15 Απρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ΕΣΤΙΑΤΩΡΕΙΟΥ (ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ).

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ΕΣΤΙΑΤΩΡΕΙΟΥ (ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ). ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ. ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝ.6945378414

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

04 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Μεζεδοπωλείο ο κωστας]

Ζητείται κοπέλα για κουζινα για πλήρη απασχοληση. Απαραίτητη προυπηρεσια σε τηγανια και σχάρα. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

19 Μαρ
Θεσσαλονίκη [MONGO]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΛΑΝΤΖΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΣΙΑΤΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6980809376 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ: anestis@mongo.gr

15 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Ο όμιλος Tor Hotel Group, με παρουσία άνω των 90 ετών στον χώρο της φιλοξενίας, ζητεί να προσλάβει ταλαντούχο επαγγελματία για μόνιμη απασχόληση. Συγκεκριμένα για τα ξενοδοχεία City Hotel και Excelsior αναζητούμε Α' Μάγειρα (Ζεστή Κουζίνα) Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής

14 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Hotel apollon]

Ζητείται άντρας γενικών καθηκόντων σε μικρό ξενοδοχείο στην Σαρτη Χαλκιδικης Αρμοδιότητες: ρεσεψιόν, εξυπηρέτηση πελατών, υπεύθυνος χώρου Απαραίτητα Προσόντα: γνώση αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: γνώση γερμανικής γλώσσας, δίπλωμα οδήγησης Η εταιρία προσφέρει: καλές αποδοχές, διαμονή, ημιδιατροφη

13 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Τσερκι]

Ζητείται μάγειρας για ταβέρνα στην Θεσσαλονίκη ( Λαδάδικα) για πλήρες απασχόληση..3-4 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ..