15 Απρ

ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ

Πάτρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΩΝ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ
Αρμοδιότητες: ΠΡΩΙΝΗ ΕΞΑΩΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ

Telephone
ΖΑΜΠΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

17 Νοε
Αθήνα [Phgasosgroup]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΕΝΤΥΠΩΝ ΑΜΕΣΑ Οι δουλειά είναι σε όλοι την Αττική Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2114030492 Ώρες επικοινωνίας 18:00 - 21:00 Ευχαριστώ

05 Δεκ
Δήμος Καλαμάτας [West SA]

Η West Α.Ε., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Καλαμάτας: Επόπτες Διανομής Φυλλαδίων Περιγραφή θέσης: Φροντίζει,

05 Δεκ

Η West Α.Ε., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Καλαμάτας: Διανεμητές Φυλλαδίων Περιγραφή θέσης: Φροντίζει την

04 Δεκ
Δήμος Χανίων [ONEX]

Η εταιρία Skycom ΕΠΕ ενδιαφέρεται να προσλάβει: Διανομείς Εγγράφων Αντικειμένων Απασχόληση: Πλήρης Περιοχή Απασχόλησης: Χανιά Προσόντα Υποψηφίου: Απαραίτητα: Δίπλωμα μηχανής απεριόριστων κυβικών Ηλικία έως 25 ετών Μέγιστο επίπεδο εκπαίδευσης λύκειο-ΙΕΚ Λευκό ποινικό μητρώο   Επιθυμητά:

02 Δεκ
Πάτρα [PIZZA FAN (Αγίας Σοφίας 48-50, ΠΑΤΡΑ)]

Από κεντρικό κατάστημα Εστίασης στην Πάτρα (πιτσαρία), ζητείται κοπέλα/κυρία, από 18-35 ετών, για την κάλυψη κενής θέσης στην κουζίνα (προετοιμασία-παρασκευή προϊόντων, εξυπηρέτηση πελατών, κ.α.) Υποχρεωτική η γνώση Η/Υ. Οι ενδιαφερόμενες παρακαλώ να επικοινωνήσουν με το εξής τηλέφωνο: 6972441338 - κ.Γεωργοπούλου. Ή να περάσουν από το κατάστημα για συμπλήρωση βιογραφικού: Αγίας Σοφίας 48-50 (Pizza Fan) τις εξής ώρες: 20:00-24:00.