15 Απρ

Ζητειται γαζωτρια - μοδιστρα για κατασκευη σεντονιων - μαξιλαριων - κουρτινων - περιοχη Κασσανδρα Χάλκιδικης

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: γνωσεις
Απαραίτητα Προσόντα: γαζωτικη μηχανη - κοπτοραπτης
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [BLUEMED]

Ζητείται Ιατρικός επισκέπτης για προώθηση φαρμακευτικών-ιατρικών ειδών και συμπληρωμάτων διατροφής. Απαραίτητη 3ετής προϋπηρεσία. Επιθυμητή γνώση ειδικοτήτων: Γυναικολόγων, Οφθαλμιάτρων, Παθολόγων, Διαβητολόγων, Δερματολόγων, Ορθοπεδικών, Νευρολόγων, Ουρολόγων. Απαραίτητη γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή. Αποστολή βιογραφικού: stellakrsgr@gmail.com

13 Ιουλ
Δήμος Κασσάνδρας [RENAISSANCE HANIOTI RESORT]

Το Renaissance Hanioti Resort ζητεί να προσλάβει: Sous Chef Προσόντα: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής μαγειρικής Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4 ή 5 αστέρων ή και a la carte gourmet restaurants Άριστη γνώση εφαρμογής διεθνών κανόνων υγιεινής στην κουζίνα Άριστη γνώση οργάνωσης και

13 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται: Εργάτες Εργαστηρίου για το κατάστημα στην Καλλιθέα Χαλκιδικής κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 40 ετών Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Επαγγελματική συμπεριφορά και πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Ευελιξία ωραρίου

13 Ιουλ

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται Προσωπικό για Μπουφέ στο κατάστημα στην Καλλιθέα Χαλκιδικής κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών, επιθυμητή η γνώση της ρωσικής γλώσσας Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Επαγγελματική

13 Ιουλ

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται: Γυναίκες για Λάντζα στο κατάστημα στην Καλλιθέα Χαλκιδικής κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 50 ετών Επαγγελματική συμπεριφορά Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Διαμονή Άριστο