέ / Μπαρ Απαραίτητη προϋπόθεση η καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας. Προσφέρεται ασφάλιση, διαμονή και διατροφή. Επιθυμητή η φωτογραφία στο βιογραφικό. Οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν

11 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR PELEKAS MONASTERY]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Pelekas Monastery της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Σερβιτόροι/ες Μπαρ Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία Καλή γνώση Αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί) Ικανότητα