12 Απρ

Οδηγός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τα ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν για να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση του Οδηγού Οι κύριες αρμοδιότητές σου είναι να: Μεταφέρεις εμπορεύματα από τις κεντρικές αποθήκες σε όλα τα καταστήματα Μεταφέρεις προϊόντα από ένα κατάστημα σε...

Σχετικες Αγγελιες

28 Νοε
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στην Αττική Ψυκτικό /

16 Νοε

29 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΣΤΕΦΟΣ ΤΡΑΝΣ]

Ζητείται έμπειρος οδηγός διεθνών μεταφορών με Ε Κατηγορίας δίπλωμα, ADR και ΠΕΙ να δουλέψει σε ελληνικό φορτηγό με γνώσεις από ανατολικά. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6945375827 ώρες επικοινωνίας: 09:00-17:00

19 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Οδηγός Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική άδεια οδήγησης Γ’-Δ’-Ε΄κατηγορίας Απόφοιτος λυκείου ή ΙΕΚ Εμπειρία οδήγησης μεγάλων οχημάτων Πιστοποίηση ΠΕΙ (πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας) Κάρτα ταχογράφου Επικοινωνιακός, οργανωτικός, έμπιστος, σοβαρός και ευγενικός

15 Νοε
Πανελλήνια [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Οδηγός Οι κύριες αρμοδιότητές σου είναι να: Μεταφέρεις εμπορεύματα από τις κεντρικές αποθήκες σε όλα τα καταστήματα Μεταφέρεις προϊόντα από το ένα κατάστημα σε άλλο