15 Απρ

ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ

Πάτρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΩΝ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ
Αρμοδιότητες: ΠΡΩΙΝΗ ΕΞΑΩΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ

Telephone
ΖΑΜΠΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουλ
Πανελλήνια [Εταιρία Διανομών]

Μεγάλη εταιρία στον χώρο των διανομών αναζητά για την πόλη της Αθήνας: Διανεμητές Φυλλαδίων Περιγραφή θέσης: Φροντίζουν για την ορθή και άμεση διανομή εντύπων σε περιοχές της Αττικής. Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος/η Λυκείου Επιθυμητή η εμπειρία στη διανομή εντύπων Ευχέρεια επικοινωνίας

18 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Διανομείς (Delivery) για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκίνητου και μηχανής, κάτοχος μηχανής Ηλικία ως 35 ετών Ευελιξία ωραρίου, ικανότητα επικοινωνίας, επαγγελματισμός Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης

17 Ιουλ
Περιστέρι [u039cu0391u03a4u0399u039du0391]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΑ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΔΙΑΝΟΜΗ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6986055101, ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 18:00 - 21:00 Είδος Εργασίας: Μερική απασχόληση Μισθός: 3,00€

12 Ιουλ
Αθήνα [West SA]

Η  West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Αθήνας: Διανεμητές Φυλλαδίων Περιγραφή θέσης: Φροντίζουν για την

11 Ιουλ
Πάτρα [ΕΤΑΙΡΙΑ MARKETING/ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ/ΠΩΛΗΣΕΩΝ]

Βραβευμένη εταιρία Πωλήσεων , αναζητά νέα άτομα με άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και θέληση για μάθηση ώστε να ενταχθούν στο τμήμα Πωλήσεων της Εταιρίας για τα γραφεία μας στην Πάτρα. Η εταιρεία προσφέρει: • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη Προσόντα / Δεξιότητες: • Οργανωτικές ικανότητες και προσοχή στη λεπτομέρεια • Εξωστρέφεια και επικοινωνιακές ικανότητες • Ικανότητα εργασίας...

... σε ομάδες και επίτευξης αποτελεσμάτων σε συνθήκες πίεσης
• Καλή γνώση χρήσης Η/Υ
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Η προϋπηρεσία σε τομείς επικοινωνίας θα εκτιμηθεί θετικά αλλά δεν είναι απαραίτητη!

Στείλε σήμερα το βιογραφικό σου για τη θέση στο : patrasmarketing.patra@gmail.com
Πληροφορίες για άμεσο ραντεβού στο 26130261381

Ο ιδανικός υποψήφιος πρέπει να είναι άμεσα διαθέσιμος στην περιοχή της Πάτρας !