15 Απρ

Ζητειται γαζωτρια - μοδιστρα για κατασκευη σεντονιων - μαξιλαριων - κουρτινων - περιοχη Κασσανδρα Χάλκιδικης

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: γνωσεις
Απαραίτητα Προσόντα: γαζωτικη μηχανη - κοπτοραπτης
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

04 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Manolis]

Ζητειται άτομο για εργασια σε τοποθετησεις πλακιδίων στη Γερμανία , Περιοχη Hamburg.01791921721

24 Σεπ
Θεσσαλονίκη [THEODOROPOULOS P & Co]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ, άνδρας με συμπληρωμένες τις στρατιωτικές του υποχρεώσεις από 23-35 με διάθεση και όρεξη να εργαστεί στο χώρο της πληροφορικής ως αναλυτής & υποστηρικτής προγραμμάτων εμπορολογιστικών προγραμμάτων των εταιρειών Unisoft & Softone. Η θέση που διαθέτουμε είναι για εργασιακή σχέση 09:00πμ με 17:00μμ και αφορά μακροχρόνια συνεργασία, καθώς θα επενδύσουμε πάνω του. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Το μόνο που χρειάζεται είναι να είναι εργατικός...

... πρόθυμος, έντιμος, επικοινωνιακός και να οδηγεί μηχανή και αυτοκίνητο.
Επιθυμητά Προσόντα: Θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως αν υπάρχει προϋπηρεσία στον τομέα αυτό και οι απαραίτητες γνώσεις Πληροφορικής – Μηχανογραφημένης Λογιστικής
Η εταιρία προσφέρει:θα τον βοηθήσουμε και μείς, στέλνοντας τον σε σεμινάρια επιμόρφωσης των εν λόγω εταιρειών. E-mail αποστολής των βιογραφικών σας, στο sales@the-bsc.gr

Tags:

24 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑ]

ΓΑΖΩΤΡΙΑΣ Αρμοδιότητες: ΡΑΦΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΡΑΦΗΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ Επιθυμητά Προσόντα: 10 ΕΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Η εταιρία προσφέρει:ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΛΑΒΕΣ

21 Σεπ
Δήμος Κασσάνδρας [AFITIS BOUTIQUE HOTEL, a member of MELIOR RESORTS]

Το Afitis Boutique Hotel ζητεί να προσλάβει: Barista Προσόντα: Απόφοιτοι τουριστικής ή ανάλογης σχολής Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4* / 5* Άριστη παρασκευή διεθνών cocktails, κρύων ροφημάτων και όλων των ειδών espresso (η γνώση παρασκευής latte art ροφημάτων θα εκτιμηθεί

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ν.Τασιούνης ΑΒΕΕ]

Ζητείται νέος για μαρμαράδικο με όρεξη για δουλειά και δυνατόν εμπειρία στη φρέζα, αποστολή βιογραφικών στο email info@marbles-granites.gr Τηλ: 2310434936