15 Απρ

Ζητειται γαζωτρια - μοδιστρα για κατασκευη σεντονιων - μαξιλαριων - κουρτινων - περιοχη Κασσανδρα Χάλκιδικης

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: γνωσεις
Απαραίτητα Προσόντα: γαζωτικη μηχανη - κοπτοραπτης
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

27 Φεβ
Θεσσαλονίκη [EMPORIO GRAMA]

ΕΜΠΕΙΡΗ ΜΟΔΙΣΤΡΑ Αρμοδιότητες: ΡΑΦΗ ΔΕΙΓΜΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΥΦΑΣΜΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΣΥΝΕΠΗΣ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΜΙΣΘΟΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ

19 Μαρ
Θεσσαλονίκη [MONGO]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΛΑΝΤΖΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΣΙΑΤΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6980809376 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ: anestis@mongo.gr

14 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Hotel apollon]

Ζητείται άντρας γενικών καθηκόντων σε μικρό ξενοδοχείο στην Σαρτη Χαλκιδικης Αρμοδιότητες: ρεσεψιόν, εξυπηρέτηση πελατών, υπεύθυνος χώρου Απαραίτητα Προσόντα: γνώση αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: γνώση γερμανικής γλώσσας, δίπλωμα οδήγησης Η εταιρία προσφέρει: καλές αποδοχές, διαμονή, ημιδιατροφη

14 Μαρ
Δήμος Κασσάνδρας [AFITIS BOUTIQUE HOTEL, a member of MELIOR RESORTS]

Το Afitis Boutique Hotel ζητεί να προσλάβει Executive A la Carte Chef Προσόντα: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής μαγειρικής Τουλάχιστον 5ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4* / 5* ή και a la carte gourmet restaurants Άριστη γνώση εφαρμογής διεθνών κανόνων υγιεινής στην κουζίνα (HACCP και ISO) Άριστη γνώση

14 Μαρ
Δήμος Κασσάνδρας [RENAISSANCE HANIOTI RESORT]

Το Renaissance Hanioti Resort ζητεί να προσλάβει Bellboy / Porter Προσόντα: Απόφοιτοι τουριστικής ή ανάλογης διοικητικής σχολής Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και μίας τουλάχιστον ακόμα (άριστη γνώση της γερμανικής ή της γαλλικής) Άριστη γνώση Η/Υ και property management system (Protel) Eυπαρουσίαστη και επαγγελματική εμφάνιση