15 Απρ

ZHTEITAI ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Περαία Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται καμαριέρα στο ξενοδοχείο Αvra στην Περαία. Θα εκτιμηθεί αν η ενδιαφερόμενη διαμένει εντός δήμου Θερμαϊκού και σχετική προϋπηρεσία. Παρακαλώ επικοινωνήστε τηλεφωνικά στο τηλέφωνο 2392024271.

Telephone
MARINA HATZIOANNIDOU

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουλ
Δήμος Χερσονήσου [Creta Maris Beach Resort]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* των Maris Hotels στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα housekeeping Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα Καλή γνώση Αγγλικών Προσφέρουμε: Εποχιακή απασχόληση Άριστο περιβάλλον εργασίας

16 Ιουλ

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* των Maris Hotels στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα housekeeping Απογευματινή Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα Καλή γνώση Αγγλικών Προσφέρουμε: Εποχιακή απασχόληση Άριστο περιβάλλον

13 Ιουλ
Πανελλήνια [ΜΕΓΑΛΗ ΒΡΕΤΑΝΝΙΑ]

Τα ξενοδοχεία «Μεγάλη Βρεταννία» και «King George» είναι δύο από τα πιο ιστορικά ξενοδοχεία των Αθηνών, διεθνώς αναγνωρισμένα για την εξαιρετική ποιότητα της εξυπηρέτησης των πελατών και των παροχών προς τους φιλοξενούμενους και είναι μέλη της αλυσίδας Luxury Collection της Marriott International. Τα ξενοδοχεία

12 Ιουλ
Δήμος Κω [IN GLOBE LTD]

Η Inglobe για λογαριασμό ξενοδοχείου 5 αστέρων στην Κω ζητά 20 υποψήφιες για την κάλυψη της θέσης Housekeeper / Καμαριέρα Περιγραφή εταιρίας: Σκοπός: Επίβλεψη καθαριότητας όλων των χώρων του ξενοδοχείου, προσωπικού, διεύθυνσης και διατήρηση καθαριότητας δωματίων. Να είναι σε επιφυλακή όσον αφορά πτυχές

12 Ιουλ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Η Inglobe για λογαριασμό ξενοδοχείου 5 αστέρων στη Χαλκιδική (Νέος Μαρμαράς) ζητά 10 υποψήφιες για την κάλυψη της θέσης Housekeeper/ Καμαριέρα Περιγραφή θέσης: Σκοπός: Επίβλεψη καθαριότητας όλων των χώρων του ξενοδοχείου, προσωπικού, διεύθυνσης και διατήρηση καθαριότητας δωματίων. Να είναι σε επιφυλακή