15 Μαι

Οδηγός - Χειριστής (Δίπλωμα κατηγορίας CE )

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει επαγγελματία οδηγό φορτηγού με αδεία κατηγορίας CE, άδεια χειριστή γερανού (παπαγαλάκι) και κλαρκ για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητη προϋπόθεση ο ενδιαφερόμενος να κατέχει τις παραπάνω άδειες.

Τεχνική Εταιρεία

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαι
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας πολυεθνικής εταιρίας,

25 Μαι
Αθήνα [Adecco HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001

25 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Πρακτική Άσκηση σε θέση Human Resources – Θεσσαλονίκη (ADM 2505) Περιγραφή: Εταιρία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών αναζητά κατάλληλη υποψήφια για την κάλυψη θέσης πρακτικής άσκησης στο πλαίσιο συνεργασίας ορισμένου χρόνου (4 μήνες). Καθήκοντα θέσης: Τα καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν, αλλά δεν

25 Μαι
Θεσσαλονίκη [Kafemagazo]

Ζητείται οδηγός-αποθηκάριος σε εταιρεια χονδρικού εμπορίου καφέ Αρμοδιότητες: Εκτελεση παραγγελιων, διανομή και έλεγχος αποθήκης Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη προυπηρεσια ως οδηγός Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, ευγενεια και εχεμύθεια Η εταιρία προσφέρει:Θεση πληρους απασχόλησης, αποστολή βιογραφικού στο info@kafemagazo.gr

23 Μαι
Θεσσαλονίκη [HOTEL DI TANIA]

RECEPTIONIST Αρμοδιότητες:FRONT OFFICE- RESERVATIONS Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ- ΓΝΩΣΗ Η/Υ- Ι.Χ- ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΒΑΡΔΥΕΣ Επιθυμητά Προσόντα: 2η ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ- ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ "ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ"- ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ- ΑΣΦΑΛΙΣΗ