15 Απρ

ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ

Πάτρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΩΝ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ
Αρμοδιότητες: ΠΡΩΙΝΗ ΕΞΑΩΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ

Telephone
ΖΑΜΠΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

24 Απρ
Ελληνικό [METRO BEAYTY MEDICAL]

ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΟΙ ΝΕΟΙ ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΝΟΜΗ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ. Είδος Εργασίας: Μερική

27 Μαρ
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική εταιρεία ζητά άτομα 20 έως 40 ετών για Διανομή φυλλαδίων και Διανομή door-to-door

25 Απρ
Πανελλήνια [MD STUDIES & RECRUITMENT]

Η εταιρία μας ως κορυφαίος συνεργάτης γερμανικών εταιριών αναζητά Διανομείς Ταχυδρομικού Υλικού και Εφημερίδων στη Γερμανία. Προφίλ υποψηφίου: Δίπλωμα αυτοκινήτου Επίπεδο γερμανικών A2+ τουλάχιστον Υπευθυνότητα και αυτονομία στην εργασία Καλή φυσική κατάσταση Παροχές: Βασικός μισθός 1.550

24 Απρ
Πανελλήνια [FOOD PLUS ]

Tα εστιατόρια Pizza Hut ζητούν Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

24 Απρ

Tα εστιατόρια KFC ζητούν Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]