15 Απρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ΕΣΤΙΑΤΩΡΕΙΟΥ (ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ).

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ΕΣΤΙΑΤΩΡΕΙΟΥ (ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ). ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ. ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝ.6945378414

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

28 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΚΑΛΑΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ]

ΛΑΝΤΖΑ - ΚΟΥΖΙΝΑ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΤΑΧΥΤΗΤΑ / ΠΝΕΥΜΑ ΣΥΝΝΕΡΓΑΣΙΑΣ/ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ / ΣΥΝΕΠΕΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΕΣ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟΔΟΧΩΝ

16 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [MEDIMART]

Ζητείται αποθηκάριος σε Παραφαρμακείο στην περιοχή της Τούμπας με γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή για πρόγραμμα barcode. Απαραίτητη η κατοχή διπλώματος οδήγησης για κατ' οίκον επισκέψεις, διανομές και τοποθετήσεις ιατρικού εξοπλισμού.

16 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [BLUEMED]

Ζητείται Ιατρικός επισκέπτης για προώθηση φαρμακευτικών-ιατρικών ειδών και συμπληρωμάτων διατροφής. Απαραίτητη 3ετής προϋπηρεσία. Επιθυμητή γνώση ειδικοτήτων: Γυναικολόγων, Οφθαλμιάτρων, Παθολόγων, Διαβητολόγων, Δερματολόγων, Ορθοπεδικών, Νευρολόγων, Ουρολόγων. Απαραίτητη γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή.

12 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

https://www.mandynamic.gr για Υποβολή Βιογραφικών-Αιτήσεις Ζητείται Μαγείρισσα-Βοηθός Κουζίνας σε παραλιακό καφέ-μπαρ-εστιατόριο στην Βουρβουρού, Χαλκιδική. Μακαρονάδες, Burgrers, Σαλάτες, Πατάτες. Παρέχεται διαμονή. Απαραίτητη προϋπηρεσία και τήρηση υγιεινής . τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00

11 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Καφέ]

Ζητείται κοπέλα 25 έως 35 ετών πεπειραμένη στην παραγωγή καφέ και ουζομεζέδων .Τηλέφωνο επικοινωνίας 6977222633