15 Απρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΨΗΣΤΗΣ (ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ) .

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΨΗΣΤΗΣ (ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ) ΓΙΑ ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΟ ΜΕ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΕΩΣ ΚΑΙ 40 ΕΤΩΝ. ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ. ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝ. 6945378414

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

29 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ]

Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

24 Σεπ
Θεσσαλονίκη [THEODOROPOULOS P & Co]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ, άνδρας με συμπληρωμένες τις στρατιωτικές του υποχρεώσεις από 23-35 με διάθεση και όρεξη να εργαστεί στο χώρο της πληροφορικής ως αναλυτής & υποστηρικτής προγραμμάτων εμπορολογιστικών προγραμμάτων των εταιρειών Unisoft & Softone. Η θέση που διαθέτουμε είναι για εργασιακή σχέση 09:00πμ με 17:00μμ και αφορά μακροχρόνια συνεργασία, καθώς θα επενδύσουμε πάνω του. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Το μόνο που χρειάζεται είναι να είναι εργατικός...

... πρόθυμος, έντιμος, επικοινωνιακός και να οδηγεί μηχανή και αυτοκίνητο.
Επιθυμητά Προσόντα: Θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως αν υπάρχει προϋπηρεσία στον τομέα αυτό και οι απαραίτητες γνώσεις Πληροφορικής – Μηχανογραφημένης Λογιστικής
Η εταιρία προσφέρει:θα τον βοηθήσουμε και μείς, στέλνοντας τον σε σεμινάρια επιμόρφωσης των εν λόγω εταιρειών. E-mail αποστολής των βιογραφικών σας, στο sales@the-bsc.gr

Tags:

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ν.Τασιούνης ΑΒΕΕ]

Ζητείται νέος για μαρμαράδικο με όρεξη για δουλειά και δυνατόν εμπειρία στη φρέζα, αποστολή βιογραφικών στο email info@marbles-granites.gr Τηλ: 2310434936

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Θανάσης]

Ζητείται έμπειρος ηλεκτροσυγκολλητής , στα Λαγυνά Θεσσαλονίκης ,για πλήρη απασχόληση . Αποστολή βιογραφικών στο masterofmetal@hotmail.gr

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Υδραυλικός]

Ζητείται υδραυλικός τεχνίτης ή βοηθός, ηλικίας 25 - 35 ετών με εμπειρία , για την πόλη της Θεσσαλονίκης. Αντικείμενο εργασιών υδραυλικές εγκαταστάσεις ,αέριο, ανακαινίσεις κτιρίων , γυψοσανίδες. Απαραίτητο δίπλωμα ΙΧ Αποστολή βιογραφικών μέσω e-mail