15 Απρ

Ζητειται γαζωτρια - μοδιστρα για κατασκευη σεντονιων - μαξιλαριων - κουρτινων - περιοχη Κασσανδρα Χάλκιδικης

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: γνωσεις
Απαραίτητα Προσόντα: γαζωτικη μηχανη - κοπτοραπτης
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Δήμος Κασσάνδρας [AFITIS BOUTIQUE HOTEL, a member of MELIOR RESORTS]

Το Afitis Boutique Hotel ζητεί να προσλάβει Sous Chef Προσόντα: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής μαγειρικής Τουλάχιστον 5ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4* / 5* ή και a la carte gourmet restaurants Άριστη γνώση εφαρμογής διεθνών κανόνων υγιεινής στην κουζίνα (HACCP και ISO) Άριστη γνώση οργάνωσης και

02 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Παπαϊορδανίδης Γρηγόρης]

Ζητείται προγραμματιστής με γνώσεις: C, C++, JavaScript, Java, Python, Ayax, PHP, MSSQL, MySQL. Καλή γνώση συστημάτων windows server. Τουλάχιστον τριετή εμπειρία στο αντικείμενο. Προσφέρεται ικανοποιητικός μισθός + bonus.

30 Νοε
Δήμος Κασσάνδρας [RENAISSANCE HANIOTI RESORT]

Το Renaissance Hanioti Resort ζητεί να προσλάβει Sous Chef Προσόντα: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής μαγειρικής Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4 ή 5 αστέρων ή/και a la carte gourmet restaurants Άριστη γνώση εφαρμογής διεθνών κανόνων υγιεινής στην κουζίνα Άριστη γνώση οργάνωσης και

29 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΣΕΙΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑ ΠΟΤΩΝ Α.Ε.]

Ζητούνται υπάλληλοι αποθήκης και διανομής σε εταιρία εμπορίας ποτών. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6974755796, Κος Μωυσίδης Δευτέρα με Παρασκευή Αυστηρά 9πμ - 5μμ Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

29 Νοε
Θεσσαλονίκη [KAPPA CONSTRUCTIONS]

Ζητείται Ηλεκτρολόγος Εγκαταστάτης με εμπειρία, για πλήρη απασχόληση και μόνιμη εργασία, από την Εταιρία Μελετών – Κατασκευών, KAPPA CONSTRUCTIONS, με έδρα την Θεσσαλονίκη. Αποστολή βιογραφικών και στα δύο email: katsanisilias@yahoo.gr , laz_kamp@yahoo.com Ώρες επικοινωνίας : Δευτέρα μέχρι Παρασκευή 08:00 με 16:00 Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2313025867