15 Μαι

Οδηγός - Χειριστής (Δίπλωμα κατηγορίας CE )

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει επαγγελματία οδηγό φορτηγού με αδεία κατηγορίας CE, άδεια χειριστή γερανού (παπαγαλάκι) και κλαρκ για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητη προϋπόθεση ο ενδιαφερόμενος να κατέχει τις παραπάνω άδειες.

Τεχνική Εταιρεία

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [EVOPRO HOLDING SA]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΟΔΗΓΟΙ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ Ε’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΑ,ΕΠΙΚΑΘΗΜΕΝΑ & ΣΥΡΟΜΕΝΑ ΚΟΙΝΟΥ ΦΟΡΤΟΥ,ΕΛΛΗΝΙΚΑ.ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ e-mail info@evoprosa.gr ή ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΑΣ ΠΑΛΑΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΚΗ ΟΔΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΙΑΒΑΤΩΝ, ΤΗΛ:2310/784774 ΕΣΩΤ.125 Κα ΚΟΥΜΑΚΗ.

13 Αυγ
Αθήνα [ΒΑΣΙΛΗΣ]

Ζητείται οδηγός στην Αθήνα. Κάτοχος διπλώματος Ε΄ κατηγορίας με εμπειρία στα επικαθήμενα. Για δρομολόγια Ελλαδα Ιταλια Αρμοδιότητες: οδηγος Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος διπλώματος Ε΄ κατηγορίας Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

13 Αυγ
Πανελλήνια [BLU GLOBAL]

Οδηγοί Φορτηγού Κατηγορίας CE Tramping (Διανυκτέρευση εντός φορτηγού) Δωρεάν πτήση. 840€ ανά εβδομάδα + 14€ ανά ώρα υπερωρία (μεικτά). *Αξίας έως €150. One of the UK’s leading logistics companies is searching for Class 1 HGV Drivers for tramping to live and work in the UK. This is an opportunity to work for one of the UK’s leading logistics companies as a driver working for one of the UK’s largest container depots. You will be driving between the depot and

13 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [BRINK\'S HELLAS]

Ο όμιλος Brink’s Hellas, η μεγαλύτερη εταιρία security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση πακοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ' ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας. Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Ασφαλείας (στατικές φυλάξεις, patrol,

10 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο