12 Απρ

Οδηγός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τα ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν για να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση του Οδηγού Οι κύριες αρμοδιότητές σου είναι να: Μεταφέρεις εμπορεύματα από τις κεντρικές αποθήκες σε όλα τα καταστήματα Μεταφέρεις προϊόντα από ένα κατάστημα σε...

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαρ
Πανελλήνια [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται  Οδηγός με απαραίτητη επαγγελματική άδεια οδήγησης Γ' Δ' και Ε' κατηγορίας, απόφοιτος λυκείου, με υπευθυνότητα και αγάπη για τα παιδιά για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και οι συστάσεις. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Ή στο φαξ: 210 3843038,

05 Μαρ

Ζητείται Διασώστης / Οδηγός Ασθενοφόρου Απαραίτητα προσόντα: Πιστοποίηση από το ΕΚΑΒ Εμπειρία στην οδήγηση Πλήρης απασχόληση. Περιοχή εργασίας: Αθήνα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Αναγράφοντας τον κωδικό «24». Τα στοιχεία που θα υποβάλετε θα χρησιμοποιηθούν μόνο από Το

06 Μαρ
Πανελλήνια [Εμπορική Εταιρία υδραυλικών - θέρμανσης]

Εμπορική εταιρία υδραυλικών - θέρμανσης στην Αθήνα ζητά Πωλητή / Οδηγό Ο υποψήφιος συνεργάτης καλείται να συμβάλει στην αναπτυξιακή προσπάθεια της εταιρίας. Αρμοδιότητες: Επικοινωνία και ενημέρωση υπάρχουσας πελατειακής βάσης της εταιρίας Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

23 Φεβ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στην Αττική Ψυκτικό /

15 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Διασώστης / Οδηγός Ασθενοφόρου Απαραίτητα προσόντα: Πιστοποίηση από το ΕΚΑΒ Εμπειρία στην οδήγηση Πλήρης απασχόληση Περιοχή εργασίας: Θεσσαλονίκη [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Αναγράφοντας τον κωδικό «100». Τα στοιχεία που θα υποβάλετε θα χρησιμοποιηθούν μόνο από