15 Απρ

ZHTEITAI ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Περαία Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται καμαριέρα στο ξενοδοχείο Αvra στην Περαία. Θα εκτιμηθεί αν η ενδιαφερόμενη διαμένει εντός δήμου Θερμαϊκού και σχετική προϋπηρεσία. Παρακαλώ επικοινωνήστε τηλεφωνικά στο τηλέφωνο 2392024271.

Telephone
MARINA HATZIOANNIDOU

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Δήμος Θήρας [MELTEMI BLU]

Το πολυτελές ξενοδοχείο 5 αστέρων TUI Sensimar Meltemi Blu στην Περίσσα Σαντορίνης ψάχνει: Καμαριέρα / Housekeeping για τη θερινή σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα Καλή γνώση αγγλικών Το ξενοδοχείο μας προσφέρει: Άριστες συνθήκες

07 Δεκ
Δήμος Κομοτηνής [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel / FILOSxenia Hospitality Services ζητά για την τουριστική περίοδο 2019 στα ξενοδοχειακά συγκροτήματα Ismaros 4* και Roxani 3* στη Μαρώνεια Κομοτηνής να καλύψει την ακόλουθη θέση: Καμαριέρα (Maid) Κωδικός: ΚΑΜA/18 Ο ρόλος: Η καμαριέρα είναι ένας ρόλος-κλειδί στη διασφάλιση της ευχάριστης διαμονής των επισκεπτών του

05 Δεκ
Ανατολικής Αττικής [Boutique ξενοδοχείο]

Ζητείται Καμαριέρα για το ξενοδοχείο Azur Boutique Hotel στη Βουλιαγμένη. Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Ικανότητες οργάνωσης εργασίας Ευγένεια, υπευθυνότητα και συνέπεια Πνεύμα ομαδικότητας Ηλικία έως 50 ετών Γνώση

05 Δεκ
Δήμος Θήρας [NOVELTY HOTELS]

Η Novelty Hotels είναι μία νέα τουριστική εταιρία που ειδικεύεται στην προώθηση και στη διοίκηση μικρών πολυτελών ξενοδοχείων στην Ελλάδα και στο εξωτερικό. Το όραμά της είναι να γίνει ηγέτιδα στη διοίκηση μικρών πολυτελών ξενοδοχείων στην Ελλάδα, χρησιμοποιώντας εξελιγμένες τεχνικές πωλήσεων και

05 Δεκ
Πανελλήνια [ΖΕΥΣ INTERNATIONAL]

Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Γνώση αγγλικών Ομαδικό πνεύμα Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Να εξασφαλίζει το υψηλότερο επίπεδο καθαριότητας με την αυστηρή εφαρμογή κατευθυντήριων γραμμών Η εταιρία