15 Απρ

ZHTEITAI ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Περαία Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται καμαριέρα στο ξενοδοχείο Αvra στην Περαία. Θα εκτιμηθεί αν η ενδιαφερόμενη διαμένει εντός δήμου Θερμαϊκού και σχετική προϋπηρεσία. Παρακαλώ επικοινωνήστε τηλεφωνικά στο τηλέφωνο 2392024271.

Telephone
MARINA HATZIOANNIDOU

Σχετικες Αγγελιες

26 Σεπ
Πανελλήνια [MIRAGGIO THERMAL SPA & RESORT]

Το Miraggio Thermal Spa Resort 5* ξενοδοχειακό συγκρότημα στο Παλιούρι στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής αναζητά για τη νέα σεζόν: Καμαριέρα (Maid) Κριτήρια υποψήφιας: Καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας, γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών είναι επιθυμητή Απολυτήριο Λυκείου επιθυμητό Διετής τουλάχιστον

26 Σεπ
Δήμος Χερσονήσου [ HERSOTELS]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Hersonissos Group Hotels αναζητά για το ξενοδοχείο Abaton Island Resort Spa στην Κρήτη Καμαριέρα Κωδικός θέσης: MAID ABATON Απαραίτητα προσόντα: Καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική εμπειρία σε ανάλογη θέση, κατά προτίμηση σε μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες 4 ή 5 αστέρων

25 Σεπ
Αθήνα [ATHENS LOTUS HOTEL ]

Το Athens Lotus Hotel στην Αθήνα ζητά να προσλάβει: Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 1-2 χρόνια επαγγελματική εμπειρία σε ξενοδοχειακές μονάδες 3-5 αστέρων Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Ομαδικό πνεύμα, οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες Ευελιξία και προσαρμοστικότητα

24 Σεπ
Πανελλήνια [ATHENS POSEIDON HOTEL]

Ζητείται Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Τριετής τουλάχιστον εμπειρία σε ξενοδοχείο Επικοινωνία, ευελιξία, ομαδικότητα Προσφέρονται: Ανταγωνιστικές αποδοχές Άριστο εργασιακό περιβάλλον Απασχόληση 12 μήνες τον χρόνο [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

24 Σεπ
Αθήνα [CONGO PALACE HOTEL]

Ζητείται Καμαριέρα σε ξενοδοχειακή μονάδα με έδρα τη Γλυφάδα. Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου αναγνωρισμένης αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία 5-8 χρόνια σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα