15 Απρ

Ζητειται γαζωτρια - μοδιστρα για κατασκευη σεντονιων - μαξιλαριων - κουρτινων - περιοχη Κασσανδρα Χάλκιδικης

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: γνωσεις
Απαραίτητα Προσόντα: γαζωτικη μηχανη - κοπτοραπτης
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

23 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΒΙΟΔΙΑΓΝΩΣΗ check up]

Χειριστής - Χειριστρια ακτινολογικών μηχανημάτων Αρμοδιότητες: Ακτινογραφιες,ΜΟΠ,Μαστογραφιες,Πανοραμικες Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσια Επιθυμητά Προσόντα: Χαμογελο,ευγενια Η εταιρία προσφέρει:Ανταγωνιστικο πακετο

22 Απρ
Θεσσαλονίκη [Roma Pizza Πεύκα]

Ζητείται πακετάς από την Roma Pizza στο Ρετζίκι, με δικό του μηχανάκι, για μερική ή πλήρης απασχόληση. Τηλέφωνο επικοινωνίας 2310676201, κος Κώστας ώρες επικοινωνίας 13.00-17.00

20 Απρ
Θεσσαλονίκη [κεντρο αγωγης & λογου Φωνη]

Λογοθεραπευτής/ια Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Τετραετής εμπειρία και τιμολόγιο παροχής υπηρεσιών (Ο.Α.Ε.Ε) Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

20 Απρ
Θεσσαλονίκη [VENMAN SA]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΤΗΣ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΣ ΣΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΣΥΡΜΑΤΟΣ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΔΕΞΑΜΕΝΩΝ ΗΛΙΑΚΩΝ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΩΝ Αρμοδιότητες: ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΣΗ ΣΕ ΥΔΡΑΥΛΙΚΕΣ ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ ΠΙΕΣΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΣΕ ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΣΗ MIG & MAG Επιθυμητά Προσόντα: ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΣΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΛΑΒΕΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ - 8ΩΡΗ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

19 Απρ
Δήμος Κασσάνδρας [AB INTRA IKE]

H εταιρία AB INTRA ζητά για τα συνεργαζόμενα ξενοδοχεία της στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής: Μαθητές και Μαθήτριες για όλες τις θέσεις Προσφέρουμε: Διαμονή και διατροφή 6 μήνες απασχόλησης Θα απαντηθούν μόνο όσα βιογραφικά θεωρηθούν κατάλληλα και θα οριστεί ημερομηνία συνέντευξης σε χώρο στη