15 Μαι

Οδηγός - Χειριστής (Δίπλωμα κατηγορίας CE )

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει επαγγελματία οδηγό φορτηγού με αδεία κατηγορίας CE, άδεια χειριστή γερανού (παπαγαλάκι) και κλαρκ για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητη προϋπόθεση ο ενδιαφερόμενος να κατέχει τις παραπάνω άδειες.

Τεχνική Εταιρεία

Σχετικες Αγγελιες

02 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Office1]

• Ζητείται ΟΔΗΓΟΣ με δίπλωμα Γ' κατηγορίας για φορτοεκφορτώσεις & παραδόσεις εντός του Ν. Θεσσαλονίκης Καθήκοντα θέσης: Πραγματοποίηση δρομολογίων και παραδόσεις εμπορευμάτων Έδρα : Λάκκωμα Χαλκιδικής Ωράριο: 08.00 - 16.00 Μισθός: 650€ + ένσημα Αποστολή βιογραφικού: sales@office1.gr

16 Οκτ
Αθήνα [Μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής]

Zητείται Οδηγός Γ’ κατηγορίας με ΠΕΙ από μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής στην περιοχή Σταυρού Αγίας Παρασκευής για πρωινή ή νυχτερινή εργασία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Οκτ
Πανελλήνια [PILOT BEACH RESORT]

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Pilot Beach Resort στη Γεωργιούπολη Χανίων   αναζητά Οδηγό Δ' Κατηγορίας για τη φετινή τουριστική περίοδο. Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Επαγγελματικό δίπλωμα Δ' κατηγορίας Κατοχή ΠΕΙ Πολύ καλή γνώση αγγλικών (επίπεδο Lower)

12 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Πωλητές Call Center Η εταιρία GDM, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, αναζητά άμεσα άτομα για στελέχωση τμήματος πωλήσεων με σκοπό την προώθηση υπηρεσιών ηλεκτρικού ρεύματος. Τα γραφεία μας βρίσκονται στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης. Η εργασία αφορά: Πενθήμερη μόνιμη 6ώρη απασχόληση (πρωινό) Παροχές: Σταθερός

12 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Philian Hotels Resorts αναζητάει: Front Office Agent / Υπάλληλο Υποδοχής (για ξενοδοχείο του Θεσσαλονίκη) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής κατεύθυνσης Άριστη γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας Επιθυμητή γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν Τριετής