12 Απρ

Οδηγός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τα ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν για να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση του Οδηγού Οι κύριες αρμοδιότητές σου είναι να: Μεταφέρεις εμπορεύματα από τις κεντρικές αποθήκες σε όλα τα καταστήματα Μεταφέρεις προϊόντα από ένα κατάστημα σε...

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουλ
Πανελλήνια [HEISTERKAMP TRANSPORT GmbH]

Επαγγελματίας Οδηγός (CE) Ψάχνετε για μία καλή και ασφαλή δουλειά ως οδηγός φορτηγού (CE) σε μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες μεταφορών στην Ευρώπη; Προσλαμβάνουμε για μία θέση στο Travemünde και στο Hamm. Περιγραφή θέσης εργασίας: Μεταφέρουμε και παραδίδουμε αγαθά σε όλη τη Γερμανία και σε άλλες χώρες

28 Ιουν
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

27 Ιουν

19 Ιουν
Πανελλήνια [ELTON AEBE]

Η ELTON, μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες που δραστηριοποιούνται στην εμπορία χημικών προϊόντων και άλλων πρώτων υλών διεθνώς καταξιωμένων οίκων στην ελληνική αγορά, εισηγμένη στο χρηματιστήριο Αθηνών, με 35 χρόνια λειτουργίας και δυναμική παρουσία σε 6 χώρες: Ελλάδα, Ρουμανία, Βουλγαρία,

13 Ιουλ
Πανελλήνια [Battery Pack]

Ζητείται από την Βatterypack.gr Οδηγός για τον Αύγουστο. Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος δίπλωμα οδήγησης Β' κατηγορίας Προϋπηρεσία ως οδηγός θα εκτιμηθεί Αρμοδιότητες: Mεταφορά εμπορευμάτων εντός Aττικής Προσφέρουμε: Μισθό και ασφάλιση Άριστο περιβάλλον εργασίας Οι ενδιαφερόμενοι αποστέλλουν