12 Απρ

Yπάλληλος για πρατήριο υγρών καυσίμων (κοπέλα)

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος πρατηρίου
Αρμοδιότητες: Τιμολόγηση-βενζίνες-τηλέφωνο-εξυπηρέτηση πελατών
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις Η/Υ, γνώσεις καφέ
Επιθυμητά Προσόντα: Μεταφορικό μέσο
Η εταιρία προσφέρει:
Ζητείται κοπέλα για πρατήρια υγρών καυσίμων στην περιοχή των Διαβατών στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητο είναι το μεταφορικό μέσο. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2310775553 -6976758377 κ. Γιώργος

Telephone
Λαμπριανίδης Χάρης

Σχετικες Αγγελιες

27 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Μ.& ΣΙΑ Ε.Ε.]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ-ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΗ Η εταιρία ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Μ.& ΣΙΑ Ε.Ε. ζητά να προσλάβει υπάλληλο πρατηρίου υγρών καυσίμων-πολυκαταστήματος στην περιοχή της Θεσσαλονίκης.

24 Απρ
Αθήνα [ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΕΚΟ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ υπάλληλος έως 25 ετών για εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας με εμπειρία σε πλυντήριο αυτοκινήτων

23 Απρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ υπάλληλος έως 25 ετών ως πωλητής για εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας Αρμοδιότητες: Αντλίες - Πλυντήριο Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία σε πλυντήριο αυτοκινήτων Επιθυμητά Προσόντα: Βασικές γνώσεις Η/Υ, Αγγλικά Η εταιρία προσφέρει: Βασικό Μισθό

19 Απρ
Θεσσαλονίκη [Gas Tech]

υπάλληλος αίθουσας πρατηρίου καυσίμων - μίνι μάρκετ Αρμοδιότητες: εξυπηρέτηση πελατών μίνι μάρκετ, έκδοση τιμολογίων, παρασκευή καφέ-ροφημάτων, διαχείριση συστήματος εισροών-εκροών Απαραίτητα Προσόντα: παρασκευή καφέ, γνώση τιμολόγησης, γνώση διαχείρισης συστήματος εισροών-εκροών Επιθυμητά Προσόντα: γνώση προγ΄ράμματος Softone Η εταιρία προσφέρει: μισθό αναλόγως προσόντων

19 Απρ
Θεσσαλονίκη [ GAS TECH]

υπάλληλος πρατηρίου καυσίμων Αρμοδιότητες: εξυπηρέτηση πελατών καυσίμων στο τμήμα των αντλιών Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία 1 έτος σε πρατήρια καυσίμων Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση