16 Μαι

Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών σε ενοικιάσεις αυτοκινήτων

Ζάκυνθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εταιρεία ενοικίασης αυτοκινήτων και μοτοποδηλατων στην Ζάκυνθο ζητούνται άτομα για να εργασθούν στην εξυπηρέτηση πελατών και τις πωλήσεις για την καλοκαιρινή περίοδο από Μαιο - Οκτώβριο( πλήρης απασχόληση)
Προσφέρεται ικανοποιητικός μισθός ανάλογος των προσόντων,ασφάλιση και διαμονή.

Απαραίτητα προσόντα:
-Ευγενεια,χιούμορ, ευελιξία και όρεξη για δουλειά
-Γνωση Αγγλικών
-Γνωση Πολωνικών
- Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου καθώς και εμπειρία οδήγησης αυτοκινήτου και παρκαρίσματος
-Πολυ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες

Δευτερεύοντα προσόντα:
-Γνωση ιταλικών, τσεχικων, ρωσικών καθώς και άλλων γλωσσών.
-Εμπειρια στην εξυπηρέτηση πελατών και στις πωλήσεις
-Διπλωμα οδήγησης μοτοΑ,Α1,ΑM κλπ
Αποστολή βιογραφικών στο holidaydriverentals@gmail.com και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας ή πληροφορίες στο 6974310314

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

10 Αυγ
Δήμος Σιθωνίας [PORTO CARRAS]

Tο Porto Carras Grand Resort στη Χαλκιδική, το ομορφότερο και πληρέστερο ξενοδοχειακό συγκρότημα στην Ελλάδα, επιθυμεί να προσλάβει για εποχιακή απασχόληση Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών (Κωδ. θέσης: GRO) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής με κατεύθυνση στα τουριστικά επαγγέλματα Τριετής προϋπηρεσία σε

06 Αυγ
Αθήνα [iRepair]

iRepair Careers Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών Τα iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη στελέχωση του καταστήματος στο Παλαιό Φάληρο, Λ. Αμφιθέας. Απαιτούμενα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου, IΕΚ ή ανώτερου εκπαιδευτικού

27 Ιουλ
Σπάτα [Cityzen Parking & Services]

Η CITYZEN Parking &Services η Νο 1 εταιρία διαχείρισης χωρών στάθμευσης με αυτόματα συστήματα στην Ελλάδα αναζητά υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών για απασχόληση

27 Ιουλ
Αθήνα [Cityzen Parking & Services]

23 Ιουλ
Αθήνα [ICAP Group]

Υπάλληλοι Εξυπηρέτησης Πελατών (6+ μήνες έργο) Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλο ασφαλιστικό οργανισμό, αναζητά υποψηφίους για