15 Απρ

ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ

Πάτρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΩΝ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ
Αρμοδιότητες: ΠΡΩΙΝΗ ΕΞΑΩΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ

Telephone
ΖΑΜΠΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

07 Σεπ
Πάτρα [PIZZA FAN (Αγίας Σοφίας 48-50, ΠΑΤΡΑ)]

ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ. Από κεντρικό κατάστημα Εστίασης στην Πάτρα, ζητούνται διανομείς με δικό τους μηχανάκι, για OΛΙΚΗ και ΜΕΡΙΚΗ απασχόληση. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ να επικοινωνήσουν με το εξής τηλ: 6972441338-κ.Γεωργοπούλου. Ή να περάσουν από το κατάστημα: Αγίας Σοφίας 48-50 (Pizza Fan) ώρες: 20:00-23:00.

29 Αυγ
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική εταιρεία ζητά άτομα 20 έως 40 ετών για Διανομή φυλλαδίων και Διανομή door-to-door

21 Σεπ
Πάτρα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

Ο Όμιλος Εταιρειών Oceanic Group of Companies αναζητά Υπάλληλο Γραφείου , άνδρα έως 30 ετών, για να εργασθεί σε 8ωρη πρωϊνή απασχόληση Δευτέρα έως Παρασκευή στo Τμήμα Λογιστηρίου της Oceanic Security AE στην Παραλία Πατρών. Προυποθέσεις : Πτυχίο ΑΕΙ / ATEI θετικής ή τεχνολογικής κατεύθυνσης - θα προτιμηθεί Πτυχίο Οικονομικών Γνώσεις Η/Υ (θα γίνει εκμάθηση χρήσης εφαρμογών μισθοδοσίας και εμπορικού προγράμματος) Άριστη Γνώση Αγγλικών Επικοινωνιακές Ικανότητες Προϋπηρεσία...

... σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή

Παρέχεται εκπαίδευση

Στείλτε βιογραφικά στο andrianopouloum@ oceansec.gr με θέμα οπωσδήποτε "ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΠΑΤΡΑ" διαφορετικά δεν θα ληφθεί υπόψη.

Tags:

20 Σεπ
Δήμος Κερκυραίων [ΓΕΝΙΚΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ]

Η Γενική Ταχυδρομική, οργανισμός 300 ελληνικών τοπικών επιχειρήσεων με αντικείμενο την παροχή ταχυδρομικών υπηρεσιών στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, αναζητά: Yπάλληλους για Εξωτερική Εργασία (διανομείς με μηχανή - courier) για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Κέρκυρας Προσόντα / απαιτήσεις:

18 Σεπ
Αθήνα [χαραλαμπος]

διανομεας εντυπων Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ευχαριστη προσωπικοτητα ανω τον 18 ετων Επιθυμητά Προσόντα: γνωστης χαρτη των δρομων Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικο μισθο προοπτικη εξελιξης