15 Απρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ΕΣΤΙΑΤΩΡΕΙΟΥ (ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ).

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ΕΣΤΙΑΤΩΡΕΙΟΥ (ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ). ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ. ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝ.6945378414

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

10 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΒΟΥΛΑ]

εμπειρία σε κουζίνα εστ πιτσαρια Αρμοδιότητες: κουζινα-πιτσα Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

15 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΝΙΚΟΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΨΗΣΤΗΣ (ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ) ΓΙΑ ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΟ ΜΕ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΕΩΣ ΚΑΙ 40 ΕΤΩΝ. ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ. ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝ. 6945378414

31 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Στέλιος ]

Ζητείται γυναίκα για καφενειο ουζερί στην Δυτική Θεσσαλονίκη με γνώσεις κουζίνας!! Πληροφορίες στο 6937436311

26 Απρ
Θεσσαλονίκη [ergonact]

Πολιτικός Μηχανικός νεαρός ζητείται από Τεχνική Εταιρία, με πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και software γραφείου. Παρακαλούμε για επικοινωνία με mail Αρμοδιότητες: Δημόσια & Ιδιωτικά έργα Απαραίτητα Προσόντα: καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και software γραφείου Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

25 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΝΤΕΧΝΙΚΗ ΕΡΓΩΝ ΑΕ]

ζητείται Εργοδηγός με πενταετή εμπειρία τουλάχιστον στα υδραυλικά έργα, για εργασία σε Τεχνική Εταιρεία στην περιοχή Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικού στο fax 2310796965 Τηλέφωνο 2310 796918